szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - fotelik - porada


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
bela
2007-05-06
Email
dziewczyny prosze Was o rade. Chce kupic fotelik samochodowy ale nie wiem jaki. Chodzi mi jakis w ktorym dziecko nie bedzie siedzialo prosto bo przy dluzszej jezdzie plecy mu padna. Taki gdzie moglby sie przespac tzn z regulacja - choc troche oparcia. Nie wiem tez czy wybrac do 18 kg czy do 36. Sa tez takie do 25 kg i te mi sie podobaja ale sa baardzo ciezkie (8 kg a inne maja nawet 3,6kg wiec roznica jest). Jest troche tych moich wymagan ale moze cos doradzicie. Bardzo prosze tez o ZDJECIA a zwlaszcza tego pochylenia oparcia. Moj Tomek (15 mies) ma 12 kg i jest dosc wysoki. Bardzo prosze i czekam...
Goga66
2007-05-15
20:09:07
Email
Fajny - ale on jest dopiero od 15 kg, nie ma więc własnych pasów. To dla większych dzieciaczków. Ale faktycznie wart przemyślenia w przyszłości :)
Kamila
2007-05-15
20:18:45
Email
A tak napisałam z myślą o Beli, bo jej synek waży 12kg i jak pisze jest dosyć wysoki :) moja Kinia też nie waży 15. kg tylko 14. ale już kupujemy ten większy, dlatego, że (wiadomo) nasze bączki rosną jak na drożdżach :)
Julia
2007-05-16
10:22:31
Email
Bartek waży już 17,5 kg, a ramatti jest do 18 :( Też sie zaczynamy rozglądać za następnym fotelikiem.
pinkie
2007-05-16
11:21:33
Email
Fotelik dobiera się raczej do wielkości dziecka, niż do wagi. Nasz miał 9 kg, a już nie mieścił się w foteliku do 13 kg. Belu, musisz przymierzyć, bo może faktycznie dla Tomusia już ten fotelik od 15kg będzie dobry.
bela
2007-05-16
17:22:15
Email
no wlasnie dziewczyny macie racje. Najlepiej to przymierzyc malego i bedzie jasne. Serdecznie Wam dziekuje za pomoc :-)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum