szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Świąteczne życzenia 2006


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Goga66
2006-12-20
Email
Ponieważ nie wiem, czy tuż przed świętami czas pozwoli mi na zaglądanie na forum, chciałybyśmy z Zuzą złożyć wszystkim najserdeczniejsze życzenia szczęśliwych Świąt Bożego Narodzeniu. Dużo spokoju, radości dla Rodziców i zdrowia oraz ładnych prezentów dla dzieciaczków M&Z


Migotka
2006-12-23
21:57:41
Email
Tradycyjnie jak co roku sypią się życzenia wokół, większość życzy świąt obfitych i prezentów znakomitych, a ja życzę, moi mili, byście święta te spędzili tak jak każdy sobie marzy. Może cicho bez hałasu idąc na spacer gdzieś do lasu, może w gronie swoich bliskich jedząc karpia z jednej miski, może gdzieś tam w ciepłym kraju czując się jak Adam w raju, może lepiąc gdzieś bałwana, jeśli śniegu Wam napada Karolina i Aluś

Migotka
2006-12-23
21:58:14
Email
...
Migotka
2006-12-23
21:58:48
Email
...

bela
2006-12-23
22:30:04
Email
W czas Bozego Narodzenia niechaj radość zapanuje, a w Waszych domach i rodzinach miłość i szczęście króluje..... Ela i Tomuś
21Aneta
2006-12-24
15:58:05
Email
Nie znam żadnych wierszyków... ale z głębi serca najszczersze życzenia ZDROWIA, SPOKOJU DUCHA i MIłOśCI wielu serc składamy Wam - mamusiom i tym kobietkom, które będą dziś wieczorem głaskały swoje brzuszki - Ja - ANETA oraz mój synio DOMINIK. WESOłYCH ŚWIĄT!!!
Atka
2006-12-24
17:04:22
Email
Karpicka, barscycka,kapecke wodecki co by smakowaly wsyckie potrawecki.Mrozicku, sniezycku, milosci po zmroku,samego dobrego w swieta i Nowym Roku. Zyczą MIKOLAJ z mamą i tatą.

MoNiSiA
2006-12-24
22:54:20
Email
Czarodziejskich chwil Ciepłej rodzinnej atmosfery Uśmiechów, zdrówka, Pyszności na stole, cudownych prezencików Spełnienia marzeń Wyjątkowego Sylwestra i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku.

Eryka
2006-12-25
21:24:39
Email
Witamy po dłuższej przerwie i gorąco dołączamy się do życzeń - Eryka i kacperek
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum