szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - PYTANIE DO PINKI!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
BEA1978
2007-08-10
Email
Mam problem i mam nadzieje ze mi pomożesz. Robiłam według Twojej instrukcji albumik na photobucket, jednak na sam koniec kiedy robie save slideshow wyskakuje mi "There was a problem saving your slideshow. Error: "noga jestem i nie wiem o co biega? Proszę pomóż !!!
bea1978
2007-08-10
16:30:15
Email
A może ktoś inny wie co robię nie tak??
Joanna26
2007-08-10
20:50:02
Email
Przypuszczam,ze wszystko robisz dobrze (tam sie chyba nie da nic zepsuc),tylko wystepuje jakis chwilowy problem ze strona,albo z polaczeniem.Sprobuj pozniej jeszcze raz.Pozdrawiam:))
PS Widze,ze moja formuła: "pytanie do Pinki" staje się nośna...:)))))
bea1978
2007-08-10
20:59:13
Email
Już udało mi się wstawic i dużą fotkę i slajdy, jednak przy save slideshow zawsze wyskakuje mi error, potem jednak znajduję to co zapisywałam :). Może to tak musi byc :))
A "pytanie do pinki" - fakt jakoś utkwiło mi w pamieci ze starszego tematu :)Pozdrawiam
pinkie
2007-08-11
10:48:07
Email
Rozumiem, że problem już nie istnieje, tak? Jeżeli udaje Ci się znaleźć i wstawić slideshow, to chyba juz w porządku. Czasmi tak się zdarza, ze serwer jest bardzo zajęty i wyskakują błędy, tak samo jak na naszym forum
bea1978
2007-08-11
10:54:24
Email
Pinki problem chyba nie istnieje, bo tak jak pisałam wcześniej znajduję to co zapisywałam, (a niby sie nie da zapisac) jednak ta rameczka z errorem raczej nie powinna sie pojawiac. Póki co jakoś sobie radzę :)
venuss
2007-08-11
18:35:18
Email
pinkie
1.czy odebrałas mój e-mail?
czy do photobucketa trzeba zmienjszac fotki?
pinkie
2007-08-11
19:52:00
Email
Odebrałam i odpisałam ;)
venuss
2007-08-12
10:47:14
Email
Witaj pinkie:) mam problem, nie mogę się zalogowac do photobucketa. wczoraj wszystko było ok, a dzis wpisuje ten sam username i to samo hasło i nic. Jak dowiedziec się czy przypadkiem nie mam wpisanej innej nazwy uzytkownika? bo to podkreśla na czerwono, w ogóle dziwne to jest, nie ma mowy o pomyłce bo sobie wszystko zapisałam... hmm.. poradzisz coś kochana?
pinkie
2007-08-12
11:14:03
Email
username masz na pewno venuss1
ciekawa
2007-08-12
11:14:57
Email
Venuss a mailu zwrotnym nie masz hasła?? fotobucet odsyła hasło. I ja mam pytanie-tam można skopiować link i wysłać mailem ale jak sie go otwiera to oglądający znajduje sie w moim koncie fotobuket-czo moze tam coś manipulować? czy to tak powinno być? I jeszcze jedno- czy konto można czyścic co jakiś czas ze zdjęć tam zawartych czy to spowoduje ze na forum zdjęcia znikną?
pinkie
2007-08-12
11:16:49
Email
Jak wejdziesz na stronę do logowania to na dole masz link: forgot the password? ,klikasz i tam wpisujesz username i email, dostaniesz hasło mailem.
venuss
2007-08-12
11:18:59
Email
ciekawa nie znikną:) czyść śmiało:) Pinkie dziękuję
pinkie
2007-08-12
11:20:14
Email
Jak oglądajacy otworzy Twoje zdjecie, to widać Twój login, ale nie będzie mógł nic zrobić ze zdjeciami oprócz przejrzenia całego albumu. Dlatego radzę nie wstawiać wszystkch zdjeć, a jedynie te, które chcesz pokazać na forum. Jeżeli usuniesz zdjecia, to nie bedzie ich widać na forum, a na slideshowach pokaże się plansza, że 'this foto has been mooved or deleted'
bea1978
2007-08-12
11:22:55
Email
Ciekawa właśnie jak zadałas to pytanie odnosnie usuwania zdjec ze stronki, to otworzyłaś mi oczy dlaczego niektóre moje fotki przestały sie pokazywac na forum. Wlasnie chyba dlatego że usunełam je z photobucket.Tak więc raczej nie mozna ich usówac bo znikna równiez z forum :)
pinkie
2007-08-12
11:24:40
Email
znikną, znikną. Nie wiem, czy gdybym sie zalogowała na Ciebie venuss i podała swój email, to czy mogłabym zmienić hasło... nie będę próbować, ale może jest taka możliwość, ze ktoś zmienił hasło. Wczorak wchodziłam na Rock you, tam też można tworzyć ładne prezentacje i dodawać muzykę. Tylko nie szalejcie z muzyką, bo jak wstawicie kilka prezentacji na stronie, to która piosenka bedzie grana? Można tam wstawiać zdjecia, które są załadowane do photobucket.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum