szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - sklep happymum


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
magda_m27
2005-04-11
Email
mam do Was gorącą prośbe a raczej moja kolezanka ,która w czercu zostanie szczęśliwą mamą bliźniąt :) Czy kupowałyście ciuchy w sklepach happy mum chodzi mi o zakup za pomoca internetu czy warto? cczy nie zdarzaja sie pomyłki i czy koleżanka napewno dostanie to co chciała kupić,z góry dzieki za odpowiedź
kasik
2005-04-11
13:49:36
Email
Warto!! Na prawde solidna firma, ja sobie zamowilam zarne spodnie, ktore okazały sie za duze, wiec odeslalam i przyslali mi mniejsze. Poza tym swietne sa te pasy na brzuszek, mam dwa i do wszystkiego je mozna zalozyc. Bardzo dobra firma, niech sie kolezanka nie martwi.:)
sylwia
2005-04-11
14:26:04
Email
No pewnie, ze warto, super ciuchy.!!!
gonnia
2005-04-12
16:29:15
Email
nie wiem jak przez internet ale ja kupiłam bluzkę i dzinsy w zwykłym sklepie w Lublinie i jestem zadowolona, chyba jeszcze się na coś skuszę na lato i może nawet przez net, taniej wychodzi jak porównałam ceny a rozmiary już znam.
andzia_01
2005-05-20
18:40:07
Email
Gonnia, a gdzie kupowałaś te ciuchy? Na Świętoduskiej czy na 1-go Maja/?
Dagmara
2005-05-29
23:33:36
Email
ja ostatnio kupiłam sobie letnia sukienke w happymum i jestem zadowolona
cammi79
2005-06-15
16:50:57
Email
Polecam zakupy on line kupiłam sobie ciuszki i bardzo szybko dostałam no i jakość bardzo wysoka. Dzięki i na pewno skorzystam w przyszłości..
Madzia
2005-07-22
14:11:31
Email
Jestem w 3-cim m-cu ciąży i mam problem z ciuszkami. Te, które nosiłam przed ciążą robią się powoli za ciasne, szczególnie spodnie.Chcę sobie zamówić spodnie ale nie wiem w jakim rozmiarze. Czy S nie będzie na mnie juz za mała?Pomóżcie!
tara
2005-07-25
00:11:30
Email
jeju dziewczyny ... w domku się nie przelewa z kasą a tu portki na 3-4 miesiące za 129 zł ... rozumiem, ze ładne, ale czy nie za drogie? przecież o ciąży odłożę i już raczej nigdy mi potrzebne nie będą ... a moze by happy-mum wydało coś dla tych z niewielką zawartością portfela ...?
emka
2005-08-27
23:42:31
Email
Tara, a o kolejnym dzidziusi nie myślicie w dalekiej przyszłości? Poza tym zawsze możesz sprzedać np. na Allegro. Tam też możesz kupić coś używanego taniej.Pozdrowionka :)
emka
2005-08-27
23:57:56
Email
Poza tym po porodzie też sie przydają. ja w nic innego się nie mieściłam jeszcze przez jakieś 3 miesiące. POtem powoli stare ciuszki zaczęły do łask wracać.
beti
2005-09-13
13:27:23
Email
Strasznie mi sie podobaja ciuszki Happymum ale dla mnie tez są drogie. Na bazie zdjęć uszyłam sobie śliczną sztruksową spódnicę.
beti
2005-09-13
13:29:40
Email
Może uszyję sobie jeszcze spodnie. Jedne mam z H&M czarne a wiec pasuja do wszystkiego. Podobają mi sie te sportowe z kieszeniami to jes mój styl.
andzia
2005-09-14
11:25:01
Email
ja w ciazy kupowalam rzeczy z happy mum w sklepie i bylam strasznie zadowolona. Dziewczyny ja mialam dwie pary i zakladalam na zmiane przez cala ciaze oprocz tego kombinowalam. A ciuszki z happy mum sa naprawde rewelacyjne przez 9 mies chodzilam non stop i sa w dobrym stanie czekaja na nastepnego dzidziusia :)
asior
2005-12-23
13:32:59
Email
Mam pytanie do osób które kupowały coś przez internet w happy mum.Czy wymiary z metek zgadzają się z autentycznymi.Bo niestety teraz różnie szyją. W jednym sklepie wejdę w ciuch w rozmiarze "L "a w drugim nie :/ Chciałabym coś zamówić przez net ale boję się że będzie niedobre.A nie chcę bawić się potem w odsyłanie bo to kolejny koszt. A wogóle to czemu w Łodzi nie ma żadnego sklepu Huppy mum.Przecież to duże miasto :(
jagna
2005-12-23
16:24:36
Email
Ja mam 102 w biodrach i zamówiłam jeansy rozmiar L "na zapas" żeby starczyły do końca ale oddzwonili do mnie i zaproponowali M. spodenki są super, trochę się rościągają więc mam nadzieję że nie będę już potrzebowała następnych większych. Radzę Ci wpisać wymiary jak będziesz zamawiać, na pewno dobiorą rozmiar.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum