szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - RANKING KOSMETYKÓW


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-06-26
Email
Dziewczyny, a może tak zrobimy ranking kosmetyków? Jakie kosmetyki (od szamponów, odżywki po balsamy, kremy itd.) sprawiły, że byłyście naprawdę zadowolone z zakupu? Liczę na Wasze wypowiedzi. Pozdrawiam.
Kajka
2006-06-26
14:09:41
Email
moze jeszcze npiszemy o kosmetykach ktorych nie polecamy? :) ja bym od tego zaczela: nie poelcam: GARNIER roll-on na ceulitis- jest dosyc drogi a i nie przynosi wg mnie efektu (mialam dwa cwiczylam codzienie rano i wieczoem smarowalam i zmiany nie widac) niepolecam pilingu z AVONU do cery sklonej do tronidziku jets tak mocny ze poparzy skore... a zdecydowanie polecam: szampon timotei do wlosow:) polecam tez serie aqua verbis z Oriflame swietnie odswierza skore:) polecam tez NIVEA zel z uzadzeneim do masazu:) naprawde fajny jest w uzyciu i przyjemne czuje sie po takim prysznicu z masazem:) a nie jest przesadnie drogi (teraz w realu mozna kupic z balsamem za chyba 24.95) a i caly czas jest w prococjach w skelepach roznych i zaleta jest jeszce to ze mozna do pojemniczka wlac inny zel i dalej cieszyc sie myciem z masazem:)
MoNiSiA
2006-06-26
14:24:35
Email
Boże, kiedy sobie obiad ugotuję ;-) Hihihi, no dobra to już wypisuję. Polecam : 1.Krem rozświetlający do włosów ELSEVE (taki w różowym pojemniczku z dziubkiem) - rewelacja! włosy super się rozczesują i krem nadaje niesamowity połysk na zasadzie drobinek brokatu. 2.Szampon do kompletu ELSEVE nadający połysk, też różowy. 3.Krem-żel na rozstępy firmy KOLASTYNA. 4.Krem na rozstępy GALENIC. 5.Olejek do ciała brązujący (z brokatem) firmy BIELANDA. 6.Tusz do rzęs firmy CHANEL. 7.Ampułki na cellulit firmy BIELANDA. 8.Antyperpirant LADY SPEED STICK ŻEL. No, to na tyle z pozytywnych kosmetyków. Później wpadnę dopisać te kosmetyki, które mnie rozczarowały. Hihihi. Buźki.
21Aneta
2006-06-27
07:03:23
Email
Ja uwielbiam tusz do rzęs Extra Super Lash Rimmela, Jedwabisty Balsam do Ciała Dove (ten z mieniącymi się drobinkami)- skóra po nim jest naprawdę jedwabista i się mieni delikatnie. Co ponadto... Nie lubiłam kremu na rozstępy Penaten - miał okropną tłustą konstystencje i bardzo długo się wchłaniał. Jak lakier do włosów to tylko Taft. Dezodorant w sztyfcie Nivea jest świetny (taki biały). Jak sobie przypomnę to dopiszę :)
21Aneta
2006-06-27
07:05:14
Email
Uwielbiam krem nawilżający brzoskwiniowy z Avonu, podobnie krem nawilżający Nivea Soft. Świetnie nawilżają a cera się po nich nie błyszczy.
Kajka
2006-06-27
11:26:54
Email
a ja jeszcze uwielbian pumadke do ust brzoskwiniowa z AVONU jest extra:)
Julia
2006-07-04
13:41:27
Email
Dziewczyny polecam Wam gorąco mleczko brązujące Garniera "Skóra musnięta słońcem". Skusiłam się ostatnio i jest rewelacyjny. Po dwóch trzech dniach już widać różnicę, skóra ładnie ciemnieje i jest bardzo gładka. Aż koleżanka mnie zapytała, gdzie się tak ładnie opaliłam, a dodam, że raczej na początku lata jestem biała jak ściana. Acha i świetnie pachnie-pomarańczą :o) Polecam.
21Aneta
2006-07-05
09:56:19
Email
A ja stosuję balsam brązujący Ziaja Sopot. Też po kilku razach skóra ma naturalny odcień opalenizny. Balsam jest niedrogi a dobry. Tylko trzeba po każdym wcieraniu dokładnie umyc ręce..
kyja
2006-07-07
13:12:05
Email
Julia, a ile kosztuje ten balsam Garniera?nogi mam blade jak p...a prezesa;-))a ramiona spalone-musze jakoś wyrównac kolor skóry;-)))
ciekawa
2006-07-13
11:10:14
Email
Tak wracajac do celulitu to ja wypróbowałam serum i zel z lirene-pomarańczowy. Na obie tubki trzeba wydać ok 35 zł i starcza przy codziennej pielegnacji na póltora miesiaca. Naprawde polecam jest dobry ale trzba masować-3 minutki dziennie:)
ciekawa
2006-07-13
11:16:05
Email
a przypomniało mi sie... na biuścik to używam ziaja-bloker w pomaranczowej buteleczne-11zł. kupiłam kiedyś a nie miałm pieniedzy-byłam bardzo zdesperowana i wziełam co kolwiek. Wtedy ratowałam piersi:( Troche chorowałm i w miesiac spado mi 10 kilo a piersi poprostu wyschły:( brr jak o tym pomyśle zeprzez chwile niemialam swoich "C". Tak smarowałm-solidnie 2 razy dziennie i po 2 miesiacach zorientowałam sie ze kurcze podziałało:):) No dodam ze powoli zaczełam wracac do swojej wagi 60 kilo. Nie odrazu ale ok 1-2 kilo mieisiecznie
pinkie
2007-04-26
14:17:21
Email
Doradźcie mi, mąż chce mi kupić na lotnisku w strefie bezcłowej jakiś suwenir. Myślałam o podkładzie z dobrej firmy, np Lancome, Givenchy, Chanel lub Clinique, czyli taki, jakiego jeszcze nie miałam. Jaki możeci emi polecić? Mam cerę bardzo jasną, mieszaną z bardzo tłustą strefą T.
pinkie
2007-04-26
14:25:26
Email
Dior? Guerline? Estee Lauder? a może Vichy? A może jakiś puder w kamieniu lub sypki z tych firm?
ciekawa
2007-04-26
17:58:42
Email
Mnie kosmetyczka poleciła matis. Mam cerę trądzikową też z tłustym na literce T. Odkąd używam mam mniej wyprysków-bo on działa antybakteryjnie. Jak bym miała okazje to bym kupiła napewno:)acha i jest pierońsko wydajny:)
ciekawa
2007-04-26
18:00:18
Email
Acha on ma mało kolorów tylko 4 ale ładnie sie dopasowuje bo jest w sumie transparentny-myślę ze 3 to będzie dobry kolor
pinkie
2007-04-26
21:51:31
Email
Dxięki, Ciekawa, nawet nie słyszałam o tych produktach, a teraz sobie obejrzałam MATIS. Ty piszesz o pudrze w płynie, w kamieniu, czy sypkim?
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum