szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Krem


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Doti
2006-01-01
Email
Dziewczyny, czy smarujecie bużki dzieciaczków jakimś kremem przed wyjściem na spacer? Napiszcie jakim..
NIECHA
2006-01-01
22:07:13
Email
Ja smaruje kremem bambino. Jest tłusty i wydajny. Przeczytałam w jakieś gazecie ,ze jest dobry, wyprobowałam i potwierdzam: jest dobry.
Kamila
2006-01-02
11:29:45
Email
Ja też stosuję BAMBINO i polecam wszystkich maluchom i mamom!
Doti
2006-01-02
12:53:30
Email
No dobra, a jakieś kremy do pupy ale nie na odpażenia..bo ja nie używam
Kacha
2006-01-02
13:39:42
Email
Ja smaruje malemu buzke kremem Nivea na kazda pogode, jest tlusty i stosuje go nie tylko przed spacerem, ale takze wieczorem tuz po kapaniu. Pupe smaruje zapobiegawczo raz dziennie Sudokremem.
Kamila
2006-01-02
13:41:28
Email
Wiesz Doti, wcześniej stosowałam na okrągło SUDOCREM, moja mała ma bardzo wrażliwą pupkę, jak zrobi kupkę i nie daj boże pochodzi w niej przez 5 min... tragedia, zaraz ma poparzoną pupkę... najgorzej boję się jak w nocy zrobi :( bo w dzień to wyczuję.. cały czas smarowałam jej właśnie S. ale zawsze była lekko czerwona, lub miała maleńkie krostki. A od pewnego czasu, chyba od 3. tygodni używam wyłącznie mąki ziemniaczanej i jej pupka jest rewelacyjna! Oczywiście po kąpaniu idzie w ruch oliwka, ale tak jak jesteśmy w domku, to wyłącznie mąka ziemniaczana. Pozdrawiam!
Goga66
2006-01-02
13:49:21
Email
Zuzia też źle znosi a właściwie znosiła sudocrem, bo ostatnio akurat jej pomógł a wcześniej szkodził. I też ma skłonność do odparzeń i wrażliwą pupę. Używałam alantan krem i tormentiol ale teraz już częściej krem ochronny niveaBaby. Do buzi używam też tego kremu. Pupę ostatnio zostawiam zresztą na ogół bez smarowania i szczerze mówiąc uważam to za najlepsze rozwiązanie chyb, że jest odparzenie. Mąkę ziemniaczaną też stosuję przy zaczerwienieniach ale Zuzi chyba niewiele pomaga. Różne dzieci - różne pupy. Trzeba próbować, co i kiedy
Eryka
2006-01-02
15:00:19
Email
Do buzi - krem Bambino jest rewelacyjny. Do pupki sudokrem lub mąkę ziemniaczaną, ale te specyfiki stosuje tylko przy zaczerwienieniu pupci, a tak to tylko chusteczki nawilżane.
Doti
2006-01-02
21:09:49
Email
O widzicie, mąkę ziemniaczaną używam. A jutro kupię kremik do bużki. Dzięki!!!
kyja
2006-01-02
21:11:31
Email
hej! na mróz smaruję Misiowi buzię maścią ( b. tłusta), robiona do smarowania całego ciała ( mały jest alergikiem i ma często suchą skórę), zeszłej zimy stosowałam Bambino-jest ok. Co do smarowania pupy-jestem zwolenniczką mąki ziemniaczanej-wielokrotnie się sprawdziła:-)mam też Sudocrem-smaruję misiową pupkę tylko na wwyjazdach.Pozdrawiam:-)!
anka74
2006-01-03
09:15:36
Email
Do buzi uzywam kremu ktory dostalam z Niemiec nie znam nazwy, ale jest ok. natomiast do pupy masc linomag. Mialam przed ciażą kupiony sudocrem ale wydaje mi sie jakis taki strasznie tlusty czy latwo sie wchlania ? nie zostaje na pupci? Może warto go używac leza 2 opakowania a ja kupuje linomag.
Michalina
2006-01-03
09:35:58
Email
Ja smaruję buźkę Łukaszowi Nivea Baby "Na każdą Pogodę".
megi
2006-01-29
23:14:11
Email
Hej Dziewczyny. Ja używam dla niuni puder Alantan jest bardzo dobry bo ma pęchęrzyki powietrza w sobie i jest hypoalergiczny. Ale mam inny problem od kilku miesięcy mam problem z szyjka dziecka ma odparzenia codziennie przemywam szyjke, pudruje, stosowałam tyle masci i nic, cały czas jest czerwona. Nie wiem co mam robic? Pomózcie, dziewczynka ma juz sześć miesięcy
setka
2006-01-29
23:23:08
Email
Tez mialam ten problem z moim synkie. Ma 2 miesiace. Wezwalismy lekarza bo byly okropne mrozy. Polecil manam krem do skory podraznionej VITELLA z cynkiem. mozna go dostac w aptece bez recepty. Pomoglo:)
renya
2006-01-29
23:27:46
Email
Megi, nasza Alinka też ma na szyjce czerwone "pręgi". Walczę z tym, od kiedy malutka zaczęła szybciej rosnąć i szyjka przestała być smukła :P Nie udało mi się tego do końca zlikwidować, ale staram się dość często przecierać jej szyjkę wilgotnymi chusteczkami (żeby nie zostawało tam np.mleko, które przeleje się z buzi), później smaruję Alantanem (kremem), a od czasu do czasu Sudocremem. Po kąpieli, po dokładnym wysuszeniu nakładam jej cieniuteńką warstwę zasypki (wtedy już bez kremu). Nie wiem, czy jest na to jakieś konkretne lekarstwo. Pozdrawiam
emka
2006-01-30
00:39:47
Email
Bambino is the best :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum