szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - Czy lubicie ogrodniczki??


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Madzienka
2006-04-20
Email
Witam was! W sumie głupie pytanie zadaje: Czy lubicie ogrodniczki? Ja własnie mam jedną parę pożyczoną od kumpeli i szczerze powiedziwaszy, strasznie źle się w nich czuje. Ubrałam je po raz pierwszy na poczatku 28 tygodnia i strasznie sie w nich czuje, po pierwsze sa strasznie szerokie i wygladam w nich okropnie, a po drugie jest mi w nich niewygodnie:( Drażni mnie odpinanie tych szelek w łazience:( Ciesze sie ze mam 2 pary spodni zwykłych, bo juz tych ogrodniczek nie ubiore:( Pozdrawiam
Migotka
2006-04-20
14:23:40
Email
Madzeńko,ja również będąc w ciąży dostałam ogrodniczki od mojej teściowej i...nie ubrałam ich ani razu.Podobnie jak Ty okropnie sie w nich czułam,krepowały mi ruchy,o szelkach to juz nawet nie wspomnę.Koszmar,było potwornie nie wygodne.A nadodatek miałam wrażenie,że wygląda w nich paskudnie,jak clown,tylko czerwony nas mi brakował:) Jeżeli źle czujesz się w jakims ubraniu,a masz możliwość noszenia czegość bardziej wygodnego(bo w ciąży ciężko wybrać coś ładnego i komfortowego)to nie widze problemu,oddaj ogrodniczki do sklepu,albo podaruj komuś innemu.Ciąża dla wielu kobiet sama w sobie jest "niewygodna",brzuszek rosnie,ruchy robią sie coraz bardziej niezdrane.Warto zadbać by choc ubrania nie przyspażały dodatkowy obciążeń.Są kobiety które wyglądaja slicznie w ogrodniczkach,a nie nosza ich bo im sie nie podobają.Przeciez noszenie ogrodniczek nie jest wymagane od kobiet cięzarnych...całe szczęście:) Pozdrawiam serdecznie.Migotka:)

Basia.26
2006-04-20
15:07:47
Email
nie lubię ogrodniczek, znaczy nie podobają mi się i dlatego w ciąży nawet nie brałam ich do przymiarki:) sadz e, iż kompletnie psują wyglad kobietki w ciąży, a przeciez w ciąży tez można dobrze się ubrać. też miełam dwie pary spodni-bojówki i brązowe na kantkę i w nich obleciałam ciążę:)
pinkie
2006-04-20
20:24:32
Email
Nie cierpię ogrodniczek. Nam w szkole rodzenia polecają, bo nie obciskają macicy, ale ja sie nie dam namówić. Mam tylko takie krótkie, na lato. Są niewygodne i wygląda sie w nich na jeszcze większą. Czułabym się w nich jak wieloryb. Najlepiej wyglądam w ubraniach o zróżnicowanej górze i dole, czyli w bluzkach i spodniach/spódnicach w innym kolorze. Nawet w całościowych sukienkach czuję sie niezgrabnie.
ewka25
2006-04-20
21:24:04
Email
Haha, a ja uwielbiam!Czuję się w nich jak mala dziewczynka...
renya
2006-04-20
22:09:22
Email
Hejka! Będąc w połowie ciąży przymierzałam ogrodniczki - strasznie mi się podobały. Zrezygnowałam jednak z zakupu, ponieważ zbliżała się wiosna i stwierdziłam, że w sztruksach czy dżinsach nie wyrobię :) Wiosnę przechodziłam w długich spódnicach na szelkach (właściwie takich ogrodniczkach) - czułam się w nich świetnie i bardzo się sobie w nich podobałam :) Miałam też takie pseudo-dresowe, aksamitne spodnie na chłodniejsze dni. A przez lato "przeczołgałam" się w przedłużonych rybaczkach (sięgały skarpetek), typowo ciążowych, z miejscem na brzucho - były fantastyczne! Ponieważ były białe co drugi dzień je prałam i ... z powrotem na tyłek. Pozdrawiam serdecznie PS Nie mam fotki, na której dobrze je widać, ale mniej-więcej tak to wyglądało. Tutaj miesiąc przed porodem

renya
2006-04-20
22:11:01
Email
A tutaj długa kiecka - 2 dni przed pojawieniem się córci

Goga66
2006-04-21
10:21:09
Email
Ja bardzo lubię. Ale ciążowych nie miałam a w normalne nie zmieściłam się z brzuchem :) Zresztą - maj czerwiec było bardzo ciepło i nosiłam sukienki a wcześniej miałam tak mały brzuch, że chodziłam w starych spodniach rozpiętych w pasie a potem w numer wiekszych kupionych na ciuchach :)
Madzienka
2006-04-21
13:52:00
Email
Heloo! To widze, że nie tylko ja jestem jakaś inna:)Ciesze się, że większość z was tak myśli jak ja;) Wogóle bardzo wolno przybieram na wadze i mam małego brzusia, ale lekarz jest ze mnie dumny;) Chcąc trochę odskoczyć od szarej rzeczywistości na weekendzior jade z mężusiem do Warszawki do znajomych;)Fajowo:)Miłego weekendziora!
Goga66
2006-04-21
17:45:42
Email
Ciekawa jestem w jakiej dzielnicy mieszkają Twoi znajomi. W każdym razie w Warszawie pogoda jak marzenie a na niedzielę zapowiadają 24 stopnie :)
1madzik
2006-04-27
11:37:18
Email
Ja nawet lubię, tylko strasznie w nich gorąco, ale co mam zrobic jak tylko one na mnie pasują? :)
1madzik
2006-04-27
11:37:34
Email
Ja nawet lubię, tylko strasznie w nich gorąco, ale co mam zrobic jak tylko one na mnie pasują? :)
kyja
2006-04-27
19:53:06
Email
a ja bardzo lubię ogrodniczki-podobnie jak Ewa czuje się w nich jak mała dziewczynka-w domu zazwyczaj chodzę w zielonych ogrodniczkach.Gdy byłam w ciązy nie nosiłam ogrodniczek-nie miałam potrzeby kupowania ubrań ciąż owych-nosiłam sporo ubrań po ciut wiekszej siostrze i tunikę pożyczoną od koleżanki.Poza tym, ogrodnikczki ciązowe wydawały mi się jakieś gigantyczne;-miałam mały brzuszek;-))
GraNia
2006-05-11
21:43:06
Email
ja nieznoszę ogrodniczek ciążowych, uważam je za mało atrakcyjne. moim zdaniem z każdej ślicznej ciężaróweczki robią wielkiego wieloryba. ja bedac w ciąży nie nosiłam ogrodniczek, kupiłam sobie spodnie w H&M i wyglądałam super
na-ta-lia
2006-05-17
19:21:26
Email
ja starałm sie nosić tow czym i czułam się dobrze i ładnie wyglądałam. Prawie całą ciąże przełaziłam w dresikach i bluzach. Czasmi chodziłam w spódniczkach i to nawet fajnie wyglądał, bo nogi podczas ciąży wyglądały całkiem fajnie =D Ogólnie ybrałam styl sportowy a ogroniczki sa beznadziejne. Są niewygodne i ciężkie więc nawet nie probowałam :)
Iwonka90
2013-10-18
16:44:28
Email
Ja bardzo lubię ten styl ubrań))) Uważam, spodenki ogrodniczki to coś takiego jak [url=http://localmart.pl/zaginione i znalezione]zagubione i znalezione[/url]. Miałam dużo ciążowych tego typu i czułam się baaardzo wygodnie z brzuchem :))))))) ponieważ miałam tak mały brzuch, że chodziłam w starych spodniach rozpiętych w pasie a potem w numer wiekszych kupionych na ciuchlandzie. Czasem..i teraz lubię ubierać "ogrodnicze"... tylko męż tego nie toleruje. eeeh
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum