szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Liszaj


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Azuza
2007-06-12
Email
Dziewczyny czy któraś z Was miała do czynienia z liszajem. Mojej Zuzi na twarzy zrobiła sie biała plamka o średnicy 1 cm,skóra w miejscu plamki jest trochę jakby sucha, pani doktor powiedziała że to moze być liszaj i radziła się poradzić dermatologa dziecięcego. Czy któraś z Was miała z czymś takim do czynienia?
Azuza
2007-06-13
08:05:23
Email
?????
agafa
2007-06-13
08:59:27
Email
Azuza, hej :) niestety nic mi nie wiadomo na ten temat, i jak widze to chyba dośc rzadkie to u dzieciaczków forumowiczów:) ale nie martw się, może rzeczywiście wybierz się do dermatologa dziecięcego...a swędzi to Zuzie, przeszkadza? buziak
Azuza
2007-06-13
09:09:39
Email
NIe raczej jej nie swędzi, ja tylko się martwię zeby nie została jej taka plamka na stałe bo w końcu to dziewczynka. Nie wiem może to od słońca.... W piątek się wybieramy do lekarza.
agafa
2007-06-13
10:06:49
Email
zobaczysz, będzie dobrze, moja kuzynka miała ( jak byla malutka czerwoną plamkę) kiedy skończyła jakieś 5 latek, zaczęła sięzmniejszać i w koncu zniknęła sama całkowicie:) teraz ma 24lata i jest na prawde ładną dziewczyną:):):) a Twoja Zuzia już jest pięknością:)
Azuza
2007-06-13
10:23:21
Email
Agafa dzięki za miłe słowa. Buziaki od nas!
dodka591983
2007-06-13
12:43:17
Email
Azuza bedzie dobrze zobaczysz daj znac co powiedzial lekarz.
agafa
2007-06-14
10:01:26
Email
Azuza jakieś zmiany? jest poprawa? pozdr.
ania23
2007-11-15
13:02:22
Email
hej! mojej 9 m-cznej Amelce zrobiła sie taka czerwona, troche szorstka sucha plamka jedna na czole a druga koło uszka.ma to już jakiś dobry tydzień i nie chce zniknąć. Samrowałam mascią z wit.a, linomagiem i teraz zaczęłam Oiltaum krem i nic, no może jest troszke mniej czerwona, tak jakby bledsza. Nie wiem sama czy to liszaj?? Czy któraś z was miała coś podobnego u swojego dzieciątka??Chyba bym musiał sie przejśc do lekarza.
bea1978
2007-11-15
13:08:33
Email
Aniu u nas skaza białkowa objawia się właśnie między innymi takimi liszajkami. Lekarka nazwała to nawet AZS.Ja smaruję mascią witaminową, gdzieś na forum podawałam jej skład, właśnie na bazie VitA i już po jednym smarowaniu liszajek blednie, a po jakimś tygodniu stałego smarowania znika.
Wikusia
2007-11-15
13:08:43
Email
Moja mala miala na pleckach pozniej raz na brzuszku cos takiego. A na koniec wywalilo ja na lokciach i okazalo sie ze ma uczulenie, ale na co dokladnie to do tej pory nie wiem na co wyeliminowalam to co wydawalo mi sie podejzane i na razie wprowadzamy wszystko od nowa az w koncu moze dojdziemy do tego co ja uczula.
Agness
2007-11-16
10:28:50
Email
Ja mam skazę białkową i jak byłam mała miałam sporo liszai w zgięciach łokciowych. Nie mam żadnych śladów:)Teraz moja córka ma na nóżkach takie szorstkie plamki i mimo smarowania Locoidem nie schodzą. CO to za maść witaminowa?? Nasza lekarka powiedziała, że to nie musi być uczulenie na jakiś składnik, a przedawkowanie. Czyli - mała jadła za dużo jakiegoś jednego pokarmu. Mam taką nadzieję, bo nie wyobrażam sobie, że miałabym rocznemu dziecku wprowadzać wszystko od nowa :(
pinkie
2007-11-16
10:35:43
Email
ania23, mój synek miał identyczne objawy swojej alergii na mleko, jak skończył 6 mies
ania23
2007-11-16
11:19:01
Email
a ja myślałam ze alergia na mleko ujawnia sie po urodzeniu??????bo do tej pory bylo wszystko Ok.
bea1978
2007-11-16
11:27:41
Email
Agness wlasnie mi uświadomiłaś o tym przedawkowaniu:)Moj synek ma skaze ale dostaje chlebek z margaryną z masełkiem i nic mu nie jest,tak samo czasem dostaje troszke żółtego serka i tak samo, jak skubnie jogurciku też nic nie jest. Ostatnio dostał nie jedną łyżeczkę jogurtu a kilka i właśnie wczoraj zauważyłam u niego liszajek na rączce i na czole. I pewnie to właśnie z "przedawkowania". Tylko teraz powiedzcie mi mamusie, czy w takim przypadku lepiej wcale nie dawac takiego produktu, czy probowac podawac właśnie w małych ilosciach?
bea1978
2007-11-16
11:29:47
Email
A masc witaminowa to dla nas super sprawa, dostala kilka miesiecy temu na nia przepis od szwagierki i dzieki niej pozbylismy sie szorstkosci calego cialka u małego.Dawno temu pisalam jej sklad gdzies na forum ale teraz nie moge znalezc. Zaraz spisze z pudelka. Robie sie ja w aptece, jak masz recepte to kosztuje 5zł za wielkie pudlo:)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum