szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - jaki krem dla niemowlaka przeciw sloneczny


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
luiza
2007-05-21
Email
powiedzcie jakiego kremu uzywacie dla swoich niemowlakow,moj ma prawie miesiac,nie wystawiam go na slonce ale czytalam ze powinny miec krem z filtrem fizycznym,a panie w aptece chcialy mi sprzedac krem z ziaji 30,czy to nie za maly filtr dla niego?narazie smaruje go nivea na kazda pogode.pozdrawiam
agafa
2007-05-24
15:15:42
Email
ja używam NIVEA na kazdy dzien, a jak jest duuuze slońce to NIVEA NA SłOńCE, fakt zle sie rozsmarozuje, ale jak na razie chroni dobrze...po raz pierwszy spotkalam sie z opinia lekarki, ktora twierdzi, ze nie jest zwolenniczka jakis wyspecjalizowanych kremow na slonce dla dzieci, gdyz uwaza ,że wcześniejsze pokolenia niemowląt jakoś bez tego były na słońcu. Według niej wystarczy "zwykly" krem; nasz wybór zarekomendowała:)
agafa
2007-05-24
15:20:48
Email
Któras z dziewczyn na forum pisala, ze jak poszła do lekarza z dziedciaczkiem, który ( nie celowo) miał lekko opaloną buźkę, to na dzień dobry dostałą burę, że ABSOLUTNIE nie wolno "opalać" dzieciaczków, bo dla takiego szkraba buzia opalona=poparzona:( tak więc jak najbardziej na słoneczko, ale broń Boże centralnie " w słoneczko!!!serdeczne buziaki
agafa
2007-05-24
15:22:09
Email
oczywiście zjadlam: "NIE centralnie" w słoneczko.
agafa
2007-05-24
15:29:03
Email
specyfiki od ukąszeń owadów widziałam w SMYKU, niestety nie pamietam, od jakiego wieku, ale wiem że jakos dla bardzo małuch dzieciaczków, bo pamiętam,że sie trochę zdziwilam...nie zaufalabym takim srodkom, które jednocześnie odstraszałyby owady i nie szkodziły niemowlętom. pozdrawiam
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum