szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - zasypianie - co to znaczy "sama zasypia"


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
eryka.i.emma
2006-07-25
Email
mam pytanie dziewczyny, przeczytalam czyjas wypowiedz "nauczyla sie sama zasypiac". powiedzcie mi co to dokladnie znaczy. ja emme (6 tyg) klade do lozeczka daje jej smoczek i odchodze. ona kilka razy mnie przywoluje placzem (3-4) ja podchodze glaszcze ja ewentualnie podaje znowu smoczek i tak za ktoryms razem w koncu zasnie. teraz moje pytanie, czy to znaczy ze zasypia sama? czy nie? bo nie bardzo rozumiem. moze wy opiszecie jak to u was wyglada? moze cos robie zle :(
MoNiSiA
2006-08-01
13:23:40
Email
Masz przeoryginalne imię i bądź z niego dumna. :-) A córeczce cudne imię wybrałaś!!!
shera
2006-08-05
15:58:21
Email
Witam! Macie złote dzieci. Moja córka w dzień śpi jak mi sie uda ja jakoś uśpić, przewaznie w foteliku ja bujam i jakos wychodzi no i na spacerze w wozku tez zasypia, jednak po powrocie do domu wrzask i niezadowolenie :(( inaczej ma sie sprawa w nocy bo kładę ja po 21 spac przy czym zasypia podczas karmienia a karmie butelka i spi do 3-4 rano kiedy to znow ja karmie i spi do 7-8...czy to zle czy dobrze? Dodam iz jestem po wyprobowaniu metod "jezyka niemowlat" i "usnij wreszcie" i raczej nie dziala :(((
Kamila
2006-08-05
16:26:33
Email
A moja Kinia zasypia sama :) jak już chce spać, bierze mnie za rękę i mówi "pać" :) kładzie się do łożeczka, poleży.. i nie ma dziecka. Mam nadzieję, że drugie będzie podobne!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum