szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dostałam pracę!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Julia
2005-08-19
Email
Dziewczyny, muszę się Wam pochwalić, że udało mi sie znaleźć pracę!!! I to dokładnie taką, jaką chciałam :o) Będę uczyć języka polskiego w szkole podstawowej, do której mam 15 minut na piechotę, do tego tylko na pół etatu, więc będę miała dużo czasu jeszcze dla Bartka i na zajęcie się domem, no i przygotowanie do lekcji. Strasznie sie cieszę :o) Bartka dajemy do żłobka, który jest po derodze do mojej szkoły. Po prostu extra!! Nie myślałam, że tak łatwo mi pójdzie, byłam tylko na dwóch rozmowach :o) Pozdrowienia i uściski dla wszystkich!!!
monga28
2005-08-21
10:08:05
Email
Bardzo sie cieszę Julio .że masz pracę i gratuluję Ci.Fajnie ,że wszystko tak się poukładało.
Wszystkiego dobrego i pozdrawiamy cieplutko z Martynką i Patryczkiem.

Agata
2005-08-21
20:07:17
Email
Julia przepraszam, że tak późno dołączam się do gratulacji. Bardzo się cieszę, że dostałaś wymarzoną pracę - bo nie ma jak praca w swoim zawodzie
Ściskam cieplutko i życzę powodzenia
ismena
2005-11-23
17:43:54
Email
Gratuluję...ja tez polonistka :)))
sylwetka
2005-11-26
09:37:57
Email
Hej starsznie Ci zazdroszczę, ale przede wszystkim szczerze gratuluję. Mam nadzieję,że niedługo będę mogła się pochwalić podobnym osiagnięciem. Uściski
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum