szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Anioł Stróż


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Agata
2005-07-28
Email
Moja znajoma wpisała to na innym forum - przeczytajcie, to jest przecudne... NAJPIEKNIEJSZY ANIOŁ Oczekując dnia narodzin, chłopiec zwraca się do Boga: Jutro posyłasz mnie na ziemie, ale jak ja tam będę żył? Jestem zbyt mały i bezbronny?” Bóg odpowiedział: “Spośród wielu aniołów wybralem jednego dla Ciebie. Twój anioł będzie czekał na Ciebie i zaopiekuje się Tobą.” Chłopiec pyta dalej: Ale powiedz co będę tam robił? Tutaj w niebie nic nie robie, tylko śmieję się i śpiewam ze szczescia.” Bóg odpowiedział: “Twój anioł będzie śpiewał dla Ciebie i będzie się do Ciebie uśmiechał każdego dnia. Bedziesz czuł jego milość, a nieogarnione szczęście wypełni Twoje serce.” Ponownie chłopiec pyta: “ Jak ja zrozumiem ludzi, ktorzy będą mowić do mnie nieznanym językiem? Bóg odpowiedzial: “Od twego anioła usłyszysz wiele cudownych i serdecznych słów, jakich nigdy nie słyszałeś. Z wielką cierpliwością i troską będzie Cię uczył jak je wymawiać.” Chłopiec zapytuje: “A co powinienem zrobić, gdy zechce porozmawiac z Toba?” Bóg odpowiedzial: Twój anioł złoży Twoje rączki i będzie się modlił z Tobą.” Chłopiec zastanawia sie: “Słyszałem, ęe na ziemi jest wielu złych ludzi. Kto mnie przed nimi obroni?’ Bóg odpowiedział: Twój anioł będzie Cię bronił, gotowy oddać życie za Ciebie.” Mówi chłopiec: “Ale na zawsze pozostanę już smutny, bo nigdy Cię już nie zobaczę.” Bóg odrzekł : “Twój anioł zawsze będzie Ci o mnie mówił i pokaże Ci drogę, którą wrócisz do mnie, chociaż ja i tak zawsze będę przy Tobie.” W niebie zapanowala cisza, a na ziemi dały się słyszeć głosy i wtedy chlopiec pospiesznie zapytał: “Boże, jeśli już muszę opuścić niebo, to powiedz mi jakie jest imie mojego anioła?” Odpowiedział mu Bog: “Jej imie nie jest ważne. Będziesz ją wołał po prostu – MAMO
anika
2005-07-28
23:54:15
Email
Cudowne. Jak sobie pomysle, że mam na tym padole kogoś dla kogo jestem takim aniołem stróżem to wszystko inne staje się nieważne. Cudownie jest gdy to maleństwo patrzy na mnie z taką bezinteresowną miłościa w oczach. Cudownie jak przytuli sie i pocałuje. Cudownie jak zaśnie na moim ramieniu.
Michalina
2005-07-29
13:46:07
Email
Śliczne, Agata
Eryka
2005-07-29
23:18:39
Email
Piękne...
mamaporazczwarty
2005-08-01
18:11:20
Email
opowiadanie piękne tylko,żeby pasowało do każdej matki.Jak pomyślę o tych matkach co to dzieci na śmietnik wyrzucają to aż mi na sercu ciężko się robi.Są one aniołami ale aniołami ciemności.Cieszę się,że w śród nas są same dobre anioły,które traktują swoje szczęścia jako dar od samego Boga,które Bóg dał na któtki okres na wychowanie. Zachęcam dziewczyny do czytania waszym kochanym pociechom Biblii w obrazkach,aby nasze niewinne istotki przez nią poznawały Boga Pozdrawiam was kochane Marzena & Wiki(13lat)Esterka(10)Kornelcia(7)Marysia(3 tygodnie)
Asteria
2005-08-02
14:53:16
Email
Sliczne, ale tak jak mamaporazczwarty od razu dopadla mnie mysl, ze nie do kazdej matki pasuje. Czasem te anielice sa slepe i swoj dar wykorzystuja lub o niego nie dbaja, albo poprostu sie go pozbywaja! Az mi sie plakac chce i serce mnie boli kiedy o tym mysle. Mala bezbronna istota, bez aniloa przy boku, albo z kims kogo aniolem trudno nazwac! Swiat niesie nam wiele ciezki chwil do przyjecia i akceptacji!
Kamila
2005-08-07
18:58:10
Email
Piękne :) aż się popłakałam...
MoNiSiA
2005-08-07
21:27:00
Email
Aż sobie wydrukowałam i czytałam razem z mamą :) Piękna historia :)

agnieszka74
2005-08-20
11:55:54
Email
Monia skąd bierzesz takie sliczne obrazki ????
ela
2005-08-20
12:02:10
Email
przecież to jest piekne aż sie pobeczałam tylko głupio to wyglada bo w pracy przed kompem jak macie takie perełki to proszę dzielcie się z nami
???
2006-03-18
20:28:32
Email
i to warto sobie przypomnieć
Magdalenka
2006-03-18
21:20:15
Email
przepiekne, bardzo wzruszajace, lzy same naplywaja
Migotka
2006-03-18
21:27:34
Email
Boże aż sięporyczałam.To było prześliczne Agatko...naprawdę prześliczne.
pela
2006-03-20
23:56:29
Email
Bardzo się cieszę, że to przeczytałam :)
21Aneta
2006-03-21
08:20:43
Email
To jest takie piękne... Jak przeczytałam to pierwszy raz to było ok, ale jak wracam do tego tekstu to mi się łezka kreci w oku. Wczoraj przyszła do mnie przyjaciółka. Przeczytałam to jej i mojemu mężowi i... zanim skończyłam ryczałam jak dziecko. Super. Przepiszę sobie i bede nosiła przy sobie dla pokrzepienia w trudnych chwilach :)
setka
2006-03-21
10:14:45
Email
Nawet do tej pory do mnie nie docieralo jaka odpowiedzialnosc na mnie spada. Ale kiedy patrze na tego buziaczka wiem ze dam rade:) pozdrawiam wszystkie mamy
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum