szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Co ubrać?!? Doradźcie.


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
mayasun
2010-02-25
Email
Rzucona na głęboką wodę w nowej pracy mam m.in. być wodzirejem na organizowanej przez firme Konferencji, czyli przywitac gości, zapowiadać kolejnych gości itd.I mam problem co ubrać.Nie chcęzakładaćsukienki typu princeska + koszula. Mam taką fajna spódnicę czarną z ozdobnym czarnym pasem,z przodu jak kopertowa z takim półokrągłym wycięciem odsłaniajacym kolanka.Tylko co do tego? Wypatrzyłam sobie na allegro taki żakiećik,ale czy mogę w takim kolorze założyć na taką okazję? Co mam pod taki żakiet założyć? Białą koszulę?a może szarą?
mayasun
2010-02-25
00:16:08
Email
nie dodały się linki, wiec wklejam je ponownie:
http://allegro.pl/item928965720_zakiet_z_kokardkami_nowy_wiosna_lato_2010_s_36.html

http://allegro.pl/item925090213_zakiet_z_kokarda_nowy_wiosna_lato_2010_s_36.html
noemi
2010-02-25
08:23:53
Email
kwestia w jakiej firmie pracujesz, co to za konferencja, gdzie i o jakiej porze dnia się odbywa. napisz coś więcej to będzie łatwiej doradzić:) te żakiety, które wkleiłaś mają wg mnie kompletnie niekonferencyjny charakter. a kolor jest bardzo letni, nie pasuje do pory roku (Albo przynajmniej tak na zdjęciu wyszedł:)
mayasun
2010-02-25
09:51:47
Email
Konferencja bedzie w godzinach dziennych 11-15. Zaproszeni są prezesi firm,główni księgowi, tematy: podatki, dotacje, rozwiązania IT. Wiosenny kolor, bo ja wiosnę czuję, pomimo tego swieżego śniegu, który spadł dziś w nocy :))
Joanna26
2010-02-25
10:02:27
Email
Mnie sie ten pierwszy wydaje zbyt... frywolny, przez te kokardki, taki niepowazny... Ale ja sztywniara jestem;) A drugi super, bardzo ciekawy kroj. Do takiego jasniutkiego koloru to raczej biala bluzka.
noemi
2010-02-25
10:21:55
Email
hmm, skoro to powazna konferencja zrezygnowałabym z tych propozycji. materiał tych żakietów nie wygląda na dobry i to będzie widać wg mnie. rozumiem, że chcesz ładnie wyglądać, ale musisz jednak dostosować się do dress codu takich imprez, inaczej możesz nioe wyglądać dobrze. dlaczego princeska i koszula Ci się nie podoba właściwie? wiesz, fajna szpilka i dodatki i nie będzie nudno. polecam broszki. kocham broszki:)
noemi
2010-02-25
10:53:11
Email
nie wiem ile chcesz wydać, ale ta bluzka jest rewelacyjna. i w różnych kolorach http://www.saltandpepper.pl/index.php?ECProduct=7169 pooglądaj zdjęcia inne, niekoniecznie, żeby kupić, ale może coś Cię zainspiruje:)
mayasun
2010-02-25
14:15:30
Email
Bluzeczka ciekawa, pasowałaby tymi zaokrągleniami do spódniczki, jednak cena nie do przyjecia, zwłaszcza, ze to jednorazowa impreza. Nie mam takiego stylu i bedzie wisiac w szafie. Chyba jednak poszukam jakiegoś szarego żakiecika z krótkim rekawkiem + koszula. Nie lubię princesek. Mam jedna w szafie, kupiłam niedawno i nie mogę się do niej przymusić.
agnieszka_z
2010-02-26
13:34:19
Email
Szczerze... ja mam troche bzika na punkcie ubioru stosownego do okazji i wybacz, ale prowadzenie konferencji dla ksiegowych i finansistow (to moja dzialka swoja droga) w rozowym zakiecie to tak nie bardzo... zdecydowanie stonowane kolory, zeby nie bylo nudno to ciekawy dodatek, ale blagam nie rozowy zakiet. Osoba prowadzaca takie cos nie powinna rzucac sie w oczy, a raczej swoim wygladem podkreslac wage tego spotkania i swoj profesjonalizm.
mayasun
2010-02-26
19:53:15
Email
Wiecie co, na laptopie kolor tego żakieciku miał kolor stonowanego pudrowego różu, ale odpaliłam u znajomej, która ma normalny moinitor i się zdziwiłam, że wyglada zupełnie inaczej ma o wiele bardziej nasycony kolor niż go sobie wyobrażałam.
noemi
2010-02-27
21:17:59
Email
kurcze, ja też na wielu konferencjach byłam, ale w różu, nawet bladym nikogo nie widziałam. no niestety, na konferencje chodzi się w "uniformach". fajna apaszka czy broszka i czujesz się jak kobieta, nie żołnierz:)
Magdalenka
2010-03-01
07:59:14
Email
jak najbardziej klasycznie. granatowy albo czarny garnitur albo prosta garsonka. do tego biala albo niebieska koszula. im mniej ozdob tym lepiej. jakis malutki lancuszek na szyje. do tego delikatne kolczyki. zadnych kokard, duzych kolczykow. profesjonalizm, elegancja, klasycznie. bez wyszywan, aplikacji, kokardek itd.
zyga56
2010-05-20
23:03:03
Email
Sklep Odzież ciążowa - Moda damska proponuje przyszłym Mamom duży wybór modnych ubrań damskich w tym również ciążowych w atrakcyjnych cenach. W naszej ofercie znajdą Panie tuniki ciążowe, bluzki ciążowe, spodnie,spódnice i bielizne ciążową. Proponowana odzież ciążowa ze względu na jakość i estetykę pozwoli na jeszcze głębsze - w większej radości i lepszym samopoczuciu przeżycie tych niezwykłych 9ciu miesięcy. www.odziezciazowa2010.republika.pl
ILA85
2010-08-01
22:13:59
Email
WITAM Mam so sprzedania ubranka z tej strony z kolekcji letniej 2010 w rozmiarze xs.Cena do uzgodnienia chetnych prosze o kontakt 85NORKA@poczta.fm
lookingfor
2014-02-27
20:19:05
Email
Apaszka to dodatek towarzyszący nam od wielu lat.Szczególnie wiązanie związane nieodłącznie kojarzące się ze stylem francuskim jest niezwykle eleganckie. Oto jak w prosty sposób stworzyć klasyczne, szykowne wiązanie jedwabnej apaszki. kliknij tutaj
Tamara87
2014-10-17
12:44:36
Email
Stylizacje do pracy to trudny orzech do zgryzienia:) to zależy w czym dobrze sie czujesz czy wolisz spodnie i marynarki czy może bardziej sukienki
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum