szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - od kiedy jesteśmy na forum...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-09-09
Email
Dziewczyny moze napiszemy od kiedy jestesmy na forum..
Ja odkryłam to forum jakos miesiąc po urodzeniu Kubusia czyli w grudniu 2004 roku..
(na zdjęciu Kubuś ma 9 dni)


agnieszka74
2006-09-09
14:35:28
Email
kurka nie ta fotke chcialam wkleić...

Eryka
2006-09-09
15:27:27
Email
A ja trafiłam tu przypadkiem, szukając czegoś na temat ciąży i porodu. Było to w marcu 2005 roku. Byłam wtedy w 3 miesiącu ciaży. Kiedy to było:) Teraz moje kochanie niedługo skończy roczek i nie mogę za nim nadążyć:))) Początkowo nieśmiało czytałam wpisy koleżanek, a potem sama odważyłam sie coś naklikać. Zostałam bardzo serdecznie przyjęta. I teraz nie wyobrażam sobie, żebym mogła zniknąć z tego forum. Mamuśki jesteście wspaniałe. Pozdrawiam:)
MoNiSiA
2006-09-09
16:08:02
Email
Trafiłam na forum dość przypadkowo, szukałam stron z odzieżą ciążową-wysyłkową. Po raz pierwszy zajrzałam tu w styczniu 2005r., ale wtedy jeszcze nic nie napisałam. Jak dobrze pamiętam, to pod koniec kwietnia odezwałam się. Również zostałam ciepło przyjęta do grona forumek. Pozdrawiam.
kyja
2006-09-09
17:09:45
Email
ja trafiłam tu w lutym 2004 r.-byłam w 3 m-cu ciąży-szukałam stron o ciąży i pielęgnacji maleństw.Początkowo podpisywałam się swoim imieniem-Krystyna, po paru m-cach nickiem;-))od razu tu mi się spodobało;-))!!
mayasun
2006-09-09
18:56:13
Email
A ja trafiłam tutaj jak już moja Mała była na świecie i dorobiła się w upały potówek, czyli na początku lipca tego roku. Wcześniej byłam tylko na stronie z odzieżą ciążową, ale na forum nie zaglądałam. Aktywnie zaczęłam sie udzielać pod koniec sierpnia i zostalam ciepło przyjęta :)
Goga66
2006-09-09
19:38:36
Email
Ja tu jestem od przełomu października i listopada 2005 r. Szukałam czegoś nt. niemowląt w necie (już nie pamiętam co to było) i trafiłam na to forum. Chwilę wcześniej głowę dałabym sobie uciąć, że nigdy w takim forum nie wezmę udziału. I w żadnym innym. Ale to forum mnie zauroczyło. Kameralnością i ciepłem, i prostą formą. Jeszcze raz potwierdza się powiedzenie:"nigdy nie mów NIGDY"
pinkie
2006-09-09
19:54:45
Email
Hej! ja też miałam wstręt do forum, zwłaszcza, ze mój mąż jest na forum, na którym ktoś wrzuca wątek, potem wszyscy cytują i komentują w stylu "no, hehe" i tak cały dzień przy kompie... Ale to forum bardzo mi sie spodobało, jest pomocne, treściwe i sympatyczne. I oby tak dalej! Jestem od stycznia 2006, czyli od 4go mies ciąży
basienka25
2006-09-09
20:24:48
Email
Ja jestem od listopada 2005, nie pamietam juz dokladnie, ale szukalam tez sklepow z odzieza dla ciezarowek.No i na poczatek wpadl mi w oko dzial Ciąża.Do innych nie zagladalam.A że mialam mnostwo pytań zwiazanych z błogosławionym stanem, wiec postanowiłam się przylączyc:))Pozdrówka
renya
2006-09-09
22:05:18
Email
Brawa za pomysł, Agusia! My trafiłyśmy tutaj kiedy Alinka zaczęła ćwiczyć boks :) tzn. w 21 t.c. - na przełomie marca/kwietnia 2005r. Całe dnie spędzałam w domu sama (na chorobowym), mąż w pracy. Żeby mi nie było smutno zdecydowaliśmy się na podłączenie netu. I zaczęło się - stronki z fotkami, ciuszkami, zabawkami... Wreszcie wpadłam tutaj i ... tak mi zostało. Problemy podobne do moich, dobre rady, fotki już urodzonych dzieciaczków :D Zostałam bardzo sympatycznie przyjęta - tu wielki całus dla Agi, Isi, Ali, Eli i Sylwii, a także serdeczne pozdrowienia dla pozostałych forumowiczek :)

allutka
2006-09-10
11:55:14
Email
Rany Aga przeciez wiesz,że ja mam straszną sklerozę :) Jestem tu już tak długo,że nawet nie pamiętam od kiedy :)No,ale na poważnie to trafiłam na forum na początku 2005 roku. To był styczeń albo luty,szukałam czegoś w necie na temat ciąży i trafiłam tutaj. To był strzał w dziesiątkę ;) Pozdrawiam starą gwardię :)Kobitki jesteście świetne ;)
21Aneta
2006-09-10
14:05:20
Email
Pierwszy raz weszłam na forum jak byłam w 7 miesiącu ciąży, szukałam czegoś do ubrania... ale nic nie pisałam - o ile dobrze pamiętam to chyba tylko jeden wpis zrobiłam. Nie miałam dostępu do internetu. Jak mój synek miał około pół roku założyliśmy internet w domku i od razu weszłam na forum. Więc jestem z Wami pół roku :) hmm... Jesteśmy :)
andzia
2006-09-11
10:06:36
Email
Ja jak wiekszosc z ciezarnych szukalam ubran dla siebie. Bylam jakos w 2-3mies ciazy to bylo w 2004 roku.Malo sie wpisuje ale jestem tu coedzien.POZDRAWIAM
Isia
2006-09-11
12:57:30
Email
Renya, i te drozdzowki z toffi...
Inka
2006-09-12
14:04:13
Email
A ja szukalam informacji na necie o Fenoterolu. I tak tu trafilam a bylo to gdzies w listopadzie w 2005 roku w ok. 25 tyg. ciazy
Agata
2006-09-12
18:02:08
Email
O rany....toć to własnie mija 2 latka odkąd tutaj zawitałam (był to przełom września/października 2004) i byłam wtedy około 25.tygodnia ciąży.
A jak trafiłam....szukałam wszystkiego o ciąży. Pamiętam nasze stare forum...szkoda, że nie działa....tam opisałam moje pierwze wrażenia po powrocie do domu z Sarą.
Najbardziej cieszę się z tego, że z niektórymi forumkami mam kontakt nie tylko forumowy ale i poza forumowy...i, że nawiązały się tutaj przyjaźnie, no nie dziewczynki:)
Strona 1 - 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum