szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - pobicie


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Migotka
2007-01-29
Email
Wczoraj wieczorem kolezankę wracając z tramwaju do domu zaczepiło 2 pijanych typków.Pytali ją o godzinę,ona im odburknęła ,ze nie wie,że nie ma zegarka,o czym jeden z nich z pięści uderzył ją w podbrzusze.Dziewczyna z trudem doszła do domu,wieczorem dostała drgawek i wysokiej temperatury i zaczęła mocno krwawić,zupełnie tak jakby miała okres.Dziewczyny ona nie chce isc do lekarza,nie wiem jak ją przkonac,ze powinna sie zgłościć na przeswietlenie,na badania,cały czas krwawi i ma temperaturę.Musze ją czymś pożądnie nastraszyć to może wtedy pojdzie.Powiedzcie mi co jej się mogło stac od takiego uderzenia,ze zaczęła az krwawić?Pozdrawiam Migotka
ewelas23
2007-01-29
16:05:32
Email
do szpitala z nią natychmiast
Goga66
2007-01-29
16:10:43
Email
Najwyraźniej dziewczyna nie ma ochoty żyć dalej - bo taka sytuacja może się skończyć śmiercią. Może ma pękniętą macicę i wylew wewnętrzny? Ja bym wezwała pogodowie (także psychiatryczne.) Sorry za złośliwość ale nie lubię głupoty
ciekawa
2007-01-29
18:19:39
Email
Natychmiast do szpitala!!!!! Nawet nie pytać jej o zdanie poprostu wezwac pogotowie-nic nie móiwć ze sie nie zgadza-jak przyejdzie lekarz to przemówi jej do rozsądku.
ciekawa
2007-01-29
18:43:04
Email
Migotko!!!!! koniecznie zajrzyj na gg!!!! porostu koniecznie!!!! Boje sie że to mogło być nie tylko pobicie-dzieczyna moze byc w szoku.
agnieszka74
2007-01-29
20:20:40
Email
Ona mieszka sama ???
Idz do niej i wezwij pogotowie..Przy lekarzu moze przestanie robić głupoty.
agnieszka74
2007-01-29
20:21:46
Email
Tu nie ma zartów !!!!!!!!!!!!
Migotka
2007-01-29
21:23:50
Email
Ech dziewczyny nie zycze zadnej z Was takiego widoku jaki musiałm znieśc ja;(((((jestem załamana...Zadzoniłam na pogotowie,bo ona odjezdzała mi na rękach..potwornie krwawiła..Jak zobaczyła obcych ludzi-lekarza to wpadła w szał,totalna histeria,krzyk,rzucanie sie na podłogę...siłą sanistariusze zaciagneli ją do ambulansu...Nie mam juz sił,wyczysiłam jej mieszkanie z tej krwi...
ciekawa
2007-01-29
22:57:30
Email
Migotko trzymaj sie dziwczyno bedziesz jej teraz potrzebna-napisze cos na gg.
venuss
2007-01-30
08:27:59
Email
Migotko zrobiłas co mogłas. Jestes dobrą koleżanką. Trzymam kciuki.V
Migotka
2007-01-30
09:24:47
Email
Dzoniłamrano do lekarza,powiedział mi ze kolezanka czuje sie juz lepiej,ze jej agresywny sposób zachowania był spowodowany bólem jaki znosiła i wysoka temperatura 39.6.Próbowałam go podpytać,czy to przypadkiem nie bł gwałt,ale lekarz nie mógł mi udzielic tej informacji,ogólnie mało mi powiedział.Zadzwoniłam tez do kolezanki,rozmawiało sie z nia juz troche lepiej,mówił że coś jej pękło w srodku...ale mówiła tak niejasno,że nie zrozumaiłam co.Nie moge dziś do niej pojechac,jutro sie do niej wybieram.Dziewczyny co jej tam mogło peknąc,od tego uderzenia
ciekawa
2007-01-30
10:01:35
Email
Lekarz ma obowiazek zawiadomić policję jeśli ona twierdzi ze to pobicie w przypadku zgwałcenia nie ma takiego prawa. Moze doswiadczony policjant z nia porozmawia. tak czy siak cokolwiek sie stalo-oby tylko pobicie-dziewczyna napewno była też w szoku. Nigdy nie wiadomo jak zareagujemy na sytuacje stresową. Moze popyaj lekarza o pomoc psychologa dla niej. napewno nie zaszkodzi.
venuss
2007-01-30
12:32:34
Email
Moze potrzebna jej mama? matka zawsze jest najlepszym lekarstwem na zło swiata tego. Ile ona ma lat? albo może chociaż psycholog? Mogotko trzymam kciuki, nie martw sie, najwazniejsze ze kolezanka jest pod opieką lekarzy.
andzia
2007-01-31
00:27:14
Email
Migotko to straszne!az mnie ciarki przeszly .3maj sie Kobitko i staraj sie byc przy niej na tyle ile jestes w stanie.Buzka
emka
2007-02-01
03:19:29
Email
straszne...
Migotko byłaś bardzo dzielna, trzymaj się.
ewelas23
2007-02-06
17:41:48
Email
migotko i jak dowiedziałaś sie coś ???
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum