szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - a ja tak z innej beczki


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
aska
2006-03-15
Email
Kochane mamuśki, kobitki - potrzebuję Waszej rady.
Jestem w trakcie zakupu kompletu wypoczynkowego do pokoju gościnnego i w czym problem? Już się streszczam - napaliłam się juz na skórzany komplecik, wydawał mi się dobry przy dziecku, wystarczy przetrzeć przy zabrudzeniu i po sprawie ale... no właśnie wczoraj znalazłam idealny do mojego pokoju komplet ale nie ze skóry tylko z materiału i JASNY, bardzo jasny krem. Podoba mi się, podoba bardzo i do tego ma wymiary doskonałe do naszego nieustawnego pokoju....
doradźcie mi czy to będzie nierozsądne przy małym dziecku kupować tak jasny wypoczynek. CZy powinnam pokierować się tym czy praktyczny i wybrać ciemny... a może któraś z Was ma jasny i nienarzeka albo odwrotnie
Nika
2006-03-15
09:28:00
Email
my mielismy ten sam problem, mnie tez podobaja sie jasne , no ale moja kolezanka juz w jasnym ma tak powycierane bo jej córka teraz trzy lata, cały jadłospis tam zostawiła(czekolada, zupki, kredki itp)w koncu zdecydowaliosmy sie na kupno , jedna sofe w jednym pokoju mam cos od dzisu a w drugim sztruks taki siwy, kupilismy obie w Ikei, rewelacja maja zdejmowane pokrowce< kazdy element mozna osobno zdjąc i wyprać, naprawde jestem zadowolona(chociaż musze powiedziec ze ceny sa zabójcze i na poczatku nie chciałam sie zgodzić).
Nika
2006-03-15
09:28:04
Email
my mielismy ten sam problem, mnie tez podobaja sie jasne , no ale moja kolezanka juz w jasnym ma tak powycierane bo jej córka teraz trzy lata, cały jadłospis tam zostawiła(czekolada, zupki, kredki itp)w koncu zdecydowaliosmy sie na kupno , jedna sofe w jednym pokoju mam cos od dzisu a w drugim sztruks taki siwy, kupilismy obie w Ikei, rewelacja maja zdejmowane pokrowce< kazdy element mozna osobno zdjąc i wyprać, naprawde jestem zadowolona(chociaż musze powiedziec ze ceny sa zabójcze i na poczatku nie chciałam sie zgodzić).
Basia 26
2006-03-15
10:25:37
Email
jak ja kupowałam swój komplet to było 3 lata temu, nie miałam dzieci, więc nawet nie zastanawiałam się, kupiłam jasny. teraz na kanapie mam kocyk narzucony, bo jak koleżanki z dziećmi przychodzą, to zaraz jest wtarta czekolada.... szminka ochronna w kolorze różowym!!!! pomidorek... okruszki z pronce polo... to tyle, co pamiętam:(( a o fotele to już nawet nie chce mi się dbać... tam jest też sok wiśniowy- wylany przez dziecko 29 letnie- czytaj facet!! :)) tak serio to wszystko pod vanishem zeszło oprócz szminki i czekoladki, no ale to byli tylko goście, a miec takie zagrożenie w domu non stop... hm.. to warto się na prawdę zastanowic nad tym jasnym kolorem... i tak narzucisz jakieś narzuty czy koce na to...:(
Aneczka777
2006-03-15
11:06:32
Email
Witam! My wlaśnie parę miesięcy temukupiliśmy skórzaną (ze względu na dziecko 6 mies, niby o skórę latwiej dbać i tak się nie niszczy)jasno beżową sofę, po tym jak nam ją przywieźli okazalo się że nam nie pasuje i teraz chcemy ją sprzedać za 50% :( A jest ladniutka i rozkladana, no ale tak się kończą zakupy w pośpiechu :( mąż w domu z dzieckiem a żona sama kupuje i konsultuje to z mężem przez tel :)
aska
2006-03-15
11:24:37
Email
ja ma duży kłopot bo mam nieustawny pokój i mało które sofy mi pasują wszystkie są za duze i zawsze coś przysłaniają. Komplet który znalazłam to narożnik składany z niedużych elementów który szłoby ustawić jakoś, niestety ze skóry nie robią. Ale i na temat skóry wiele negatywnych rzeczy słyszałam.
Tydzień temu o mało co nie kupiliśmy dwóch super skórzanych kanap. W sklepie wydawały się idealne ale Ola "niepozwoliła" nam kupić... Po powrocie okazało się,że to byłaby porażka straszna bo dwie by nie weszły do pokoju a jedna to za mało.
w sklepach w tej przestrzeni wszytsko wydaje się fikuśne w po przyjeździe do domu....
sylwia
2006-03-15
22:20:12
Email
aśka, jak kupicie to pochwal się i wklej fotkę:))
Kamila
2006-03-31
12:09:13
Email
Asia i jak kupiliście kanapę?? Mam rogówkę z materiału, jasną :) kupiliśmy jak tylko się wprowadziliśmy a wtedy nie było Kini hihi ale wiesz co, nie żałuję, na siedziska położyłam flokati, także jest zabezpieczenie przed małym łobuzem :) co do skór, bardzo mi się podobają... moja mama kupiła ostatnio, także rogową, ciemny brąz, bardzo ładna.. ale coś teraz marudzi, że mogła jednak wybrać materiał, bo jak Kinia u niej "rządzi" wskakuje na łóżko w kapciach (przy nich ma metalowe zapięcia) to babcia drży czy czasem nie porwie materiału.. no i niestety porysowała już troszkę materiał. Co do wygody, to oczywiście bez porównania :) jak coś wybrałaś to przyłączam się do prośby Sylwii.. wklej fotkę :) pozdrawiam
aska
2006-03-31
12:41:45
Email
tak wybraliśmy, nie mamy jeszcze w domu ale podam Wam stronkę na której widać co kupiliśmy. Wybraliśy kilka elementów z narożnika typu MATRIX, (tego na stronie głównej, w katalogu też go widać), tylko z innego materiału, a kolor... jasny.... jednak był najładniejszy http://www.flair.pl/polski/
aska
2006-03-31
12:42:41
Email
Kamila, co to są flokatki? może też powinnam zakupić
Doti
2006-03-31
12:54:26
Email
Aśka, super ten narożnik!!!a flokati to takie włochate narzuty
Kamila
2006-03-31
12:56:01
Email
FLOKATI to taka narzuta z grubego materiału hmmm jak to opisać z "frędzelkami" hihi są dostępne w różnych kolorach, bardzo dobrze się piorą, cena przystępna. Wejdź na stronkę i obejrzyj :) http://www.flokatex.pl/ Można to kupić w sklepach z dywanami, firanami... a kanapę obejrzałam :) bardzo gustowny komplet. Nie obawiaj się, Ola to już duża dziewczynka i zobaczysz sama, jak jej wytłumaczysz, że nie wolno brudnymi łapkami dotykać mebli napewno zrozumie :)
Aneczka777
2006-03-31
15:45:52
Email
Bardzo ładny mebelek. a można wiedzieć ile kosztował i w jakim obiciu?
aska
2006-03-31
16:22:37
Email
my ze względu na nieduży i nieustawny pokój zakupiliśmy tylko 4 elementy doszliśmy do wniosku, że jeśli rozstawimy w pokoju i uznamy, że mamy jeszcze miejsce to dopiero wtedy dokupimy. Za fotel, fotel narożny i dwie pufy zapłąciliśmy 2716 zł.
A w jakim obiciu, kurcze nie znam nazwy materiału, na fakturze jest tylko symbol. Mnie kojarzy się to ze skórą od wewnętrznej strony, z zamszem, irchą.... nie wiem czy choć trochę przybliżyłam wygląd. a kolor - tak jak pisałam, bardzo jasny.
Aneczka777
2006-03-31
16:27:10
Email
Jak już troche poużywacie, to napisz czy warto kupić w takim obiciu, mając w domu małego szkodnika :)
aska
2006-03-31
17:51:19
Email
Ok
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum