szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - POKÓJ DLA DZIECKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
ania23
2007-09-02
Email
hej dziewczyny! Niedługo będziemy urządzać pokój dla dziecka w nowym domku i w związku z tym mam pytanie czy macie jakieś fajne pomysły jak go pomalować?? Moja córeczka ma już prawie siedem miesięcy.Myślelismy nad różem w pokoju. Teraz są różnego rodzaju taśmy ozdobne,szablony - już to kupiliśmy tylko zastanawiam sie jak to wszystko wykorzystać zeby pokój ładnie wyglądał?
pinkie
2007-09-21
09:02:25
Email
Tu masz wybór - kindertapeten. Jeżeli chcesz zobaczyc na zywo, to katalog widziałam w Castoramie - sa różne kolory tych tapet. Katalog z tapetami Rash widziałam w Komforcie. W Castoramie nam powiedzieli, ze trzeba zamówić minimum 3 rolki, po 60 zł kazda. Ale ja spisałam sobie nazwę i adres firmy, która to sprowadza, napisałam maila i zamówiłam bezpośrednio u nich. Nie było żadnych ograniczeń, nie musiałam w ogóle czekać na dostawę, a cena: 49 za rolkę. Na pewno sprowadzają tam tez inne tapety z Niemiec, moze wybierzesz coś zupełnie innego - zapytaj.
weridiana
2007-10-13
22:24:36
Email
Pinkie a ile ta tapeta ma długości?
ania23
2007-10-15
21:20:57
Email
dziewczyny do jakiego wieku uzywałyście przewijaka?? Nie wiem co kupić do pokoiku dziecięcego który urządzam. ( w nowym domu)Amelka ma już 8 m-cy i zastanawiam sie czy kupowac komode typową pod przewijak czy nie warto, moze lepiej położyc przewijak na stole (tak jak do tej pory uzywam)
weridiana
2007-10-15
22:28:54
Email
Aniu nie wiem do kiedy przewijak ale myślę że nie warto kupować specjalnie komody bo do tej pory sobie bez niej radzisz to po co?
kasiarys7
2007-10-16
09:03:30
Email
Ja też myśłe za Amelka juz nie potrzebuje przewijaka.Przynajmniej nie tak bardzo jak wcześniej .A to tylko dodatkowy mebel w pokoju dziecka.jeszcze troche a zapomnimy o przwijaku.Chyba że to komoda - przewijak i szybko możan go zdemontować to wtedy tak.A pózniej przyda się dla młodszego rodzeństawa.
dodka591983
2007-10-16
10:32:10
Email
Aniu KAsia ma racje jesli myslisz o komodzie-przewijaku to jest ok, bo mozna go przerobic na zwykla komode a taki mebel zawsze sie przydaje. Bedziesz przygotowana jak zdecydujecie sie na rodzenstwo dla Amelki. My jeszcze 1 dziennie urzywamy komody gdy przygotowuje Filipa do spania po kapieli, wygodnie mi wtedy go polozyc i nakremowac
ania23
2007-10-16
17:33:40
Email
właśnie taka komoda może sie przydać na potem ale teraz jak dla Amelki to będzie krótko używana.nie wiedziałam ze ją można przerobic jesli tak to warto by było taką kupić.POZDROWIENIA
dodka591983
2007-10-16
21:26:28
Email
Tak Aniu mozna zdjac ta deske przedluzajaca blat i wtedy jest normalna komoda
pinkie
2007-10-17
08:03:20
Email
Weridiano, tapeta ma rozmiary: 105*500cm
weridiana
2007-10-17
21:46:39
Email
Dzięki pinkie za odpowiedz już znalazłam i zamówiłam na allegro.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum