szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - GDZIE NA WAKACJE?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
MoNiSiA
2006-06-10
Email
Czy wyjezdzacie gdzies na wakacje? Macie jakieś pomysły na miły wypoczynek z dzieckiem? Pozdrawiam.
weridiana
2006-06-10
21:30:56
Email
Hej ja rodzę w piątek 16.06 (cesarka) a więc w tym roku wakacje chyba odpadają, chociaż szkoda ale maluszek będzie za mały na wyjazdy a jeszcze nie wiem jak będziemy sobie dawali radę...
21Aneta
2006-06-10
23:18:19
Email
Z racji tego, że przez wypadek nie mamy samochodu nie mozemy nigdzie wyjechać. Najwyżej ze znajomymi nad jakieś jezioro albo do mojej rodziny. Jedynie mój mąż wyjeżdża do siostry do Niemiec w sierpniu na tydzień. Ja być moze pójdę niedługo do pracy (w końcu) i pewnie o zadnym urlopie nie będzie niestety mowy...
Dorota
2006-06-11
13:31:11
Email
Zamierzamy wybrać się na wakacje nad morze, no oczywiście z Gretką. Jeszcze nie zdecydowaliśmy w jakie miejsce jechać..Poradżcie gdzie się wybrać, na co zwracać uwagę przy wyborze kwater.
Karbon
2006-06-11
18:40:48
Email
Jak spędzić wakacje z dziećmi z dala od wakacyjnych tłumów, nad jeziorem, wśród zielonych lasów, w apartamencie, gdzie możesz komfortowo wypocząć- nie gnieżdżąc się twarz przy twarzy??? Proponujemy ciekawy wypoczynek. Wyślij e-maila dowiesz się więcej lub wejdź na stronę http://www.tuczno.karbon.com.pl . Pomyśl może to są wakacje dla Ciebie i Twoich znajomych?
pinkie
2006-06-11
19:36:23
Email
Dorota, my chwalimy sobie plazę w Gąskach. Jeździmy do siostry do KOszalina, ale omijamy Mielno ze względu na tłumy i straszny hałas na plaży. W Gąskach plaża jest mniejsza, mozna wypocząć. Nie wiem jak tamtejsze kwatery, ale jak byliśmy 2 lata temu, to bardzo dużo się tam budowało.
Agata
2006-06-11
21:21:17
Email
My jedziemy już za niecałe 2 tygodsnie do Ustki ..po raz czwarty - pokochałam to miasteczko:) jest cudne
MoNiSiA
2006-06-11
22:14:28
Email
A jak cenowo to wygląda?
Julia
2006-06-12
13:20:15
Email
Hej! My jedziemy w drugiej połowie lipca do Niemiec do moich dziadków. Mieszkają w pięknym miescie Bamberg. Mam tylko nadzieję, że Bartek dobrze zniesie 9 godzinną podróż samochodem. A w sierpniu jedziemy do rodziców męża koło Łodzi i jesteśmy też tam zaproszeni na wesele do kolegi męża. Marzy nam się wyjazd z dziećmi nad morze... może za dwa lata, a może za rok?? :o)
Agata
2006-06-13
10:50:56
Email
Jeśli chodzi o nas to za apartament z łazienką i aneksem kuchennym płacimy 95 zł/doba
Co roku jeździmy do Ustki - ale co roku w inne miejsce. W zeszłym roku byliśmy przy samym porcie, a teraz ze względu na to, że Sara biega już jak szalona i potrzebuje przestrzeni wybralismy uroczy pensjonat na obrzeżach ustki (30 minut do morza, ale za to wokół las i cisza)
Moniko jeśli chcesz to wyślę Ci na maila namiary.
Migotka
2006-06-14
09:02:03
Email
Od 21 sierpnia wyjeżdżam z Alkiem do Paryża na tydzień,mąż zarezerwował już hotel pod Paryżem 2 miesiące temu i wczoraj powiedział mi o tym,jak zaczęłam wypytywać go o plany na wakacje.Będziemy mieć około godzinki drogi do Disneylandu:)Nie mogę się już doczekać widoku mojego synka na rękach u myszki micki:)Ale będzie zabawa:)))Niestety pojadę tam sama z Alkiem,bo Jacek w tym czasie będzie załatwił sprawy związane z powrotem do Polski,który planujemy na wrzesień,więc nasza wycieczka swój finisz będzie miał już w naszym nowym domu w Żukowie na kaszubach(ok. 40 kg.od Gdańska)po powrocie Jacek zaplanował dla mnie jakąś niespodziankę,nie chce mi jej cwaniak zdradzić,wiem tylko tyle,że jak zdam egzaminy na studiach,które przed wyjazdem do Włoch przełożyłam na wrzesień,wyjeżdzam na miesięczną wyprawę po 8 krajach Europy...już nie mogę się doczekać.Mały na ten czas wyjedzie z moimi rodzicami do Karpacza.Zapowiadaja sie więc całkiem fajne wakcaje,a byłam pewna ,ze spedzimy je w Włoszech.Najbardziej jednk nie moge się doczekać powrotu do kraju,do naszego domu;)Pozdrawiam serdecznie,pa pa.
ciekawa
2006-06-14
19:32:18
Email
Kurcze:) Nieźle:) Ja niestey nic nie poradze bo narazie oprócz męża nie mam z kim jeździć na wakacje;)Ale w tym roku ponownie jade do Stego Kaleńska na obóz treningowy-swietny ośrodek. poprostu nie można sie tam nudzic: kajaki, widsurfing, strzelnica, konie, łudki, rowery wodne itd. No i piekny las wokoło:) Po oboze planujemy począć nasze maleństwo:) Jeden rok obozu napewno mi wypadnie bo chyba z takim kilkumiesiecznym dzidziusiem to nie bardzo jeździć-sama nie wiem-okaże się. W każdym razie znajomi z Obozu byli tam z małym dzieckiem (chyba z 18 mies) i nie widziałm ze by czegos im brakowało:)
mapet
2006-06-17
17:34:19
Email
no no,migotka jak zwykle musiała zaćmic inne plany wakacyne swoim mega pomysłem.Takie małe dziecko do disneyladnu?No ale jak ktoś móże szastać kasą na prawo i lewo.......buuuuu!
Migotka
2006-06-17
17:45:46
Email
Taa jasne,na prawo i lewo....za mną już tłumy chodzą i zbirają tą kasę z ulicy :))))Disneyland ma być również pewnego rodzaju namiastką prezentu uodzinowego,bowiem mój Aleksander 24 sierpnia ukończy roczek.A wycieczka dobra jak każda inna,sama gdybym miała wybirać to zdecydowałbym się na wypoczynek w jakimś przyjemnym zacisznym miejscu w Polsce,no ale to mój mąż sam zarezerwował już ten wyjazd i jestem z niego bardzo zadowolona,choc mam też cały szereg obaw.Pozdrawiam serdecznie.
katka
2006-06-17
22:01:58
Email
Gdybym miała kase to też spędzałabym wakacje w fajnym miejscu-baw sie migotka za nas chociaz \Paryż wolalabym bez dzieci...
natalka86
2006-07-11
13:07:08
Email
DO MONISI: Monisiu proponowala bym ci wyjechac gdzies do lasu nad jeziorko,kwaterki sa tansze niz nad morzem i w takich miasteczkach jest ciszej i spokojniej.POLECAM Sieraków w wielkopolsce ok 60km od Poznania :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum