szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Linki....


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna
Napisano: Treść:
agnieszka74
2007-05-09
Email
Moze tu bedziemy wstawiac linki do róznych stron i ciekawych tematów.
Będą miały swoje miejsce :))))
agnieszka74
2007-09-10
21:54:08
Email
Straszyła autyzmem i sprzedawała szczepionki
agnieszka74
2007-09-13
13:04:46
Email
Proteza dla Dawidka potrzebna..
agnieszka74
2007-09-19
09:29:38
Email
Kobieta mnie bije..
Kamila
2007-09-19
13:34:37
Email
BEZ KOMENTARZA... http://wiadomosci.wp.pl/wiadomosc.html?kat=1342&wid=9221781&rfbawp=1190201617.743&ticaid=147dd
agnieszka74
2007-09-19
13:36:57
Email
K***we ubiłabym gołymi rękami !!!
agnieszka74
2007-09-20
22:12:22
Email
Jannat
/
Biedna mała. Żal jak takie maluszki odchodzą. Nie ma znaczenia narodowość...

agnieszka74
2007-09-29
08:09:49
Email
Jak sie nie dać przeziębieniu
agnieszka74
2007-10-03
13:18:05
Email
agnieszka74
2007-10-03
13:18:40
Email
Dziecinstwo-bagaz na cale zycie
pinkie
2007-10-08
14:49:05
Email
Blog Perfekcyjnej Pani Domu - Jezeli ktoś zna program w TVNStyle, to tu znajdzie ściagę ze wszystkich nagrań
pinkie
2007-10-08
14:51:54
Email
przepraszam, pomyłka - jeszcze raz:
Blog Perfekcyjnej Pani Domu - Jezeli ktoś zna program w TVNStyle, to tu znajdzie ściagę ze wszystkich nagrań
Goga66
2007-10-09
19:12:40
Email
różne metody wychowania
Wikusia
2007-10-10
22:06:59
Email
Dziewczyny mam pytanko jak wstawiacie linki, ze sa pod haslami a nie kopiowane, chetnie tez bym sie nauczyla? Z gory wielkie dzieki za odpowiedz.
Wikusia
2007-10-10
22:09:09
Email
Dziewczyny mam pytanko jak wstawiacie linki, ze nie sa kopiowane tylko pod konkretnymi nazwami? Chetnie tez bym sie tego nauczyla , z gory wielkie dzieki za odpowiedz.
agnieszka74
2007-10-10
22:18:45
Email
Jak wstawic link do strony:

Wikusia
2007-10-10
22:34:18
Email
Agnieszko bardzo ci dziekuje. Jeszcze chcialam tylko zebys mi potwierdzila, ze moge wpisac tak jak teraz jakis teskt i razem z nim linka tak.
Wikusia
2007-10-10
22:47:42
Email
A i jeszcze jedno (przepraszam ze tak marudze) zaczynam od znaku mniejszosci tak.... i czy moge tez to stosowac jak przy mailach.
pinkie
2007-10-11
07:32:07
Email
Wikusia, co masz na myśli, ze jak w mailach? Jeżeli wstawisz to do maila, to będziesz miała widoczny kod html, w mailu adres jest rozpoznawany jako link automatycznie, nie trzeba zamieniać na html

Kamila
2007-10-15
14:19:57
Email
mamusie
pinkie
2007-10-18
12:24:23
Email
Wpiszcie się do naszej klasy i odnajdźcie kumpli ze szkolnych lat :)
Goga66
2007-11-07
09:50:11
Email
moda na mamki
Goga66
2007-11-09
12:24:24
Email
Dedykuję mojej koleżance, która kazała sobie zatrzymać laktację z obawy przed popsuciem kształtu piersi i rzekomą niewygodą :)
karmienie a kształt biustu
AgaDan
2007-11-11
02:20:27
Email
Goga czy ty masz jakies problemy???? Masz jakis inny temat do rozmowy oprócz karmienia piersią? Musisz narzucać wszystkim te swoje poglądy? Gdzie nie czytam to KARMIENIE- KARMIENIE - KARMIENIE - czy dziewczyny które tego nie robią (już) czy nie mogły mają się pociąć? Może jeszcze zaczniesz wstawiać zdjęcia swoich piersi na dowód że nic z nimi się nie stało. Wiele razy rozmawialiśmy ( TO JA DANIEL) że człowiek nie może byc szerszy od koszuli- gdzie nie wejdę - konflikt - wielu ludziom polecałem to forum a teraz pytają czy to forum o karmieniu piersią? Zadowolona? Co to za ironiczny komentarz do tego linku ??? Nie masz innych zmartwień? Wyobrażasz sobie dzień w którym przestaniesz karmić? Czy jestes na to gotowa ? A chcę Ci powiedzieć że on w końcu nadejdzie - chociaż powatpiewam byś kiedykolwiek przestała----------brrrrrrrr
Julia
2007-11-11
07:51:34
Email
Wiecie co, to już przechodzi ludzkie pojęcie. Czy wyście zmysły postradali? Czy ktoś nie może uważać że jakieś postępowanie jest złe? Spróbujcie na to spojrzeć obiektywnie, proszę. Zastanówcie się, czy Wy jesteście wszyscy tacy wspaniałomyślni, że żadnego postępowania innych osób, nigdy w życiu nie uznawaliście za złe? Czy jak ktoś się z czymś nie zgadza, to trzeba go od razu tak traktować? Dam sobie rękę uciąć, że każde z Was, które tak najeżdża na Gogę, też nieraz krytykuje postępowanie innych. Tacy są ludzie, większość ocenia, krytykuje, uważa że coś jest złe albo dobre. Czego Wy chcecie, żeby każdy każdego chwalił, albo może żeby nikt nie miał własnego zdania?! Nie rozumiem już. I uważam, że Pana wpis jest zupełnie bez sensu i tylko znowu namiesza. Po co takie uwagi? Proszę zauważyć że robi Pan to samo co nielubiana przez Pana Goga- krytykuje i ocenia. Jaki to wszystko ma sens? Myślę, że w tym wszystkim po prostu nie da się wyjść poza krytykowanie i ocenianie, bo każdy chcąc nie chcąc to robi i tyle. I uprzedzam od razu - nie bronię Gogi bo jest jakiś porąbany sojusz, który ktoś sobie wymyślił, tylko dlatego że w głowie mi się już nie mieści co się tu dzieje.
Julia
2007-11-11
07:52:06
Email
I nie zaśmiecajmy już więcej tego fajnego forum takimi pierdołami, ok?
AgaDan
2007-11-11
08:58:52
Email
Skomentowałem link - mam do tego prawo - koniec tematu
Julia
2007-11-11
09:31:17
Email
Brawo, oczywiście że ma Pan do tego prawo. Tak jak każdy inny ma prawo komentować pewne zachowania, np. karmienie czy niekarmienie piersią. Chyba się zgadzamy w końcu? Miłej niedzieli :o)
Monik
2007-11-11
10:31:38
Email
Julio coś tu nie gra. Piszesz,że każdy ma prawo mieć swoje zdanie. Jeśli wyraża go Goga jest ok, ale jeśli wyraża go ktoś inny od razu się rzucasz. Daniel, czy inne osoby też mogą napisać co myślą,więc nie zabraniaj im tego. Czasem się zastanawiam czy Ty i Goga to nie jedna, ta sama osoba...
noemi
2007-11-11
11:55:25
Email
wiecie jaką lubię krytykę? konstruktywną. pozaq tym cenię sobie poczucie humoru i umiejętność czytania między wierszami. pozdrawiam
rena27
2007-11-11
23:02:42
Email
link
rena27
2007-11-11
23:15:52
Email
ciekawostka
Goga66
2007-11-12
10:05:43
Email
AgaDan? Odbiła Ci palma czy co? Jeśli interesuje mnie temat karmienia to mogę sobie o nim czytać i pisać ile wlezie a inne osoby mogą pisać o tym w inny sposób i spierać sie byle merytorycznie. Linki chyba są raczej przydatne i z nieba w necie się nie biorą? A dedykować mojej bliskiej znajomej mogę, bo sama potem płakała jak to ciężko wstawać i butelki podgrzewać i że piersi ma obwisłe. Zresztą ma dziecko 10-letnie teraz. Weź napisz chociaż raz coś konstruktywnego zamiast jechać po innych. Bo podawanie informacji, jakie się ma, czy Ci się podoba czy nie uważam za konstruktywne i pomocne dziewczynom. Jeśli Ciebie nie interesuje temat karmienia piersią, to tego nie czytaj. W końcu to forum dla mam a nie facetów, którym najwidoczniej karmienie piersią jest tematem obcym. Mogę napisać równie dobrze, że nie powinno tu się poruszać tematów alergii, wychowania dziecka itp. Zwłaszcza, że Ciebie to nie interesuje i nigdy w tym nie bierzesz udziału.
Monisiu - jeśli coś Ci się nie podoba w wypowiedziach, to uważasz, że tylko jedna osoba może się z Tobą i twoim podejściem nie zgadzać? Jest dużo - zapewniam Cię a tylko dwie Ci to otwarcie powiedziały. AgaDan się zachwycasz, bo wszędzie zachwycasz się osobami, które Cię popierają. I tyle. Nie zaglądam już do Twojego wątku więc może daj sobie spokój w innych zwłaszcza, że nie widzę żebyś tu wstawiała jakiś link, czy komentowała artykuł więc co tu robisz?
Goga66
2007-11-12
10:06:27
Email
Rena - link mi się nie otwiera, niestety :(
Goga66
2007-11-12
10:43:13
Email
niejadek po rodzicach
AgaDan
2007-11-12
11:01:59
Email
Skończ Goga - raz na zawsze. Co napisałas mi na GG zanim cię zablokowaliśmy? "nie pisze na forum bo nie bede do tego sie dokladac jesli lubicie rozwijac klotnie ta sami sie tam bawcie" Więc choć raz się zamknij jak się deklarujesz złośliwa jędzo
Goga66
2007-11-12
11:09:34
Email
Mowa była o konkretnym wątku a nie o forum - a reszty nie komentuję bo sam siebie skomentowałeś. Pozdrawiam
Goga66
2007-11-12
11:13:50
Email
Na dodatek nie zblokowałeś mnie - na paranoję chorujesz? Zrób to teraz, bo blokady nie ma :)I przypominam, że to Ty kiedyś rozpocząłeś rozmowy na gg atakując mnie. Tylko ja się nie obraziłam a Ty uwielbiasz się obrażać. To Wy raczej mnie tak jak tu naobrażaliście na gg i ja powinnam Was zblokować
AgaDan
2007-11-12
11:14:59
Email
jak już to -skomentowałaś ;) zarzucasz nam że dołączamy się wszędzie tam gdzie jest kłótnia - ile tych watków było ? JEDEN----- dotyczący równie zarozumiałej i zawistnej osoby .popatrz na swoje wpisy - wymądrzasz się wszędzie tam gdzie możesz - matkujesz wszystkim dziewczynom nawet jeśli Cię o to nie proszą. Może byś zaczęła jakieś normalne realne życie a nie ślęczysz tu całymi dniami i wypisujesz te steki bzdur - podnosząc swoją wartość - szkoda że tylko w swoich oczach - bo większość już się na Tobie poznała - bez pozdrowień
Goga66
2007-11-12
11:15:36
Email
Rozumiem też, że wypraszasz mnie z forum, ale żeby kogoś wyprosić, to trzeba być właścicielem forum a Ty nie jesteś. Nienawiść to choroba, niszcząca nienawidzącego wiesz?
Goga66
2007-11-12
11:17:05
Email
Wyobraź sobie, że na forum nie spędzam więcej niż 40 minut dziennie. :) Czasami do 1,5 h., bo zajmuję się dzieckiem i na dodatek pracuję a w trakcie pracy w odróżnieniu od Ciebie nie mam czasu wisieć w necie
AgaDan
2007-11-12
11:22:30
Email
Widzę że z zaślepienia osadzając mnie o brak konstruktywności nie zauważyłas że sprostowałam że rozmawiasz z AGNIESZKĄ - po co tu prowadzisz ta dyskusję jak Cie nie zablokowałam? Nie mozesz napisać na GG? Buehehehe. Skończ - stara baba a zajmuje sie dziecinadą. Bo ci sie pokarm skończy z nerwów i bedziesz musiała posłuzyć sie mamką ;)
Goga66
2007-11-12
11:25:10
Email
Wiesz - zaskakujecie mnie swoją kulturą. Zaczynam przypuszczać że Mappet i Jowitka to Wy. Ten sam styl. Żenujące.
Goga66
2007-11-12
11:26:25
Email
Jeżeli dwie osoby korzystają z tego samego linku i w sposób identycznie "kulturalny" się wypowiadają, to naprawdę ciężko odróżnić.
AgaDan
2007-11-12
11:30:13
Email
buehehehehehehehe - jak ty piszesz dyrdymały to jest OK - jak inni cię obrazają to stają sie KLONAMI - wiesz co to FOBIA?
Goga66
2007-11-12
11:34:50
Email
nie komentuje - zbyt brak Ci kultury żeby z rozmawiać. Poza tym wtrącasz się w rozmowę, której ani nie znasz kontekstu ani historii. Gratuluję adwokata tego pokroju, Monikom. Ja bym się takiego wstydziła
Kamila
2007-11-12
11:46:26
Email
Śmieszne. Jak tak można? Goga wrzuciła link. Wszyscy tak robią. Czytasz albo nie. Wszystko na ten temat. Daniel, jesteś facetem. Gratuluję kultury w stosunku do kobiety. Super. Po żonce też tak jedziesz jak Ci coś nie podpasuje? Kiepski z Ciebie dżentelmen. Goga, olej. Nie warto sie denerwować. Ja tego linku, co wrzuciłaś nawet nie otworzyłam, bo mnie to po prostu nie interesuje. A Daniel chciał Ci dowalić i znalazł pretekst. Feeee gościu, feeee
AgaDan
2007-11-12
11:47:02
Email
Wstydź sie siebie - masz wiele powodów do tego SKOŃCZ - żałosna BABO
Goga66
2007-11-12
11:48:39
Email
Dzięki Kamilu - postanowiłam mu czy jej więcej nie odpowiadać (oboje mają ten sam styl), bo można dyskutować ale kulturalnie. Ja też nie otwieram wszystkich linków, bo nie wszystkie mnie interesują. Dlatego tytułuję dokładnie, żeby ludzie nie tracili czasu jeśli temat ich nie interesuje. Trochę mi przykro ale przeżyję. Pozdrawiam
AgaDan
2007-11-12
11:49:48
Email
oooooo proszę proszę..... Czy Kamila i Goga to ten sam Nick heheheeh Kolny
Kamila
2007-11-12
11:53:57
Email
Wow! Ale ambitne! Heh w Twoim stylu.. weź człowieku zjeżdżaj z naszego forum i zabierz przy okazji swoją ślubną.. bo jak Ona toleruje takie zachowanie.. to nic tu po niej.. cóz, znowu trzeba pisać do adminki tego forum.. a może lepiej nie, niech Twoje dziecię dorośnie i poczyta cóż jej rodzice tutaj wyprawiali... dobry wzór! Opanuj się człowieku i znajdź sobie inne forum do obrażania ludzi!
AgaDan
2007-11-12
12:01:28
Email
KAMILO czy ja Ciebie obraziłam?? jeżeli zgadzasz się ze zdaniem Gogi to twoja sprawa ale ja nie obrażam a ni Ciebie ani Twojego męża a tym bardzej Twoich dzieci. Co ty chcesz od mojego męża? Nierozumiem? brdzo Cię prosze byś nie obrazała Nas bo ja tego nie zrobiłam w stsunku do Ciebie. Rozmawiam z Gogą i teraz ona ma adwokata hmmmmm ja nie bedę z Tobą dyskutowac bo ten spór był między mną a Gogą ... Dziękuje i pozdrawiam mimio iż obraziłam mnie i moją rodzinę
AgaDan
2007-11-12
12:07:01
Email
p.s wszystkie powyższe wpisy oprócz krytyki linku były MOJE- AGNIESZKI - prosze Kamilo czytaj miedzy wierszami a nie rzucasz bezpodstawne oskarżenia.
Julia
2007-11-12
12:23:04
Email
Goga ja też jestem z Tobą, nie dlatego że jesteś Gogą, bo poparłabym każdego kto reprezentowałby podobne stanowisko jak Ty. A ta kłótnia to już chyba jest tylko dla samego kłócenia się. Mi też jest przykro z powodu niektórych wypowiedzi, ale cóż, niektórym ludziom nie przemówisz i tyle. Pozostaje się nie przejmować. Pozdrowienia.
noemi
2007-11-12
12:30:02
Email
http://happymum.pl/forum/pok_wpis.php?id_dzial=2&id_tem=3193&str_nr=1 patrz: ostatni wpis na dole. oj, dzieci, dzieci:) jak w piaskownicy;) pozdrawiam serdecznie wszystkie strony konfliktu i o większy dystans do siebie, do świata proszę. trochę luzu, to tylko forum. i proponuję następnym razem założyć nopwy temat pt. KŁÓTNIE, gdzie można będzie rzucać garami:)
Kamila
2007-11-12
12:32:38
Email
Napisałam tylko co mi się nie podoba i tyle. Czepiasz się Gogi, że wkleja linki o karmieniu.. nie wolno jej? Wolno! Oczywiście, że możesz wyrazić swoje zdanie! Ale w troche bardziej kulturalny sposób.. Nie podoba mi się Twoje zachowanie i Twojego męża na tym forum. Wyrażam swoją opinię, bo mi WOLNO. Ale staram się być kulturalna. Nie wyzywam nikogo od BAB! Skończ Agnieszko tę kłótnię którą zaczęłaś, bo naprawdę to robi się nieprzyjemne.
AgaDan
2007-11-12
12:41:50
Email
Dobry link pokazałas Noemi - bardzo dobry . Widzisz jak goga nas oceniła? Mimo to że w tamtym temacie tak świetnie się rozumieliśmy - Wielokrotnie przyznała nam rację a teraz uważa nas za konfliktowe osoby .....włąsnie na podstawie tamtej jedynej sprawy -SUPER niech każdy oceni. My skrytykowalismy ją za " link z karmieniem" a ona za całą naszą egzystencję na forum ;) Dzięki za pomoc
noemi
2007-11-12
12:48:28
Email
pomoc? nie sądzę, żeby którakolwiek z Was pottzebowała adwokata, choć swoje wiem. nie wiem jak można tak emocjonować się linkiem o karmieniu. mam wrażenie, że jest to główny temat zainteresowań młodych matek, może się mylę? Danielu drogi, nie karmiłeś zapewne piersią, więc temat Ciebie najzwyczjaniej w świecie nie dotyczy. ale ni eo tym chciałam, nie wiem jak można wyzywać siebie w ten sposób. to forum nazywa się HAPPYMUM. nie rozumiem po co obrażanie siebie, innych. po co psucie humorów. naprawdę mam wrażenie jakby to było forum bravo girl i dyskusje na poziomie nastolatek. aha, a jełśi ja jestem klonem to tylko mojego taty;) podobni jesteśmy do siebie barrrdzo:) pozdtrawiam i zawieszenia broni życzę:)
Julia
2007-11-12
12:48:47
Email
Agnieszko piszę tu bo nie chcę w majówkach. Myślę, że wszyscy którzy są przeciwko Wam są konsekwentni w tym co piszą, natomiast Wy już się pogubiliście w swoich zarzutach i sami nie wiecie o co ten cały konflikt. Żałosne. To co napisałaś w majówkach przed chwilą jest typowe dla wielu "Jowitek" które tu były. Najpierw niekulturalne wpisy, potem uniewinnianie się i ostentacyjne zmycie z forum, żeby inni zatrzymali. Pisanie że forum istnieje tylko dzięki temu, że się trzyma kilka osób, a bez Was by się rozwaliło jest śmieszne. Jestem tu już 3 lata i zapewniam Cię, że wiele takich osób się przewinęło i zniknęły tak jak się pojawiły. Możesz zabrać swoje zdjęcia, mi tam na nich nie zależy, więc Cię nie będę zatrzymywać. Skoro takie tu są wredne osoby i nie możesz ich znieść to pewnie to jest dobra decyzja. Acha, masz przeuroczą córeczkę, naprawdę, ale wybacz, takiej teściowej dla mojego dziecka bym nie chciała, więc rezerwację odwołuję ;o)
bea1978
2007-11-12
12:49:17
Email
W wolnych chwilach przyglądam się tym nieporozumieniom i powiem Wam tak. Ja kiedyś również miałam "starcie":)z Goga, tez nie podobało mi sie cos tam, też wywiązała sie z tego niezła dyskusja, też pojawiły się osoby broniące słowa Gogi i te którym się one nie spodobały. Każdy ma prawo do swojej opinii, do swojego zdania na dany temat itd. Powiem szczerze ze Goga działała na mnie podobnie jak na Was AgaDan, czyli kazdy jej wpis podnosił mi ciśnienie, bo w każdym wpisie widziałam nie dobrą radę, tylko narzucenie swoich racji. Teraz wyluzowałam, patrzę na wpisy Gogi z przymrużeniem oka, bo wiem ze ona ma taki styl pisania, że ona nie chce narzucic swoich racji, a tylko tak jej to wychodzi(no chyba ze sie myle?). Jeśli już sie zdecydowaliście opościc forum to trudno, ale jeśli się wahacie, moze zastanówcie się nad podobnym podejsciem do osoby Goga jakie mam ja. Czyli patrzec na jej wpisy z pewnym przymrużeniem oka albo nie zwracac na nie uwagi. Wytłumaczcie sobie że Goga pisząc swoje rady, nie ma nic złego na myśli, chce pomóc,a że jej rady brzmią czasem jak nakazy - powiedzcie sobie że to nie nakaz, że to po prostu styl Gogi. Trochę luzu, dystansu...
Monik
2007-11-12
12:49:59
Email
Myślę,że przesadziłyście obrażając Agnieszkę! I kto pokazuje dziecinadę. A swoją drogą czy Goga nie potrafi obronić się sama? Kto komu adwokatuje?
Julia
2007-11-12
12:50:21
Email
Noemi masz rację, zresztą zgadzam się w ogóle z Twoimi wpisami. To naprawdę kłótnia jak w piaskownicy i przykro czytać o kimś, że jest wredny itp. bez względu na to o kim mowa.
AgaDan
2007-11-12
12:51:08
Email
;)
Goga66
2007-11-12
12:53:44
Email
Oj Noemi, trochę niezrozumiałe były te klony i wynikały z jakiegoś wcześniejszego wpisu :) Nie dotyczyło to też wszystkich majówek. Trochę zapędziłam się ale po prostu kąśliwe uwagi Moniki pod wpisem każdej kolejnej osoby sprawiły, że w końcu to napisałam. A zaczęło się, bo po prostu chciałam poprzeć Twoje zupełnie neutralne zdanie, zwłaszcza, że chodziło o specjalistyczne wypowiedzi lekarzy a nie komentowanie takich czy innych zachowań osób na forum
Julia
2007-11-12
12:54:38
Email
Aga z Tobą też się zgadzam, bo o ile pamiętam też się kiedyś z Gogą pożarłam. Ma taki styl i tyle, mnie on nie przeszkadza, zresztą nie tylko ona taki ma. Moniko a Ty chyba nie czytasz wszystkich wpisów, bo to Agnieszka używa słów "wredny" "stara jędza" i tym podobnych. Zastanów się, bo skoro uważasz, że ona nikogo nie obraża i tak jej bronisz (zresztą na zarzucasz że bronimy Gogi a sama bronisz Agi) to chyba coś jest nie tak.
Monik
2007-11-12
12:55:19
Email
Więc Aga zostańcie na forum i poczytaj wpis powyższy "bea1978", wydaję mi się,że dziewczyna ma rację. A i odpuść Godze, starszym trzeba ustąpić. Pozdrawiam i znikam:)
Goga66
2007-11-12
12:59:20
Email
Bea i tu masz rację - nigdy mi do głowy nie przychodzi żeby coś narzucać. Nawet nie wiem, dlaczego te wpisy są tak odbierane. Ja mam wrażenie, że są neutralne ale widocznie się mylę. Natomiast wpisy o nienawiści do kogoś?!!! Kobieto (Agnieszko) dziecko Ci zabiłam, męża poderwałam? Chora jesteś, bo trudno inaczej nazwać taką skłonność do nienawiści.
AgaDan
2007-11-12
13:02:00
Email
dobrze - teraz rozumiem dlaczego to forum wygląda tak jak wygląda. Poza wątkami typu , maj , czerwiec itp. Cisza - ale jeśli coraz to więcej ma pani gogi dość - potem jest głucho - zostalismy skrytykowani że skrytykowaliśmy. Co mamy powiedziec o tych co krytykują a milcza? Teraz widze dlaczego takie osoby jak ty nigdzie się nie wpisują - bo jeśłi mało jest takich dyskusji gdzie goga nie zabiera głosu to trudno coś sobie znaleźć. Widzę teraz że większośc osób ignoruje gogę - i ja tak uczynie nawet mi ta wizja zaczyna odpowiadać- chociaz się dowiedziała na czym stoi. A do Julii - bardzo mi przykro że musisałaś naczytac się takich strasznych słów jak "wredna" i "jędza" Mam nadzieję że twoje poczucie estetyki wypowiedzi na tym nie straciło. Fajnie widzieć takie troskliwe osoby - uwazaj na aureolę jak siadasz do komputera bo monitor porysujesz ;) Zarcik na rozluźnienie - według zasady "więcej luzu i dystansu "
noemi
2007-11-12
13:07:13
Email
Ago Dan, nie wiem ile masz lat, ale w życiu nie chodzi o to, żeby wygrywać za wszelką cenę. niby nie chcesz się kłócić, ale jeszcze dopiec na koniec, tak?:) widzisz, ja wpisów Gogi nie ignoruje, powiem nawet, że czytam je z przyjemnością. wsadzanie wszystkich do jednego wora nie jest widać zbyt dobrym rozwiązaniem. co tu jeszcze dodać... proponuję przeczytać raz jeszcze mój poprzedni wpis. i pójśc na spacer, chłodne powietrze dobrze na nerwy robi:) ja też wychodzę:)
Julia
2007-11-12
13:08:11
Email
Agnieszko tu nie chodzi o poczucie estetyki, bo świętą jak sugerujesz nie jestem, ale o zwykłą KULTURĘ OSOBISTĄ.
Julia
2007-11-12
13:11:02
Email
I zadziwiające, jak to niektórzy potrafią piłeczkę odbijać. Ewidentnie wykazałam, że obrażasz innych, a Ty nagle o poczuciu estetyki. Brak argumentów? Czy po prostu nie przechodzi przez usta "przepraszam. mogłam tego nie pisać"? Wiesz Aga, Ty to byś się do polityki nadawała. Tam niektórzy tak potrafią kota ogonem wykręcić, że zawsze ich na wierzchu chociaż fakty mówią co innego.
AgaDan
2007-11-12
13:15:47
Email
Komplementy zawsze mile widziane ;) przepraszam Cię Julio. niepotrzebnie się starłyśmy ale tak to jest jak sie jędzę broni ;) Oczywiście - według zasady "więcej luzu i dystansu"
monia_ireland
2007-11-12
13:19:26
Email
wiedze ze kochacie to robic:))) Goga i Julia-zawsze wspolnie sie wspierajace...no i spiecia...gdzie Goga i JUlia tam wiecznie konflikty-dziwne bo widzeze nia ja bylam pierwsza...i zapewne nie sotatnia. JUlio mimo wszystko-szanuje Cie za to ze Ty pottrafisz pokazac klase przeprosic i wszystko zalagodzic. Do Gogi; ODWAL SIE WKONCU ODEMNIE kobieto dorosla i nie obrazaj mnie na kazdym watku na forum ok???? szkoda ze masz tyle lat bo zachowujesz sie jak dziecko. Przyznaje bez bicia ze niejedna rada Twpja byla dla mnie cennaale tylko jak ktos ma odmienne zdanie to atakujesz i zauwaz ze nie tylko JA tak uwazam. PIsz sobie guruj wsrod mam-nie mam nic przeciwko ale "zejdz ze mnie" bo to ponizej poziomu doroslej mamy-nagadalas na mnie na majowym ja na ciebie i FINISH. NO ale nie dla Ciebie bo ty teraz chyba obielas taktyke:oczernic przeciwnika. Daruj sobie jakiekolwiek oczerniania na moj temat czy temat kogokolwiek-klony....ZALOSNE!!!!nie potrafilas nic madrzejszego wymyslec?odczep sie odemnie raz na zawsze bo zygac chce sie tym forum!!!
Goga66
2007-11-12
13:20:52
Email
?
Strona 5 - poprzednia, 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum