szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Teściowa w żartach


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
sylwia
2006-03-15
Email
Co powiecie na wpisywanie ciekawych żartów o teściowych? W tej chwili przychodzi mi jeden, bardzo stary. "dlaczego teściowa podobna jest do samochodu syrenki? bo jedno i drugie trzeba mocno trzasnąc, aby się zamknęło" :))))
agnieszka74
2006-03-15
19:01:13
Email
Ulicą posuwa się kondukt pogrzebowy, za trumną idzie facet z wielkim psem, a za nim kilkunastu mężczyzn ubranych na czarno.
Facet stojący na chodniku i przyglądający się tej scenie w pewnym momencie podchodzi do faceta z psem i pyta:
- Panie kto umarł?
- Moja te¶ciowa.
- A co jej się stało?
- Zagryzł ją ten pies.
- Panie! Pożycz mi pan tego psa! - prosi facet.
- Idz pan na koniec kolejki!
agnieszka74
2006-03-15
19:03:37
Email
- Moja rodzina przeżyła ostatno katastrofę kolejową.
- Co się stało?
- Tesciowa przyjechała do nas pociągiem.

Basia 26
2006-03-16
07:55:07
Email
Ja to chyba wyślę moją teściową na wczasy... nad morze.... po co?? a no żeby sie do piachu przyzwyczaiła:))
setka
2006-03-16
09:14:45
Email
Facet wrócił z nocnego lokalu ze striptizem tak naładowany, że już w przedpokoju wyskoczył z ciuchów, wpadł do sypialni, szczupakiem do łóżka... Gdy skończył, pić mu się naturalną koleją rzeczy z wyczerpania zachciało, idzie do kuchni, a tam żona czyta "Przyjaciółkę"... Facet z obłędem w oczach w tył zwrot, wpada do sypialni, zapala światło, a tam teściowa w łóżku... - To ja przed chwilą tu z mamusią?! - jąka się facet. - Owszem - odpowiada mamuśka z zadowoloną miną poprawiając fryzurę. - TO DLACZEGO MAMA NIC NIE MÓWIŁA?! - Przecież ze sobą nie rozmawiamy.
setka
2006-03-16
09:15:52
Email
- Więc widzieliście, jak oskarżony dusi waszą teściową? - Tak, Wysoki Sądzie. - To czemu nie pospieszyliście z pomocą? - Chciałem, ale jak podszedłem bliżej, to zorientowałem się, że sam sobie da radę.
Migotka
2006-03-16
09:16:26
Email
W sklepie: ____-jest cukier w kostkach?________-nie ma__________-a jakieś inne tanie bombonierki dla teściowej?
Migotka
2006-03-16
09:19:14
Email
Na Dworcu Centralnym przy odkrytym automacie telefonicznym stoi facet, trzyma słuchawkę przy uchu i milczy. Stoi długo, za nim zebrała się już spora kolejka spragnionych telefonowania. Wreszcie jakąś kobieta go szturcha: - Panie, niech pan już zwolni ten automat! Przecież pan już pół godziny trzyma słuchawkę i jeszcze ani słowa pan nie powiedział! - Bo ja dzwonie do swojej teściowej, proszę pani - odpowiada zaczepiony. razy
Migotka
2006-03-16
09:20:55
Email
Rozmawia dziennikarz ze znanym rabusiem: - Jakie jest pana największe marzenie? - Obrobić bank i zostawić odciski palców teściowej...
Migotka
2006-03-16
09:21:31
Email
Spotyka się dwóch facetów, jeden mówi: - Kurcze, powiedz mi co mam zrobić, mam problem z teściową, wchrzania się do każdej dyskusji, kłócimy się, nie mogę dojść z nią do ładu. - Spoko, kup jej samochód, teraz jest dużo samochodów, wypadki, zabije się gdzieś. - o.k. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Chryste, aleś mi doradził. - Co się stało? - Posłuchaj, nie dość, ze straciłem kasę na samochód, ona żyje i prowadzi jak szatan to jeszcze ma 3 kierowców na sumieniu. - A jaki jej samochód kupiłeś???? - No, syrenkę. - Boś głupi, trzeba było jaguara, to by już nie żyła. - o.k. teraz kupie jaguara. Spotykają się po dwóch tygodniach: - Rany julek, jaki jestem szczęśliwy! - Co, nie żyje? A nie mówiłem? - Uffff, wreszcie nie żyje, a najbardziej mi się podobało, jak jej głowę odgryzał. razy
Migotka
2006-03-16
09:24:03
Email
Jaka jest kara za bigamię? - Dwie teściowe.
Migotka
2006-03-16
09:26:20
Email
Facet wrócił z nocnego lokalu ze striptizem tak naładowany, że już w przedpokoju wyskoczył z ciuchów, wpadł do sypialni, szczupakiem do łóżka... Gdy skończył, pić mu się zachciało, idzie do kuchni a tam żona czyta "Przyjaciółkę"... Facet z obłędem w oczach w tył zwrot, wpada do sypialni, zapala światło a tam teściowa w łóżku... - To ja przed chwilą z mamusią?! - jąka sie facet - Owszem - odpowiada mamuśka z zadowoloną miną, poprawiając fryzurę. - TO DLACZEGO MAMA NIC NIE MóWIŁA??? - Przecież ze sobą NIE rozmawiamy.
Migotka
2006-03-16
09:27:42
Email
Co to jest: 30 żabek i ropucha? - Teściowa wiesza firanki.
sylwia
2006-03-16
12:19:45
Email
Super, ale się uśmiałam :)))))
Skiniomira
2006-03-16
14:13:11
Email
tesciowa mojej kolezanki rozwiazywala krzyzowke. "Plynie przez Styks?". Kazala synowi przyniesc atlas .
Skiniomira
2006-03-16
15:51:30
Email
Ojej! Mialo byc "Plynie przez Hades?" Sorki! :o)
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum