szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - ILE CZASU DZIECKO SIĘ PRZEZWYCZAJA DO NOWEGO JEDZO


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
dota
2006-11-28
Email
Hejka!!! Proszę powiedzcie mi ile czasu zajęło Waszym pociechom przyzwyczajenie się do nowego jedzonka. Ja zaczęłam wprowadzać 31 pażdzernika, czyli w sumie niecały miesiąc temu, ale ona nadal nic nie chce jeść. Do tej pory karmię ja tylko piersią i ona nie chce nic albo jak juz cos łyknie to tylko troszkę. Nowe smakołyki podaję jej jak jest głodna, już próbowałam nawet dodawać do jedzonka mojego mleczka, ale bez rezultatu, ona nawet mojego mleczka z łyzeczki nie chciała :( poradzcie mi coś!!! A i dodam, że 22 listopada skończyła pół roku. A i jeszcze pytanie po jakim czasie wprowadzać mięsko (po miesiącu??)
dota
2006-12-13
20:39:40
Email
Hihi to nieźle :) a powiedz mi jeszcze czy bierzesz jakieś witaminki?
Goga66
2006-12-13
21:43:10
Email
Właśnie nic nie biorę ale mam trochę wymęczoną twarz i mąż goni mnie żebym do końca wzięła te jeszcze z okresu ciąży:) 3/4 słoiczka wciąż jest pełne. Nie cierpię leków a szczególnie witamin. Te obrzydliwie wielkie tabletki :( brrrr....
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum