szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Niemowlę (pielęgnacja niemowlaczków, karmienie piersią, rozwój, wychowanie, choroby tfu tfu, itp)
temat - Do Jagody - i nie tylko


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Aśka
2005-10-05
Email
pytanie dotyczy maści majerankowej. Dzisiaj przepisala mi ją pediatra dla Oli na katarek (ma gęsty, glęboko umiejscowiony, uciązliwy katarek). Ja jestem przekonana, że lekarka kazala mi nią smarować środek noska, dokladnie rozsmarowywać na ścianka i dodatkowo na piersiach. Wątpliwości nabralam czytając na maści aby nie wprowadzać jej do noska. I teraz nie wiem czy źle zrozumialam lekarkę czy istnieje inna matoda stosowania (do wew. noska). Pytam Cię bo może akurat będziesz się orientowala, może slyszalaś coś o tej maści.Narazie dostosowalam się do ulotki.
a może ktoraś z dziewczyn ją stosowala?
kat210
2005-10-30
22:28:17
Email
cześć Asiu mam do ciebie więlką prośbę mogłabyś napisać mi co jeszcze stosowałaś na katarek oprocz maści majerankowej.Od jakiego wieku mozna stosowac taką maść
kat210
2005-10-30
22:34:58
Email
Dodam jeszcze ze moj synuś ma tak samo jak twoja ola katarek głeboko umiejscowiony.Prosze odpisz jak najszybciej .PILNE!!!
kyja
2005-10-31
07:25:18
Email
Ela79, pewnie chodziło Ci o Julię-jej Bartuś miał zapalenie krtani.Najlepiej idż z maleństwem do lekarza-postawi diagnozę i przepisze leki,Trzymaj się, pozdrawiam!!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum