szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Piękna mama (kosmetyki, zabiegi, ciuchy, diety, sport, itp)
temat - dziewczyny z gdańska


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Migotka
2006-03-16
Email
Hey dziewuszki,która z was ...no oczywiście poza mną:) jest z Gdańska?
Mała
2006-03-16
16:13:12
Email
Migotka, ja co prawda jestem z Rumi.Ale to w sumie niedaleko:)Mieszkałam do niedawna w Gdyni.Ale od lipca 2005 roku już w Rumi.Myślałam ze tylko ja tu jestem z trójmiasta (i okolic).To super że się myliłam i jednak nie jestem sama:):):):)Pozdrawiamy Cię serdecznie Marta i Natalka:)
Migotka
2006-03-16
20:09:40
Email
Oooo to super...moze latem bysmy się gdzies spotkały,w trójmieście...np.w Gdyni nad morzem...albo gdzieś w parku,by móc sobie poplotkowac :)i przedewszystkim poznać się w realu,skoro mamy taką mozliwośc:)
Mała
2006-03-17
12:42:23
Email
Super pomysł:):).Gdynia to miejsce akurat po środku, między nami:) Bardzo chciałabym poznać Cię osobiscie:).Moze już na wiosnę udałoby nam sie spotkać, będzie już ciepło:)A w której cz. Gdanska mieszkasz?Pozdrawiam Cię serdecznie:)I do szybkiego zobaczenia:)
Migotka
2006-03-17
13:57:12
Email
jeszcze mieszkamy na przymorzu,ale od czerwca przeprowadzamy się za Gdańsk,do Żukowa,wybudowaliśmy tam dom.To spokojna,malownicza mijscowość :)no i mamy olbrzymi ogród:))))))))))
21Aneta
2006-03-18
08:54:35
Email
hej dziewczyny. ja mieszkam niedaleko - Starogard gdanski.
Migotka
2006-03-18
10:30:46
Email
No to jak nic musimy się spotkac:)
Mała
2006-03-18
11:06:57
Email
No, koniecznie musimy się spotkać:).Jak tylo zrobi się cieplej:) Migotka, wiesz, my z mężem też wybudowaliśmy dom, przenieślismy sie w lipcu zeszłego roku.Wcześniej mieszkalismy w bloku w Gdyni.W domku mieszka sie zupełnie inaczej:).Niedługo minie rok jak tu mieszkamy...to tak szybko mineło, a tak naprawdę ciągle jest jeszcze duzo do zrobienia przed nami.Niby wszystko mniej więcej wykończone, no ale zawsze jest coś co chce się zmienić:)Pozdrawiamy serdecznie.Wiecie co, już nawet tak się zastanawiałam żeby moze spotkać się w Gd Brzeźnie.Tam jest b.ładnie.Tylko to trochę daleko ode mnie.Ale samochodem się dojedzie(tylko ze ja nie mam prawa jazdy,tylko mój mąż).dziewczyny, może podajcie swoje nr gg,łątwiej będzie sie umówić.Co Wy na to?
Migotka
2006-03-18
11:46:28
Email
Brzeźno jest rewelacyjne!!!Jelitkowo także niczego sobie:)Uważam,ze sympatycznie było by zabrać ze sobą Mężów...choć mój to pewnie będzie jeszcze we Włoszech:[ale z jego bratem mogłabym przyjechać:>No i koniecznie nasze dzieciaczki:))))))) __!!!!!!Tylko,że wtedy to chyba lepiej będzie spotkac się po południu,bo słońce nad wodą jest kosmicznie silne i długo się nie wytrzyma.Moje gg 9887487.Pozdrawiam serdecznie:)
sylwia
2006-03-18
12:12:21
Email
BUUUUUU, ale Wam zazdroszczę:)
Migotka
2006-03-18
12:17:26
Email
Oj Sylwia to nie jest spotkanie zamknięte:)serdecznie zapraszamy wszystkie mamuski,które tylko maja ochte,A tak swoja droga może jakas mama ma zamiar wyjechać do nas nad morze.Mogłybyśmy ustalić jakiś termin spotkania w większym gronie:)))było by super!!!!
sylwia
2006-03-18
12:24:09
Email
Dzięki za zaproszenie, kto wie czy latem nie skorzystam? Moja tesciowa mieszka na Przymorzu, w słynnej budowli Gierka:))).
sylwia
2006-03-18
12:27:44
Email
Teraz juz na forum nie pisuje Ela, bo nie ma internetu, ale tez miałam dobrze, bo ona jest z mojego miasta i musze przyznać, że bardzo sie zaprzyjaźniłysmy, ale wy tez się bójcie, bo zrobię na pewno nalot na Gdańsk i okolice:))), bo uwielbiam Trójmiasto. Pozdrawiam
Mała
2006-03-18
16:49:45
Email
O, super że rośnie liczba dziewczyn któe chcą się spotkać:).Myślę ze to dobry pomysł by spotkać się z mężami.Migotka, ja też nie wiem czy będę z mężem, bo on moze do tego czasu wyjechać...też jedzie za granicę do pracy.na rok:(.No ale bądźmy dobrej mysli:)Sylwia, wpadaj na Pomorze, tu jest tak pięknie:):)Kurcze, fajnie, nie mogę sie doczekać żeby Wasa poznac w realu:)
setka
2006-03-19
15:37:13
Email
No tak jeden dzien komputer wylaczony a tu takie rzeczy mnie opuszczaja:(((((((((
Mała
2006-03-20
15:52:16
Email
Setka, nei załamuj sie z Bydgoszczy do Gdańska nie jest tak strasznie daleko:)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum