szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - HEJ STARE FORUMOWICZKI - GDZIE JESTEŚCIE???


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna
Napisano: Treść:
Agata
2005-04-28
Email
Hej kobitki...co sie z Wami porobiło. No, wiem że wiosna i w domu nie siedzicie....ale tak smutno bez Was. Za 2 tygodnie wracam do pracy i muszę się jeszcze na full wszystkim nacieszyć. He he tak pisze, a za 2 tygodnie to sama będę miała mało czasu.
Jagoda
2005-04-28
18:27:40
Email
Ha! W tym momencie się cieszę, że ja wracam do pracy w październiku.
Kamila
2005-04-28
19:50:44
Email
Wróciłam.... i na forum i do pracy... dziś drugi dzień :) nie jest tak źle, z małą na razie siedzi maż a od 16 maja - niania. Zobaczymy... a... zapomniałam... dziękuje kochane za wsparcie w tak trudnych dla mnie chwilach!!! Kochane jesteście!
Julia
2005-04-28
20:31:59
Email
Kamila wreszcie się odezwałaś! :o) Agata ja też czasem mam wrażenie, że jakoś nasza ekipa ostatnio straciła entuzjazm. Jak wejdę na tematy dotyczące ciąży, to co chwila pojawiają się nowe wypowiedzi, nowe osoby. A w działach dotyczących nas, czyli "już" mam czasem świeci pustkami :o(
kyja
2005-04-28
21:36:27
Email
hej:-)!!!ja jestem już w pracy od prawie miesiąca;-))nie mam tyle czasu co wcześniej;-)ale staram się często zaglądać na forum, tylko na gadulca juz czasu brak;-))Kamila, myślałam,że wracasz w czerwcu do pracy.Wiesz, przerwało nam rozmowę na gg, bo moje dziecko dorwało się do klawiatury wcisnęło na amen 'esc' i przeżyliśmy chwile grozy( sądziliśmy,że mamy wirusa;-)), mały hacker rośnie;-)...Pozdrawiam wszystkie babki;-)!!!!!!
kyja
2005-04-28
21:42:22
Email
Kamila, postaram się do Ciebie napisać jutro z pracy, papatki!!!
Agata
2005-04-28
22:51:26
Email
No kobitki...to mi się podoba. Wystarczy was skrzyknąć a już się odzywacie...SUPER....ale na tej liście obecności brakuje jeszcze pare babeczek no nie?? A co do powrotu do pracy....to jestem przerażona. Nie wiem jak przeżyję rozstanie z małą. Praktycznie już mam problemy ze spaniem...bo ciągle myślę o pracy i jak tak myślę o tej pracy to chce mi się ryczeć, że tyle cudownych chwil mnie minie podczas których moje dziecko pewne rzeczy będzie robiło po raz pierwszy. Wiecie co..... ja to bym mogła być kurą domową i być w domu razem z dzieckiem. Jak to się człowiek zmienia jak mamą zostaje no nie?
Mała
2005-04-29
08:05:05
Email
Ja siedze w domku.Ale z kolei mam w domu jeszcze mamę z gipsem na nodze.A do tego Natalka zaczeła i w dzien spac w łóżeczku(w tym samym pokoju jest komputer).Tak czy siak ja staram sie odwiedzać codziennie forum:?).Tylko czasem brak nowych wpisów:(.Nestety kazdy ma jakies swoje problemy...Najwazniejze ze o sobie nawzajem pamiętamy:).Ja dalej będę się starała zaglądac codziennie tutaj:)Pozdrowienia dla całej "starej" ekipy:):) i wszystkich Maluszków:):):)
sylwetka
2005-04-29
08:46:16
Email
Stara ekipa jestem czy nowszej generacji-nieważne, to Was kojarzę ze starego forum i z Wami czuje się blisko, pomimo,że może za często nie pisuję, ale Was bardzo lubię. Co do braku nowych postów, to ze mną jest tak,że świeża ze mnie Mama i poczytuję stare wpisy, bo dla mnie są jak znalazł. Agata, Ty to jesteś taki fikuśny Lider-Naganiacz ;)Uściski dla wszystkich Dzieciątek i Mamuś
Agata
2005-04-29
09:46:00
Email
Sylwia ja ci dam Lidera - Naganiacza!!!! heheheheheh
sylwia
2005-04-29
15:17:32
Email
Kamila, fajnie, że juz jesteś~!
Mała
2005-04-30
13:37:18
Email
Sylwetka, masz rację:):)Agata nas mobilizuje:):):).(Przynajmniej mnie).I za to dzięki!!!:):)Pozdrowienia:):)
agnieszka74
2005-05-01
11:01:43
Email
hejjjj ja też, ja też....jestem ... tylko jakos czasu brak..pozdrówka dla wszystkich !!! Kamila mam nadzieje ze wszystko sie ułoży !!!

NATUSIK
2005-05-01
12:32:04
Email
Dziewczyny, ja też jestem, chociaż, muszę przyznać, nie często. Mam kochanego synka, uwielbiam go-głupio piszę, przecież my wszystkie kochamy swoje dzieci, ale nie mogę się powstrzymać-kocham go w każdej sytuacji: kiedy karmię, kiedy podcieram mu pupę, kiedy śpi i kiedy marudzi. i jakoś brakuje mi czasu, żeby z wami pogadać. Mam nadzieję, że się poprawię i będę częściej was odwiedzać!
kola
2005-05-04
10:53:34
Email
Cześć dziewczyny!!Kopa lat! Agatko faktycznie jesteś naganiaczem bo jak przeczytałam Twój post to trochę głupio mi się zrobiło.Niestety w mojej sytuacji gdzie mój mąż calutkie dnie przesiaduje na kompie dostac się do Was jest trudno,w dodatku pracę kończę o 15.30 więc w domu jestem ok 17.no a potem wiecie same jak to jest....teraz mam chwilkę bo siedzę jeden dzień na urlpoie mały miał wymioty i biegunkę w nocy na szczęście już jest ok.Cała rodzina na weekendzie majowym dostała tego świństwa!Mam nadzieję że u Was wszystko Ok!!Pozdrawiam Was gorąco i mam nadzieje że na nowo przyjmiecie mnie w swoje szeregi!
Mała
2005-05-14
07:27:51
Email
Hej dziewczyny.Zniknełam na trochę...to chyba przez mojego doła...Mój kochany mąż wyjechał...na 3 miesiące.Do Irlandii.Do pracy.WYjechał 12.05.Ale od początku maja trwały przygotowania do jego wyjazdu.Nie miałam nawet możliwości zasiąść do kompa.W kazdym razie...to dopiero 2 dzień a ja jestem załamana...nigdy nie rozstawaliśmy się na tak długo(3 mies.)Owszem były delegacje, szkolenia-wyjeżdżał na tydzień, ale nigdy na tyle.Cóz nie mam innego wyjścia jak się z tym pogodzic.Ale suma sumarum zastanówcie sie dziewczyny jaką młodzi Polacy majaperspektywę do życia w naszym kraju.Ludzie wyjezdzają by mieć za co żyć.Tak duża częśc z moich znajomych wyjechała do Anglii, Irlandii, Hiszpanii, Skandynawii...Dlaczego?Bo w Polsce nie maja perspektyw życia.Wyjeżdżają za granicę całymi rodzinami.Często nie wracają.Wiecie, w PRLu było tak że ludzie wyjeżdżali za granicę by zarobić(tyle że do krajów socjalistycznych), teraz jest to samo tylko że tym razem wyjeżdżamy do krajów kapitalistycznych.[teraz pół żartem pół serio: niedługo dojdzie do tego że będziemy mówić że UE to drugi Związek Radziecki, tyle ze kapitalistyczny;)].Powiedzcie, zgadzacie się z powiedzeniem:"za PRLu nic nie było ale wszystko było, a teraz wszystko jest ale nic nie ma".Przepraszam dziewczyny...Wpisuję się po raz pierwszy od końca kwietnia i od razu tak pesymistycznie.Bardzo Was przepraszam...
Strona 1 - 1, 2, 3, 4, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum