szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Dlaczego na tym forum sa takie nudy?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Joanna26
2010-02-19
Email
Prosze o wpis wszystkich przegladajacych, ktorym ten stan przeszkadza:)
nelli
2010-02-19
15:15:02
Email
Podpisuję się obiema rękami!
Joanna26
2010-02-19
16:26:17
Email
Ha ha, fajne to forum, nie? Tylko okropnie niemrawe... Nie wiem, moze dzieci juz nam urosly i nie chce sie nam pisac, albo nie mamy sobie nic ciekawego do powiedzenia? W to drugie trudno mi uwierzyc...
noemi
2010-02-19
20:47:57
Email
fakt, nudy:) ile można o dzieciach gadać...:) brak mi Gogi, ona zawsze wrzucała fajne tematy do dyskusji.
Magdalenka
2010-02-21
12:01:21
Email
ja tez widze ze sa nudy. kiedys tu bardzo czesto zagladalam. ale od jakiegos, dluzszego czasu juz nie bardzo. jak juz wchodzi jakis topik to jest jedna-dwie odpowiedzi. chyba tematy dzieciece sie pokonczyly. zatem apeluje - rozruszajmy to forum!
pinkie
2010-02-21
15:57:36
Email
Nudy,bo rozmawiałyśmy już na wiele ważnych i ciekawych tematów, czasami dyskusja przeradzała się w kłótnie i wytykanie sobie nawzajem błędów - został niesmaczek i teraz wiele boi się w ogóle odezwać. Jeżeli chodzi o mnie to trochę straciłam pewność siebie.....
mayasun
2010-02-21
19:30:48
Email
Mnie nie bylo tu około 2 tygodni, ale wiem, że częściej nie ma co, bo niewiele się tu dzieje. Co mnie smuci. Zaczęliśmy fajny temat roslinek, do tej pory nie poruszany, ale ucichło na nim. A w tematach "życiowych" lub w tematach typu "dylematy" pojawiał się MAPET bez twarzy i bez odwagi, byleby namieszać i zepsuć atmosferę. Jestem za rozruszaniem forum.
Magdalenka
2010-02-21
22:37:57
Email
staram sie, odpowiadajcie babki!
mayasun
2010-02-22
19:44:59
Email
Tak sobie myślę, że ta cisza na forum, to też trochę z naszego lenistwa, nie chce nam sie odpowiadać jeśli temat nie dotyczy bezpośrednio nas, albo jak czasem temat wydaje nam sie oczywisty. Co prawda nasze forum jest dość kameralne, ale to nie znaczy, że musi być nudne.
Joanna26
2010-02-22
23:12:41
Email
Wiecie co, sa takie fora, na ktorych mnostwo jest wpisow w rodzaju "ja tez", "zgadzam sie", "podoba mi sie" - to jest troche irytujace, ale podtrzymuje komunikacje, w koncu po serii takich wpisow pojawia sie jakis konkretny wpis, watek nie zamiera. Moze tu przydałoby siecos takiego? :)
Ja - przyznam sie szczerze - uwielbiam forum happymum, jestem tu codziennym gosciem, ale czasami wstrzymuje sie z wpisami, zeby znowu nie bylo tak, ze na mnie sie urywa - a tak jest niestety czesto:(. Magdalenka zalozyla kiedys watek o znudzeniu w zwiazku - moim zdaniem bardzo ciekawy - ja go swoim wpisem zabilam, oprocz mnie nie dopisal sie nikt, mialam nadzieje, ze ktos napisze, ze nie mam racji, Magdalenka pewnie tez miala na to nadzieje, a tu cisza... A gdzie - zgadzam sie/nie zdadzam sie ;) ???
noemi
2010-03-02
10:59:55
Email
wiecie dlaczego na tym forum są nudy? bo brak tu dyskusji. każdy wątek kończy się jak ktoś ma inne zdanie. nikt nie rozmawia. ja np ciągle zastanawiam się dlaczego związek szybko staje się taki szary i monotonny. kurde, dlaczego tu nei ma dyskusji?
Joanna26
2010-03-02
11:23:48
Email
Jestesmy zbyt tolerancyjne:) Skoro kazdy sadzi cos innego, to ok, ma prawo. Mnie szarzeje, Tobie nie szarzeje, no i ok, nie wydaje mi sie, aby bylo tu cos wiecej do roztrzasania?
noemi
2010-03-02
11:32:59
Email
e tam zbyt tolerancyjne. raczej niechętne dyskusji:) naprawde ciekawa byłam co szarzeje i czy zawsze, bo poważnie tego nei znam. poza tym jak pewne rzeczy się napisze, usłyszy się opinie innych, zdarza się, że całkiem inaczej zaczynamy spoglądać na dany temat. np szarzenie widzimy jako cudną stabilizację. a to, ze mąż nas nie zaprasza nigdzie nie oznacza, że my nie możemy go same zaprosić. kurde, no. w dyskusji rodzą się nowe pomysły. nie dziwię sie, że forum umiera. ja lubię rozmawiać, a tu jakoś tak ...szaro;)
supermum
2010-03-02
22:10:00
Email
ja tez lubie rozmawiac ale zdecydowanie bardziej w realu :) wiec wybaczcie ze sie nie udzielam ale prawdziwe zycie jest teraz dla mnie o wiele bardziej ciekawe. pozdrawiam. zwlaszcza te z Was z ktorymi mam bardziej "namacalne" kontakty ;)
noemi
2010-03-03
11:42:42
Email
supermum, troszkę naiwne jest myśleć, że na forach siedzą ludzie z nieciekawym życiem;)
Joanna26
2010-03-03
12:04:17
Email
Noemi, Supermum wcale tego nie napisala.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum