szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - SOLARIUM RAZ JESZCZE


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-04-08
Email
Wyczytałam w gazecie- Nie ma dowodów naukowych, że solarium jest niebezpieczne dla karmiącej mamy czy dla jej dziecka. Należy jednak zachowac zdrowy rozsądek, wybierać łóżka opalające dobrej klasy, chodzić jedynie na krótkie seanse i pić po nich dużo wody.
Olga
2006-04-08
09:42:26
Email
W jakiej gazecie?
21Aneta
2006-04-08
09:49:10
Email
"Mamo to ja" nr 5 czyli teraz na maj. Mąż mi wczoraj kupił :)
Goga66
2006-04-08
19:34:38
Email
Anetko, może tak, może nie. Mój mąż jest dziennikarzem. Ja dziennikarzem bywam i wiem, że trzeba uważać na to, co piszą w artykułach. W jakimś tego typu piśmie - Rodzice czy innym przeczytałam pół roku temu coś przeciwnego
moni
2006-04-08
21:49:22
Email
Bez urazy ale uważam że dziennikarze żyją z tego co napiszą,nieważne czy prawda czy fałsz(mój mąż jest dziennikarzem,hihi).Sądzę że solarium nie szkodzi aż w tak poważnym stopniu bo słońce też musiałoby podobnie na nas wpływać a przecież jest tak przyjemnie.Goga a w jakiej gazecie pracujecie?
Goga66
2006-04-08
22:04:14
Email
Ja pisuję do różnych. Mąż szefuje obecnie w ekonomicznym miesięczniku specjalistycznym dla banków . Ale pracował i w Rzepie i w Businessman Magazine, Pieniądzu, PAPie i innych. Ja pisałam do Metropolu, Voyage, Pieniądza i kilku innych. A o solarium są skrajnie różne opinie. Mnie na szczęście serce nie boli, bo nie jestem zwolenniczką i nie podoba mi się solaryjna opalenizna. Podobno nawet nie uodparnia na słońce, chociaż kiedyś w tym celu kilka razy poszłam przed wyjazdem do kraju, gdzie mocno słonko operuje :) W ciąży odradzałabym, bo nie wolno przegrzewać dziecka. Jeżeli chodzi o karmienie, nie będę odradzać ani polecać. Czytałam tak różne opinie specjalistów, że sama nie wiem, co jest prawdą
Moni
2006-04-10
09:05:58
Email
A ja uważam, że każdy znajduje w gazetach i w inych żródłach to, co chce czasami znależć..bo w nich rzeczywiście jest wszystko, czasami sprzeczne opinie, dla każdego cos miłego..;) I jeśli koniecznie chcesz korzystać z solarium to zrobisz wiele , żeby znależc potwierdzenie, że nie jest szkodliwe. I tego pewnie będziesz się trzymać. Nie wiem , co jest pięknego w solarnianej pomarańczowej opaleniżnie... Faceci, przynajmniej tych, których znam zawsze twiedzili, że wolą naturalność.Mój mąż też. I tego się trzymam:) A zresztą jestem bardzo wdzięczna męzowi za to, że mnie gromił oj bardzo kiedy zaczęłam chodzić do solarium[ kiedyś dawno..] bo wydawało mi sie, że będę dla niego bardziej powabna itd;) A gromił mnie móiąc, że woli mieć trochę bledszą kobietkę ale zdrową a nie przypaloną i narażoną na róznego rodzaju choroby skóry i powikłania.. Przeszło mi..I teraz naprawdę się dziwię, że kiedys nawet taka pomarańcza na skórze nie była dla mnie czyms rażącym. A i skóre mam dzieki temu ładniejszą i młodszą. Gdybym opalała sie przez cały ten czas az do dzisiaj..to nie wiem jak bym wyglądała. O tym tez sie nie mysli ale z perspektywy lat..kobiety stwierdzaja, że nie warto było. P[amiętajmy, że skóra kobiet szybciej sie starzeje.
Goga66
2006-04-10
10:14:44
Email
Już kiedyś o tym pisałam. W tym roku po latach spotkałam się z koleżankami z mojego plastyka. I była pewna prawidłowość. Młodą skórę miały i młodo wyglądały wszystkie te, dla których nigdy opalenizna nie była istotną rzeczą. Te solaryjne mają zmarchy (wszystkie mamy 39) te pozostałe niewiele się zmieniły od czasu liceum. Acha - jeszcze jedno kryterium - postarzały się też te, które ciągle się odchudzają. W pewnym wieku już taka huśtawka wagi jest dla skóry zabójcza
21Aneta
2006-04-10
10:47:24
Email
Wiecie co... tak często ruszałam temat solarium, że pewnie myślicie że jestem jego fanką i mam pomarańczową skórę :) Ale tak nie jest. Kiedyś byłam kilka razy... I teraz chciałam się przejść bo wyglądam jakby mnie mąką obsypali. W zeszłym roku unikałam słońca jak tylko sie dało (brzusio) i teraz by mnie w młynie z mąką pomylili... :) Myślałam o kilku razach na solarium, tak żeby trochę "żywiej" wyglądać :)Ale pójdę jak skończę karmienie, a to już za trzy tygodnie, jak mały skończy 8 miesiecy.
21Aneta
2006-04-10
10:50:08
Email
Oglądałyście "Oszukać przeznaczenie 3"?? Tam jest fajna scena w solarium, dziewczyny się żywcem spaliły ;) Ale to tylko film...
Kamila
2006-04-10
12:14:00
Email
Ja chodzę średnio raz w tygodniu się opalać, po 8 min. :) nie jestem "zjarana", mam opaleniznę w sam raz :) myślę, że solarium poprawia samopoczucie w takim okresie jak ten.. zimno, ciepło i znów zimno.. u nas dziś rano znów był przymrozek.. zwariować idzie! Kiedy to lato??
Kamila
2006-04-10
12:14:52
Email
Aneta oglądałam ten film.. przyznaję, że scena jest straszna!! No ale masz rację.. to tylko film :)
Olga
2006-04-10
14:38:54
Email
A Chinki i Japonki się wybielają!!!! Jest podobno jakiś tam specyfik, który powoduje, że skóra nabiera bledszego kolorytu.Wyobrażcie sobie jakie miałybysmy powodzenie wśród Japończyków i Chińczyków własnie ze względy na koloryt naszej skóry;)Oczywiście pomijam niewątpliwy urok osobisty..:)
moni
2006-04-10
22:53:33
Email
Hej!Zastanawiam się co to za moni przez duże M napisała za mnie ten tekst z dnia 10 kwietnia?Czy jest jeszcze jedna forumowiczka o takiej samej ksywie jak ja?Bo ja tego nie pisałam.
Goga66
2006-04-11
08:48:27
Email
Moni, to zarejestruj się. Był też błąd w konstrukcji forum i przy wstawieniu spacji przed nickiem można było wejść przez zarejestrowaną nazwę użytkownika. Adminka to poprawiła, więc jeżeli jesteś zarejestrowana, to już nikt raczej nie powieli Twojego nicku
MonikaJ
2006-04-11
09:41:11
Email
Napisałam za siebie a nie za Ciebie;) Chyba nie masz takiego samego zdania jak ja...:) Co do niku,użyję innego skoro nie moge mieć na imię tak jak mam..
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum