szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - TAJEMNICE ALKOWY


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Migotka
2006-06-21
Email
Hey laseczki,mam pytanie jaką muzyke,a konkretniej jakie utwory polecacie do streeptizu.Cłkiem nieźle sprawdzają się w tej kwestii nostalgiczne kawałki GORGEA MICHAELA,ale już mi sie lekko znudziły.Mam nadziję,że ktoś sie odważy i mi doradzi:)Czekam niecierpliwie,wieczorem mam zamiar zrobić prezent mężowi.Wiec z niecierpliwoscia bede oczekiwała Waszych sugestii w tym temacie.Pozdrawiam
Grzesiek
2006-08-09
09:38:03
Email
to przerażające jak niedoedukowane potrafię byc niektóre osoby. czasami takie mądre teksty mozna też poczytać w temacie Czy to może być ciaża... ale to przerażające, najpewniej matka, albo kobieta przygotowująca się na matkę, nie wie kiedy można a kiedy nie zajść w ciążę... i to pytanie o przetokę... jestem zdruzgotany
agnieszka74
2006-08-09
11:53:39
Email
Niestety Grześku !!!
Tak właściwie to nie wiadomo kto to napisał czy faktycznie niedoświadczona osoba która chciała być anonimowa czy nasza kochana "dorotka" która inteligencją nie grzeszy..;))))
Dominika
2006-08-09
19:32:52
Email
no nie moge....:))))) ale sie usmialam :)))))
Dominika
2006-08-09
19:35:31
Email
to oczywiste,ze jest to kolejna prowokacja naszej dorotki...ale odpowiedzi dziewczyn naprawde mnie rozbawily...:))
Isia
2006-08-09
22:08:18
Email
KYJA NA PREZYDENTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
emka
2006-08-13
23:31:46
Email
Hi hi hi ale się ubawiła :))))
Tak przy okazji w "9 i 1/2 tygodnia" to była Kim Basinger.
Ale Migotka Ty to odważna jesteś :))
Z drugiej strony gdzie o tym pogadać swobodnie, jak nie z babami ;)
Ja do przytulanek lubie Shade, i zasadniczo ścieżki dźwiękowe z filmów (np. Ukryte pragnienia, The Milion Dolar Hotel)
No to Kochane!
Najpierw czary mary :) A potem...
lub
;))))
dorotka
2006-09-04
09:35:49
Email
Dziewczyny jakie znacie dobre filmy erotyczne?Chciałabym pościągać kilka takich z neta i obejżeć razem z mężem,to może by coś go w końcu ruszyło.Od porodu minęły juz 4 miesiące,a On coraz bardziej mnie od siebie odpycha...jestem zrozpaczona,nie wiem co się dzieje.Proszę napiszcie mi kilka propozycji fajnych filmów.
agnieszka74
2006-09-04
16:10:28
Email
Filmy nic nie pomogą..obejrzy, wyżyje sie i dalej bedzie tak samo.No chyba że Tobie o to chodzi.
To on musi chciec i pragnąć Ciebie a nie samego zbliżenia..
A tak na marginesie..na ogół to kobiety po ciąży unikają seksu. Porozmawiaj z męzem co jest nie tak. Pozdrawiam..!!
dorotka
2006-09-05
13:11:21
Email
a tak na marginesie to może rzeczywiście znacie jakieś fajniusie rozgrzewające filmiki
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum