szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - FAJNA Z NAS PACZKA


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Agata
2005-03-24
Email
Kobitki wiecie co??? Tak sobie myślę, że fajna z nas paczka, no nie? Ja przynajmniej tak się z Wami zżyłam, że jak codziennie tu nie zajrzę to szkoda gadać....A fajny też był pomysł z wymianą numerów GG...jeszcze bardziej się człowiek przywiązuje. Szkoda, że wszystkie nie mieszkamy w jednym mieście...ale byłoby wtedy super. I jeszcze coś...naprawdę, pomyślcie nad tym, aby się spotkać latem gdzieś w Polsce... Możemy wymienić się planami wakacyjnymi i kto wię...może uda nam się zorganizować jakieś spotkanie. Ale byłoby super!!


Goga66
2006-02-24
09:49:28
Email
Jowita, Ty chyba nie masz, co robić - każdy sądzi po sobie. Widocznie taka jesteś, jak to zarzucasz innym
Michalina
2006-02-24
09:50:57
Email
Jowita, a ty gdzie w tej chwili jestes? na forum, siedziesz przed kompem. Przyganiał kocioł garnkowi
Asteria
2006-02-24
12:23:06
Email
Jowita fajna z nas paczka, na naszym forum jest nawet miejsce dla takich zagubionych i rozbitych dziewczynek jak ty...Masz gdzie wyrzucic z siebie troszke jadu :) I niech Ci to wyjdzie na zdrowie... W koncu nie ma to jak czuc sie wielkim bo mozna anonimowo podreperowac swoje ego i maskowac kompleksy. Tylko na dluzsza mete to nie pomaga, przy kompleksach trzeba popracowac nad soba a nie stukac w klawiature :) Witamy w naszym gronie...A i jezeli masz ochote podrzuc adres przeslemy ci slownik ortograficzny. To duzo bardziej poprawi twoje samopoczucie, kiedy juz nauczysz sie co i jak. No i nie bedziesz musiala tracic cennego czasu na takie beznadziejne pogaduchy, jak to robimy my :) POZDRAWIAM ps. wracajac do kompleksow i uprzedzajac twoj mozliwy "atak" :) kazdy czlowiek jakies ma...jezeli zrozumiesz..BYE
JOWITA
2006-02-24
12:36:55
Email
ODWAL SIE
Asteria
2006-02-24
14:23:42
Email
Blyskotliwe, dziekuje. Z przyjemnoscia :)
Asteria
2006-02-24
14:25:25
Email
ps. gdybys jednak miala ochote sie powyzalac...sluzymy pomoca...powodzenia :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum