szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Kamila, naj, naj


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
sylwia
2005-07-21
Email
Słuchajcie dziewczyny!!!! Dzisiaj, to jest 21.07. nasza Kamila ma urodzinki!!! Wszystkiego naaj, naj kochana, zarówno w życiu osobistym, jak i zawodowym. Wielki całus z Olsztyna!!!!!
Jagoda
2005-07-23
11:50:43
Email
E, to ja jak zwykle jestem ostatnia... Kamila, przyjmij serdeczne życzenia!


Naj, naj, naj!
oby życie upływało Ci słodko i szczęśliwie, nie pokazywało różanych kolców, ale różane płatki!

Anula
2005-07-23
22:51:22
Email
Wszystkiego najlepszego! Zdrówka, szczęścia, pomyśloności i pociechy z Kinii!
Eryka
2005-07-24
16:04:14
Email
Spełnienia wszystkich marzeń i życiowych zamierzeń, obyś zawsze była szczęśliwa, a troski omijały Cię szerokim łukiem:)
sylwia
2006-07-28
22:16:48
Email
O kurcze !!!!!!! Kamilko kochana ale ze mnie gapa. Zapomniałam w tym roku na czas!!!! Jednak tak jak zawsze życzę Ci kochana wszystkiego co najlepsze w zyciu, miłości, uśmiechu i pociechy z rodzinki( tej obecnej i tej powiekszonej :))). Życzę ci zawsze wszystkiego naj, naj, więc proszę nie gniewaj się, że w tym szczególnym dniu zapomniałam złozyć ci zyczenia. Jesteś wspaniała!! Pozdrawiamy serdecznie Sylwia, Adam i Kuba
Eryka
2006-07-28
22:22:06
Email
Oj to juz są dwie gapcie:) Kamilo! ja również życzę Ci wszyskiego najlepszego i dużo szczęścia przy swoich dzieciaczkach - tego jeszcze w brzuszku i Kini już z drugiej strony brzuszka. Buziaki od Kacperka:)
agnieszka74
2006-07-29
00:27:37
Email
Kochana Wiedzmo !!!
W dniu tak pięknym i wspaniałym
Życzę Tobie sercem całym
Zdrówka szczęścia pomyślności
I w pracy i w miłości
Bądź radosna wesolutka,
piękna zgrabna i śliczniutka
No i tak na dowidzenia
Niech się spełnią Twe marzenia !!!

Z gorącymi zyczeniami
-
Aga i Kubuś

Kamila
2006-07-30
21:19:42
Email
Dziewczyny kochane, bardzo dziękuję za pamięć! Nie mam czasu zaglądać na forum... ciągle jestem w pracy.. jeszcze raz wielkie dzięki za życzenia!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum