szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - mapet


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mapet
2006-05-12
Email
odgadłam hasło mapet :przykro mi kochana madralo.Ale teraz kazda z nas może do woli się pod ciebie podszywac,bowiem hasło to "mapet" banalne co??
andzia
2006-05-20
14:18:52
Email
MAPET TY NAPRAWDE ZWARIOWALAS!!Jak mozesz robic przykrosc mamie Zuzi?!Dosc ze tu wypisujesz wulgaryzmy to jeszcze na fotki dzieci sie przeniosles!NAPRAWDE PRZEGINASZ CORAZ BARDZIEJ!!!
MoNiSiA
2006-05-20
16:24:40
Email
Mati81, nie przejmuj się. Nikt nie napisał nic obraźliwego, jeśli się dobrze doczytałam. To była uwaga chyba skierowana do Basi. Aczkolwiek chamska. Córeczkę masz piękną. Nie zamykaj temau, nie daj się, bo tej osobie o to chodzi aby dokopać, bo sama jest niedowartościowana i ma zaniżone poczucie własnej wartości. Głowa do góry :) Jesteśmy z Wami :*
Basia.26
2006-05-20
16:35:34
Email
mati, na prawdę bardzo mi przykro. ja też doczekałam się komntarzy na mojej stronie, no cóż, chyba będzie lepiej, jeśli to ja przestanę wpisywać się do ostatniego tematu. wszystkim to wyjdzie na dobre. natomiast jeśli chodzi o całkowitą rezygnację z forum... hm... niestety jestem od niego już uzależniona:) z pozostałych działów na pewno nie zniknę:) pozdrawiam.
MoNiSiA
2006-05-20
19:33:08
Email
Dziewczyny! Zostajecie! Nie ma, że boli!!! :-) Idziemy do przodu; wklejajcie fotki, zakładajcie nowe posty i więcej optymizmu :-) Naprawdę, tutaj teraz to potrzebne. Pozdrawiam :***
Goga66
2006-05-20
19:50:55
Email
Dziewczyny ta podła osoba i mnie się wpisała kiedyś na stronę z dzieckiem. Wpisała się też jednej z dziewcząt w sposób ohydny, obrażając jej córeczkę. Można się pozbyć takiego wpisu, prosząc adminkę, żeby wycięła. Można z nią sie skontaktować przez adres mejlowy sklepu happymum sensownie uzasadniając. Wtedy ten paskudny wpis wycięła zanim mama tamtej (ślicznej zresztą) dziewczynki się zorientowała
MoNiSiA
2006-05-20
20:08:18
Email
Gosiu, tylko do mnie ta osoba pisała chamskie, wulgarne odzywki. Do mnie się więc wpisała?????
Goga66
2006-05-20
20:24:36
Email
Nie, to było przy całkiem nowej dziewczynce na forum. Do jej mamy nigdy nic Mapet nie miała. Zresztą mama też była dość nowa. Do mnie też chamskie i obraźliwe epitety wystosowuje, nie tylko do Ciebie Monisiu. Migotce też usiłowała dowalać. Nie ma klasy i tyle i jest coraz bardziej obrzydliwa. Nie będę pisać o kogo chodziło, bo dziewczynie przykro by się zrobiło. A swoją drogą - to chore coś przegina pałę dobierając sie do zdjęć dzieci. Ohydna jest
MoNiSiA
2006-05-20
20:45:40
Email
A feeeeeee! Ochyda :-| Jestem pewna, że wkrótce się to skończy...Bo to nazywa się - grzecznie mówiąc - przegięciem :/
andzia
2006-05-20
20:46:49
Email
GOGA MA RACJE OHYDA!!.GLUPIA BABA PSUJE FORUM!! ZAGLADAM JUZ TU JAKIES DWA LATA CODZIENNIE, NIE CZESTO PISZE-WOLE CZYTAC ALE CZASAMI TO CO CZYTAM NAPAWA OBRZYDZENIEM!
Kati
2006-05-27
12:59:12
Email
dorotka, ale z ciebie wariatka, ty tak się tu uwywnętrzniasz, a kogo tak na prawde intereseju twoje zdanie?? cierpisz na brak wolnych słuchaczy w realu, że tak tutaj szarżujesz?? a może pokazali ci już twoje miejsce, trzymasz dziub w ciup i tutaj chojrakujesz. kurde, ale ty odważna jesteś, niesamowicie, boki zrywać, hehehe. idiotka z ciebie. no i nauczsię, że pisze się MIEJMY, a nie MNIJMY... co za żenada, takie błędy, buhehehe
Magdalenka
2006-05-28
00:20:28
Email
mnie wpisala cos niemilego. wychodze jednak z zalozenia, ze na zalosne i glupie posty pustych osob nie odpowiadam. zignorowanie to chyba najlepszy sposob, bo to forum ma sluzyc innym celom, a nie wzajemnemu obrzucaniu sie blotem, choc pewnie takie fora tez istnieja, a jezeli jeszcze nie, to powinny, zeby tacy smutni i tchorzliwi ludzie mogli sie wyzyc chociaz wirtualnie. normalne osoby, szczesliwe, realizujace sie i choc z krztyna inteligencji nie wypisuja takich tekstow ponizej jakiegolwiek poziomu. jak mowila moja matematyczka z ogolniaka "dno i wodorosty"
olufal
2006-05-30
00:58:27
Email
Nie dajmy sie sprowokowac to sobie w koncu zniknie bo po co ma wpisywac cos co zostanie niezauwazone-tak jak zapewnie ona w jej zyciu...zal mi takich osob...To nie ona tworzy to forum tylko my :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum