szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - usuwanie plam


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
kyja
2005-03-05
Email
dziewczyny! mam problem z usuwaniem plam po cebionmulti z ceratki okrywającej półkę do przewijania, to dziadostwo nie chce schodzić.Próbowałam gorącą wodą, gorącą wodą z mydłem, z płynem do naczyń i nic.To samo z pieluchami tetrowymi, którym wycieram Misiowi buzię, jak wypluje cebion...w praniu nie schodzi...znacie jakieś sposoby na usunięcie tego??pozdrawiam!
Jagoda
2005-03-05
14:30:04
Email
O rany, a może coś, co rozpuszcza tłuszcze? Zwykły proszek do prania? W Cebionmulti jest wit A, E i D3, a te są nie są rozpuszczalne w wodzie. ???
a
2005-03-05
19:39:59
Email
Kyja ja też dawałam małej Cebion i też czasami trochę jej się wypluło czy wyleciało i mam ten sam problem. Z piluszek nie chce zejść. Ja pobrudzone śpioszki próbowałam nawet wyprać w Vanischu ale nawet i to nie pomogło. I plamy zostały do dzisiaj. Niestety.
Agata
2005-03-05
19:40:43
Email
Nie wiem jakim cudem wszedł ten wpis poprzedni bo nawet nie zdążyłam wpisać xałego Nicka i hasła
kyja
2005-03-05
21:37:16
Email
nie wiem co robić-chyba pokocham te plamy;-).Półkę niedługo demontujemy, bo Misio strasznie rozrabia na niej:-)nie daję rady go przewinąć, przewijam go na łóżku:-)-więc nie będą mnie wkurzać te plamy, ale pieluchy...wszystkie mają żółte plamy:-((a swoją drogą to nie fair produkować preparaty dla najmłodszych, po których plam nie można doprać, wrrr...i jak Misio czasem pluje cebionem i cebion ma kontakt z jego skórą, to robią mu się czerwone plamy-to chyba na dodatek uczula...
punta
2005-03-05
21:39:53
Email
Nie wiem jak wwam, ale mnie lekarka doradziła, aby Cebion dawać w herbatce.
Agata
2005-03-05
21:46:32
Email
A mnie kazała zmieszać na łyżeczce z odrobiną mleka. Nie polecała dawania Cebionu w herbatce, bo mówiła, że nigdy nie wiadomo ile dziecko wypije z butelki. No cóż, co lekarz to obyczaj.
kyja
2005-03-05
21:51:45
Email
mi też zaleciła podawać z mlekiem, daję Misiowi na łyżeczce z moim mlekiem:-)
Aska
2005-03-24
11:31:13
Email
Ola załatwiła welurowy dresik zupką marchwiową, właśnie go wyprałam, w Vanishu - niestety nie pomógł, plamy zostały!!! Cholera, nowy dresik, była w nim tylko raz!!! WKURZYŁAM SIĘ!!!
Agata
2005-03-24
12:17:37
Email
Aśka a spróbuj jeszcze raz...namocz ten dresik w wodzie z Vanishem i zostaw go tam na kilka godzin....u mnie ten sposób pomógł. Pozdrawiam
sylwia
2005-03-24
12:44:47
Email
Agata dobrze radzi, ja nawet pomoczyłabym do jutra. Wiecie mam super środek na plamy, wszystko spiera nawet stare, ale nie jest to typowy odplamiacz, tylko słuzy do odplamiania kołnierzy meskich koszul, firmy amway. Nazywa sie dokładnie PreWash spray, solutions. Ma wadę, jest drogi, ale wydajny. Jak mi Kuba cos zapaskudzi, to tylko prysne i do pralki. Aha, druga wada to intensywny zapach, jak wszystko prawie w amway, ale po praniu nie czuc.
Agata
2005-03-24
14:41:38
Email
ja też jeszcze znam rewelacyjny środek. Nazywa się CODI i kuzynka przywiozła mi go z Czech. Psika się nim wszelkie plamy i do pralki...znikają jak ręką odjął. I tak jak mówi Sylwia...też drogi, ale bardzo wydajny.Ja stosowałam go nawet do innych powierzchni, nie tylko do ubrań, ale do drzwi, kafelek, ram okiennych. Mnie niestety już się skończył...a nie wiem kiedy kuzynka mi znów go przywiezie.
sylwcia_16
2005-08-10
17:48:28
Email
Mam mały problem z usunięciem plamy na zamszu po mleczku do czyszczenia Cif. Niestety zwykła gumowa szczoteczka nie pomaga. Proszę o pomoc.
emka
2005-08-11
14:35:57
Email
Nasze pieluchy też w plamach. Ale tym sie nie przejmuję, gorzej z ubrankami. Jedyne co to staramy się uważać, a jak się nie uda to jak mogę przepieram jak najszybciej, czasem zejdzie a czasem nie.
Ja się już z tym pogodziłam i przestałam sie denerwować.
paulsky
2005-10-08
20:50:53
Email
Witam, Myślę, że facet na tym forum, to nie poządane zjawisko, ale mam problem, ale to miejsce wydało mi się akurat.Mam problem z usunięciem plamy po soku z marchwi z białej ortalionowej kurtki.Pranie chemiczne odpada, ponieważ kurtka ta posiada plastikowe dodatki.Czy któraś z Pań ma jakiś sposób na moje zmartwienie i była by łaskawa podać mi radę. Będę bardzo wdzięczny. Pozdrawiam paulsky
sylwia
2005-10-08
20:57:38
Email
Witamy faceta!!!! na forum:)). U mnie na marchewkę, a raczej na urocze plamy po marchewce działa środek z amway, który przeznaczony jest do czyszczenia kołnierzy męskich koszul, nie wiem tylko czy zeszłoby z takiego materiału. Mam nadzieję, że tak. Pozdrawiam odważnego faceta :)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum