szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - JA CHCE WIOSNY!!!!!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Magdalenka
2006-01-31
Email
Ratunku! ja chce wiosny!!!!! wczoraj bylo u nas ponad 10 stopni na plusie, dzis jest szaro, ponuro, pada i jest zimno. oszalec idzie od tych zmian. to sie ciagnie od prawie 2 tygodni. spacer wykluczony. julka dzis albo spi, albo marudzi, nawet jesc nie chce za bardzo. nie moge sie juz doczekac, kiedy przyjdzie wiosna!
Magdalenka
2006-03-31
16:22:15
Email
joanna, a gdzie mieszkasz? moze gdzies blisko mnie i moglybysmy sie umowic na specry? ja mieszkam na queens, middle village. pozdrawiam, magda
Doti
2006-03-31
17:06:01
Email
Magda, zupełnie inaczej sobie Ciebie wyobrażałam - jako długowłosą blondynkę. Ślij zdjęcia to powklejam!!
Magdalenka
2006-03-31
17:22:16
Email
ale jaja! no to niezle ;-) az samej sobie mnie jest mi trudno wyobrazic sie jako dlugowlosa blondynke, choc kiedym miaalm wlosy do pasa, ale tez i sciete na 2 cm. bylam ruda, czarna, brazowa, zolto-zielona (sama chcialam zafarbowac na blond) i w laty ( tez efekt farbowania w domu). przesle jeszcze z mezem sprzed ciazy, pozdrawiam i dziekuje
joanna27
2006-04-01
18:33:01
Email
hej Magda, ja mieszkam tez na queens, glendale, 74th ave, chyba troszke do siebie bysmy mialy, ale mozemy sie gdzies spotkac na spacerze, jesli mialabys ochote to wyslij mi meila,pozdrawiam.
Ania24
2006-04-01
19:01:27
Email
ja też poproszę o wiosenkę.u nas dziś w sumie świeciło piękne słoneczko ale wiał spory wiatr.na razie nigdzie nie wychodzimy, bo zdradliwa ta pogoda.a w dodatku panuje jakiś wirus, mąż chory od tygodnia.na razie zapobiegliwie spędzamy czas w domciu.pozdrowionka :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum