szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Bactrim-luźne kupki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
bea1978
2007-09-05
Email
Moze któraś z Was wie co powinnam zrobic. Od wczoraj podaję synkowi Bactrim, bo jest przeziębiony. Jak podałam pierwsza dawkę po godzinie zrobił rzadką kupkę. Dodam że zawsze robi jedną góra dwie dziennie i są normalnej konsystencji. Do wieczora zrobił jeszcze dwie, wylewajace sie z pieluszki. Dziś też robi za luźne i wiem ze to przez Bactrim, no i tu nasuwa sie pytanie - czy mam mu przestac go podawac? Mojego lekarza nie ma już dzisiaj w przychodni i nie wiem co robic?:(
lidiamital
2007-09-09
12:30:03
Email
To się cieszę, że lepiej. Pinki sam wywar z jagód zaparzonych- SUSZONYCH!Wtedy działa.Całe szczęście minęło. Pozdrawiamy z Damiankiem
bea1978
2007-09-09
12:33:48
Email
Jeszcze raz dziękuję, dziś juz mogę stwierdzic z całą pewnością że wszystko jest oki :)) Już nigdy wiecej nie podam tego Bactrimu. Choroba mija i bez niego,mam nadzieję że już nie powróci.Pozdrawiam
pinkie
2007-09-09
16:09:15
Email
Lidia, ja właśnie o suszonych mówię, niepotrzebnie podałam też owoce zamiast samej wody
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum