szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Krzesełko do karmienia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna
Napisano: Treść:
Goga66
2005-12-11
Email
Czym musi się charakteryzować dobre krzesełko do karmienia niemowlaka? Jestem tuż przed zakupem. Tyle, że musimy mieć takie, które wejdzie do fiata punto, kiedy będziemy jechać na działkę.
Goga66
2005-12-13
11:53:17
Email
Andziu, nie iwem, czy docierają do Ciebie moje wpisy na gg? Jezeli tak, to proszę odezwij się. Pozdrawiam
paren1
2006-02-01
22:57:46
Email
Dziewczyny czy kupiłyście już jakieś krzesełko do karmienia dzieciaków? Bo my jesteśmy własnie na etapie szukania i zastanawiam się nad krzesełkiem z firmy Polak o nazwie zdaje się "Julka", a krzesełkiem z firmy Peg Perego model Prima Pappa. Obydwa modele maja regulowaną wysokość, regulowane kilkustopniowe oparcie, 4 kola z hamulcami itp.Generlanie są bardzo podobne różni je cena. Pochwalcie się co kupiłyście i czy spełniło to Wasze oczekiwania, dzięki pozdrawamy M&R
Goga66
2006-02-02
00:05:35
Email
ja wciąż nic nie kupiłam :( Nie chciałabym płacić więcej niż 200 zł a potrzebuję mieszczącego się w niedużym bagażniku po złożeniu
Kornela
2006-02-02
07:53:16
Email
Gosiu ale wiekszość krzesełek składa się dość dobrze, nie zmieszczą Ci sie w samochodzie? My zamówiliśmy Baby Dreams Bambi - jutro jedziemy odebrać więc narazie nie moge nic powiedzieć jaki jest w użyciu.
Kacha
2006-02-02
09:23:05
Email
My tez kupilismy krzeselko Baby dreams firmy Bambi i jestesmy zadowoleni. Ma 5-cio stopniowe pasy, regulowana wysokosc, regulowane oparcie, 4 kolka z hamulcami i 2 blaty. Maly chetnie sie w nim bawi i je. Po zlozeniu nie jest moze bardzo male, ale spokojnie miesci sie w bagazniku. Zaplacilismy 290 zl. Oto Oliwier w swoim krzeselku

Doti
2006-02-02
09:48:08
Email
My kupilismy F.P. Nie zwróciłam na to uwagi wcześniej i to krzesełko niema kółek..ale jakoś mi to nie przeszkadza.

Doti
2006-02-02
09:48:56
Email
A tak wygląda w całości

Goga66
2006-02-02
10:02:07
Email
dziewczyny, Zuzia jest potworną wiercipiętą, stabilne te krzesełka?
Doti
2006-02-02
10:16:09
Email
Moje tak!! Greta nawet przy jedzeniu nie może usiedzieć bez machania kończynami np. kopanie nóżkami, próba wyrwania blatu...
anika
2006-02-02
13:11:11
Email
My na codzień używamy krzesełka Peg-Perego z tysiacem róznych funkcji, jak kołyska, melodyjki, kilka tac itp. Tak naprawde wszystko to jest zbędne. Najważniejsze aby krzesełko miało regulowane oparcie i wkładke dla niemowlaka utrzymującą główke, bo wtedy można w nim posadzić nawet 2-3 miesięcznego niemowlaka. Ale nie o tym chciałam Wam napisac. Kupiłam jakiś czas temu krzesełko fisher price (zresztą dzieki wcześniejszej rozmowie dziewczyn), takie "turystyczne". Stawia się je na zwykłym krzesle i przypina pasami. Są w nim dwie tace z pokrywką, możliwość regulacji wysokości. W tym krzesełku dziecko musi juz umieć samo siedzieć, a starcza na długo bo aż dla 20 kilogramowego dzieciaczka. Cena jest troche duza, chociaz napewno mniejsza niz zwyklych krzesełek. Ja swoje kupiłam za 160 zł. Rewelacja, najlepszy mój zakup. Wozimy je zawsze w samochodzie i dzieki temu nie musze sie martwić jak nakarmie dziecko bedac w restauracji czy u gości. Polecam
Kacha
2006-02-02
13:11:37
Email
Goga, moje krzeslo tez jest stabilne. Moze sluzyc dziecku do 3-go roku zycia. Oliwier tez jest strasznym wiercipieta, caly czas mysle czy nie jest jakis nadpobudliwy bo w porownaniu do syna mojego brata Oliwier to istny diabel. Nawet dziadkowie maja czasem problem zeby go utrzymac bo tak sie wierci.
misia
2006-02-02
13:33:38
Email
Dziewczyny ile miesięcy mają wasze dzieciaczki,bo nie wiem czy mojemu Aleksowi (4,5 miesiąca) będzie dobrze siedzieć na takim krzesełku.
Kacha
2006-02-02
13:48:16
Email
Misia, my kupilismy krzeselko jak maly mial prawie pol roku. Teraz ma 7,5 m-ca i juz umie sam siedziec. Te krzeselka sa przeznaczone na ogol od 6 m-ca zycia.
Doti
2006-02-02
15:43:27
Email
Greta miała skończone 6miesiący jak kupiliśmy krzesełko
kyja
2006-02-02
20:18:26
Email
Misio urzęduje w krzesełku od 9 miesiaca życia-takim najzwyklejszym, drewnianym , który mozna rozłozyc na kresełeczko i stoliczek.Dokupiłam pasy bezpieczeństwa i przez parę miesięcy Misio grzecznie siedział w nim.Od pół roku nie chce w nim siedzieć,woli stać, gdy rano daję mu jeść.W ciągu dnia wcina jedzonko w biegu.Prawdę mówiąc trochę byłam zaskoczona, czytając posty pierwszy raz dzisiaj-to krzesełka dla dzieciaczków moga byc tak drogie??szok, jak pomyślę,że my, jako dzieci w większości nie mieliśmy takich bajerów...czuję,że miałam ubogie dzieciństwo, hihi;-)))
Goga66
2006-02-03
10:57:31
Email
Anika - też przymierzałam się do krzesełka fishera przywiązywanego do krzesła (takie iebiesko-zielono-białe) Ale mam pytanie, czy szerokość rozstawu nóżek można regulować? Na rys. tech. , który ściągnęłam z netru wyglądało, że tak. Z kolei sprzedający mówili, że nie, że tylko wysokość. Jest jeszcze jeden problem, siedzenia naszych krzeseł są okrągłe, czy to będzie dobrze się trzymać :(? A Zuzia wierci się, kręci zwiesza na boki jak jakieś nadpobudliwe dziecko :). Sekundy normalnie nie usiedzi. Za drogie z kolei to krzesełko, żeby je tylko na działce wykorzystywać. Tez myślałam odrewnianych śa najtańsze ale do przewożenia do niczego. W ogóle ceny tych krzesełek są z księżyca. Wszystko dla dzieci robią teraz jakieś straszliwie drogie. Zatanawiam się nad krzesełkiem z ikei. Może mu się nóżki przynajmniej odkręcają - takie białe plastikowe - oglądał ktoś?
anika
2006-02-03
13:10:34
Email
Goga jakbyś mi podała swojego maila to przesle Ci pare fotek, ale takich "użytecznych" na których postaram sie pokazać dokładnie to krzesełko. CO do rozstawu nóżek to faktycznie nie można ich regulować, tylko na wysokość, ale myśle ze spokojnie na okragłych krzesłach bedzie stało stabilnie. Napisz jaka jest srednica tych krzeseł, a ja zmierze fotelik. CO do Ikei to myśle ze Zuza jest chyba za mała, bo one sa dosyc duże i raczej beda mało wygodne do składania do auta.
Goga66
2006-02-03
13:19:35
Email
Anika - średnica jest ok. 40 cm. goga@acn.waw.pl Pozdrawiam :)
paren1
2006-02-03
20:51:24
Email
My też jeszcze nie kupilismy tego krzesełka, ale chyba musimy szybko cos nabyć, bo przy podawaniu zupek czy innych stałych dań jest jednak mały kłopot by Martynka siedziała, a nie np.zsuwała się jak siedzi na kanapie. Ja zaczynam się zastanawiać nad tym krzesełkiem z IKEI, bo faktycznie cenowo jest nieporównywalne z innymi- może nie ma tych wszystykich bajerów, ale nie wiadomo czy Martynka będzie chciała w nim się np. bawić, a nie tylko jeść i wtedy po co przepłacać? przed jego zakupem powstrzymuje mnie jeszcze tylko fakt że ono chyba nie jest składane czy np.może być zdemontowane (na wszytkich opisach brak jest takiej informacji) jutro chyba pojadę do IKEI i obejrzę je sama. a tak przy okazji to faktycznie wszystkie te "gadżety" dla dzieciaków są cholernie drogie!!!!skandal!!!
paren1
2006-02-03
20:52:07
Email
My też jeszcze nie kupilismy tego krzesełka, ale chyba musimy szybko cos nabyć, bo przy podawaniu zupek czy innych stałych dań jest jednak mały kłopot by Martynka siedziała, a nie np.zsuwała się jak siedzi na kanapie. Ja zaczynam się zastanawiać nad tym krzesełkiem z IKEI, bo faktycznie cenowo jest nieporównywalne z innymi- może nie ma tych wszystykich bajerów, ale nie wiadomo czy Martynka będzie chciała w nim się np. bawić, a nie tylko jeść i wtedy po co przepłacać? przed jego zakupem powstrzymuje mnie jeszcze tylko fakt że ono chyba nie jest składane czy np.może być zdemontowane (na wszytkich opisach brak jest takiej informacji) jutro chyba pojadę do IKEI i obejrzę je sama. a tak przy okazji to faktycznie wszystkie te "gadżety" dla dzieciaków są cholernie drogie!!!!skandal!!!
Goga66
2006-02-03
21:00:01
Email
no i kupilam krzesełko fishera do przywiązywania na krzesło , takie jak Anika - cena niestety obłędna :( 160 zl na Allegro. My jednak się przemieszczamy - Zuzia czasem zostaje na 2-3 godziny u mojej mamy, będziemy wypadać na weekendy na działkę - będzie to więc wygodne. Potem spróbuję sprzedać. Ale ceny są naprawdę przesadne
MoNiSiA
2006-02-04
00:23:33
Email
No ja też kupiłam już krzesełko, troszkę późno, ale niestety tak wyszło. Trochę ze smutkiem zrezygnowałam z myśli o Fisherku :( Kupiłam krzesełko firmy BabyOno... Na razie jestem bardzo zadowolona :) Kolorek zielony :) Cena dość wysoka. Pozdrawiam :***
KINGA
2006-02-08
14:07:22
Email
Monisia, napisz jak sprawdza się krzesełko baby ono i ile kosztowało, bo ja także zastanawiałam się nad kupnem takiego.
goga show
2006-03-30
11:21:41
Email
hi hi
Goga66
2006-03-30
11:25:24
Email
Anika - jeszcze raz dzięki :)) Krzesełko fishera jest super. Nawet moja ruchliwa córeczka je lubi :)
Kamila
2007-09-26
10:05:28
Email
Muszę kupić małemu krzesełko. Nie chcę drewnianego, Kinia ma takie z Drewex'u - nioe jestem z\ niego zadowolona bo się chwieje i jest niestabilne. Gosia, jakie kupiłaś dla Zu? Cena taka w miarę, wiem, że dosyć dawno kupiłaś.. ale szukam na allegro i z Fishera to poniżej 200zł to nie ma co podchodzić :(
Goga66
2007-09-26
10:38:41
Email
Ja kupiłam przenośne, takie przywiązywane do krzesła. Jak znajdę to zamieszczę fotkę. Jestem zadowolona chociaż Zu raczej siada dla zabawy a je normalnie i pewnie za jakiś miesiąc będę niedrogo je sprzedawać. Jakby ktoś chciał to myślę, że poniżej 100 zl plus przesyłka. Jest prawie nieużywane, bo Zuza zawsze chciała siadać normalnie na zwykłym krześle. Widziałam je na allegro jakiś czas temu.
Goga66
2007-09-26
10:39:59
Email


Goga66
2007-09-26
10:40:15
Email


pinkie
2007-09-26
10:52:56
Email
O! mamy takie samo, ale nie fisher-price. Świetny mebelek, bardzo nam się przydaje i nie zajmuje miejsca. A myślałam, ze nie ma takich w Polsce, bo nie mogłam nigdzie znaleźć. Ja nie sprzedaję, zostawiam dla nastepnego potomka ;)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum