szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Nowina!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna
Napisano: Treść:
Julia
2006-05-07
Email
Dziewczyny!! Jestem w ciąży!! Musiałam się Wam od razu pochwalić. Strasznie jestem szczęśliwa!! Wielka buźka dla wszystkich :o*********
Anna
2006-05-09
23:34:13
Email
Ale super! Serdeczne gratulacje! Też chcielibysmy, aby Miłosz miał rodzeństwo, ale na kolejne maleństwo chyba trudniej się zdecydować niz na pierwsze. Dlatego szczerze gratuluję jeszcze raz decyzji.
Basia.26
2006-05-10
07:16:49
Email
Gratulacje dla Ciebie i Kamili:) to na prawdę świetna wiadomość:) tak sobie myślę, że gdyby drugie dziecko miało być tak spokojne i wesołe, jak mój Miłek to też bym się zdecydowała;) pozdrawiamy:*
Julia
2006-05-10
09:10:42
Email
Aniu nam wcale nie było trudniej się zdecydować niż za pierwszym razem. Chyba tak samo. Oboje z mężem chcemy mieć więcej dzieci niż jedno, mąż to nawet szybciej chciał drugie niż ja. To czy jest trudniej się zdecydować, zależy moim zdaniem od tego, jakie człowiek ma priorytety w życiu. Papa!
sylwetka
2006-05-10
09:55:18
Email
Ode mnie rónież przyjmij serdeczne gratulacje i głaski po brzuszku. To cudownie, mam nadzieję,że może za rok i my się zdecydujemy. CU
Anna
2006-05-10
23:24:35
Email
Masz Julio rację jeśli czegoś się bardzo pragnie to właśnie to zawsze będzie na pierwszym miejscu. Trzymam kciuki za Was, pozdrawiam.
Agata
2006-05-11
20:05:49
Email
Julia na wątku Kamili gratulowałam, ale tutaj raz jeszcze Ci pogratuluje......super...bardzo się cieszę:):):)
No tak wiosna przyszła, bociany przyleciały - ciekawe do której jeszcze bocian zawitał co????? Hmmm...ciekawe????
Julia
2006-05-11
20:07:12
Email
Agata, może do Ciebie? ;) Dziękuję wszystkim za gratulacje!!
Agata
2006-05-11
20:07:52
Email
Hmmm Julia...kto wie, kto wie????:)
MIGOTKA
2006-05-11
21:05:23
Email
jA RÓWNIEŻ DOKŁADA SIE DOZYCZEŃ
pela
2006-05-11
22:17:52
Email
Dziewczyny, gratuluję z całego serca. Ja już mam dwie dziewuszki, niecałe 2 lata różnicy jest między nimi. Świetnie się razem chowają, chociaż ja czasami padam z nóg. Ale coż, takie są uroki macierzyństwa i choć zmęczona czasami to jestem bardzo szczęśliwa. Wam kochane też tego życzę!
Julia
2006-05-12
08:47:46
Email
Hej Pela! Między moimi będzie różnica prawie 2,5 roku, czyli trochę więcej niż u Ciebie. Mogłabyś napisać coś więcej o plusach i minusach takiej różnicy wieku? Jak to u Was wygląda? Byłabym Ci bardzo wdzięczna :o)
Kamila
2006-05-12
09:58:35
Email
Między Kinią a jej nowym bratem (nastawiam się, że to chłopiec hihihi podobno tak trzeba!) będzie 2. lata i 4. mies. Myślę, że pierwszy rok będzie najtrudniejszy, ale bardzo się cieszę, że Kinia będzie miała rodzeństwo! Nie wyobrażam sobie jakbym teraz nie miała brata :( Ostatnio zajmowałam się Kini kuzynką, która ma 5 lat. Byłyśmy razem na spacerze.. i tak sobie dumałam, że jak moja Kiniusia będzie miała 5. lat to jej brat :) będzie miał 2,5 roczku.. i wiecie co.. będzie dobrze! Już takie 5. letnie dziecko bardzo dużo potrafi, nawet pomaga przy tym młodszym :) myślę Julio, że wszystko będzie dobrze i damy radę! W końcu nasze mamy jakoś dały i to w o wiele gorszych warunkach! Bez automatu i pampersów!
Julia
2006-05-12
13:30:28
Email
Zrobiłam dzisiaj drugi test...żeby nie było, bo w sumie pierwszy zrobiłam dzień przed spodziewaną miesiączką. Wynik: DWIE GRUBE KRECHY!!! :o)
renya
2006-05-12
22:24:03
Email
Nie było mnie tutaj kilka dni i proszę - takie nowiny! Dziewczyny, serdecznie gratuluję!!! Życzę Wam dobrego samopoczucia i radości przeżywania kolejnej ciąży. Ściskam serdecznie!!!
kyja
2006-05-12
22:50:18
Email
dziewczyny, ciągle myślę o Was i o Waszych fasolkach:-))i wiecie co? zazdroszczę Wam:-)!!!w pracy mam koleżanke,któa urodzi we wrześniu i czasem patrzę z lekką zazdrością na jej brzuszek;-)))Myśle,że to niesamowite-być po raz kolejny mamą, kolejny cud, cudowne rozmnożenie uczucia miłości na kolejny mały skarb-ciągle myślę o tym, mąż patrzy na mnie z lekką podejrzliwością;-)))Chcielibyśmy mieć drugie dziecko za 5-6 lat. Dziewczyny, dzielcie się z Nami swoim szczęsciem-pozdrawiam i głaszczę Wasze drogocenne brzuszki:-)))
Kamila
2006-05-15
21:43:09
Email
Julia, to teraz już bankowo jesteś w ciąży! Jeszcze raz gratuluję :-] Kyja nie zachwycaj się tylko do dzieła! Michał pewnie z chęcią czekałby na siostrzyczkę :) dzięki za ciepłe słowa :)
Julia
2006-05-16
07:57:48
Email
Hej, we wtorek za tydzień idę do lekarza. Już się nie mogę doczekać :o) Kyja, własnie, nie ma na co czekać! 6 lat?? Zwariowaliście?? ;o)
sylwetka
2006-07-21
11:59:48
Email
Hej brzuchatko!!! Jak tam fasolka? Napisz co się dzieje z Wami? Jak sobie radzisz w te upały? Głaski
Julia
2006-07-24
13:28:05
Email
Sylwetko niestety ja już nie jestem w ciąży. Poszukaj w dziale o ciąży, tam wszystko opisałam. Ale nic się nie stało, że nie wiedziałaś. Pozdrowionka!
sylwetka
2006-07-24
17:40:22
Email
Julia, tak mi głupio.Przepraszam, powinnam była pomyśleś i tam zajrzeć. Przepraszam i przytulam.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2, 3, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum