szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Niespodzianka w rocznicę ślubu


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Primax
2006-06-20
Email
Witam Panie i Panów. Właśnie jutro mija 8 rocznica naszego ślubu i chciałbym mojej żonce przygotowac jakąś niespodzianke z tej okazji. W ubiegłym roku była kolacja przy świecach, szampan, dywan z płatków róż (kupiłem podwiędłe za 1 zł. i rozsypałem w drodze od drzwi do stołu) no i oczywiście kwiaty, ale przyznam się że w tym roku opuściły mnie pomysły. Myślełem o bukiecie róż podesłanym do firmy ale to odpada bo włąsnie jutro jej magistranci zdają egzaminy. Myślałem aby kupić Żonie kalosze bo za kilka dni rusza nasza budowa ale to jest tak mało romantyczne. Odpada też bielizna bo to prezent dla mnie a nie dla niej :-) Co radzicie?
Goga66
2006-06-20
21:52:52
Email
Mydła sie podobno nie daje - bo miłość sie może wymydlić. Przy dawaniu takiego prezentu pobiera się symboliczną złotówkę :))
ciekawa
2006-06-20
22:36:02
Email
a to pierwszy raz słysze ale ciekawe. co do mydła-hłopie to nie mydło higieniczne ale super pachnace-kolorowe z zatapianymi róznościami śliczności:):) zajdz kiedyć a zobaczysz-laski sie nie moga powstrzymać z eby sobie od czasu do czasu czegoś takiego nie kupic:) Liczy sie dowcip i inwencja. jak już wspominałam czasem cos malutkiego co wydaje sie nam niepozorne odniesie super efekt:)Moj maz nap czasem ni z tego ni z owego jadąc do praktikera po jakieś żeczy kupował mi kaktusiki-takie smieszne z oczkami :) I mowił "takiego to jeszcze nie masz":)
Goga66
2006-06-20
23:17:56
Email
Jest jeszcze jeden przesąd - nie daje się noży, bo mogą przeciąć przyjaźń i wtedy też płaci się złotówkę :))) Zawsze jednak uważam, że śliczna biżuteria nie jest zła :)))
Kasia:)
2006-06-21
09:38:40
Email
Ciekawa,Sylwaia hehe ja tez z Olsztyna :)!!!!Witajcie!!!
katka
2006-06-21
11:08:16
Email
a moze wycieczka za miasto na zachód słońca... nie zawsze liczy się dostać cos materialnego
katka
2006-06-21
11:08:50
Email
albo upiecz sam ciasto
ciekawa
2006-06-21
16:27:20
Email
suuuuper:)
sylwia
2006-06-21
16:35:04
Email
Oj to juz jest nas niezłe "stadko", pozdrawiam serdecznie!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum