szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Do Sylwii i Julii


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
Goga66
2006-03-14
Email
Tak na zakończenie mam tylko jedno pytanie. CO JA WAM TAKIEGO ZROBIŁAM, ŻE MI IMPUTUJECIE zamiary, chęci i działanie, które nigdy nie leżało w mojej intencji? Subtelnie pozbywacie się nie lubianych przez siebie osób zamiast im w oczy powiedzieć, że sobie ich na SWOIM forum nie życzycie. Bardzo lubiłam to forum - równie bardzio jak Wy.
Kornela, tak jak obiecałam będę wspierać czerwcowe i dorzucać fotki Zuzi.
sylwia
2006-03-14
14:24:39
Email
Ja do ciebie nic nie mam. Uważam, ze masz duże doświadczenie i wiele dziewcząt korzysta z Twoich porad. Cieszę się, że masz czas odpisywać , ale czemu wiecznie do tematu tej dziewuchy wracasz? Czy to osoba na K?, potem wszystkie kamile, karoliny przepraszasz, potem piszesz, że to Kalina i dalej ją musisz przepraszać. I po co to? Masz 40 lat? i takimi sprawami sie zajmujesz? Mam cie za mądrą kobietę! Niech sobie piszą takie bzdury, jak nie bedzie odpowiedzi to ucichną. A nowe osoby na forum, które wcześniej nie znały tych docinek nalezy jedynie przestrzegać, żeby sie nie przejmowały i pisać, radzić lub cokolwiek po swojemu. Zobacz co sie stało! Pozdrawiam. Nie mam tez żalu, ze forum sie rozrasta, to bardzo dobrze, ale jednak kiedys takich prowokacji nie było i jedynie o to mam żal!
Goga66
2006-03-14
14:29:19
Email
Ale to jednak nie ja ostatecznie lecz Wy rozpętałyście dzisiejszy atak. A nie uważam tej sprawy za bzdury - może się mylisz, że to bzdura, skoro dzisiejszy dzień tak "fajowsko" wyglądał. Skoro jesteście stare, doświadczone wieźmy, to może trzeba było coś zrobić dla tego forum i zmobilizować admina do reakcji. Bierność to nie wszystko moje panie. Julia rzadko tu zagląda a wydaje opinie jakby śledziła wszystkie wątki dokładnie i każdą sytuację.
Goga66
2006-03-14
14:32:12
Email
na dodatek w tym, żen ic do mnie nie masz wyraźnie imputujesz mi, że się pożegnałam, zeby pociągnąć za sobą rzecze proszących dziewczyn, żebym została? Przemyśl to. Za 3 tygodnie prawie nikt już o mnie nie będzie pamiętać, tak jak o każdej z nas, która przychodzi i kiedyś odchodzi. Kilka b. zaprzyjaźnionych osób czasem zatęskni i tyle. Ale z tymi ma się kontakt mejlowy i na gg
Julia
2006-03-14
14:55:01
Email
Goga, cała ta sytuacja zabrnęła o wiele za daleko i rzeczywiscie żałuję, że w ogóle napisałam do Ciebie, bo potem posypała się cała lawina. Jedna drugą rozumie teraz na opak i brniemy w to dalej, tak że za niedługo w ogóle nie będzie wiadomo, od czego się zaczęło. Podpisuję się pod słowami Sylwii. Nie chciałam, żebyś odchodziła i W JAKIKOLWIEK SUBTELNY SPOSÓB NIE POZBYWAM SIĘ NIKOGO Z FORUM!!!! Takich zamiarów nigdy nie miałam i nie będę mieć! Może sobie tu pisać kto chce, proszę bardzo. A że mam parę rzeczy przeciwko Tobie- chyba mogę i napisałam to wprost, pod wypowiedzią Sylwetki, chociaż nieładnie się zachowałam, powinnam to zachować dla siebie. Nie wymagajmy, żeby wszyscy nas lubili. A co do mojego uczestnictwa na forum, rzeczywiscie śledzę tematy, bo mnie ciekawi, co się pojawia, a odpisuję rzadko, bo pracuję i mam na to mało czasu. Poza tym mam już większe dziecko i wiele tematów, które mnie kiedyś interesowały, już mnie nie dotyczy. To tyle. Cały dzisiejszy dzień na forum i te wszystkie obrzydlistwa to ohyda - nie chciałam tego. Ja tylko apelowałam o ignorowanie - ale niestety rozrosło się to do takich rozmiwarów i absurdów, jak widać.
anka74
2006-03-14
15:07:14
Email
Nie za bardzo czytalam wszystko o czym piszecie,mam ogólny zarys, pomimo to chcę coś napisac. Nie obraźcie się ale powtórzę słowa męża jesteście glupie baby, bo tylko takie klocą sie o glupoty, to jest forum mam i to im a raczej nam ma ono slużyć a także naszym pociechom, jak komuś sie nie podoba to wypad. Ja znalazlam tu duzo ważnych i pomocnych informacji w wychowaniu mojej pociechy, nie chce szukac innego bo uważam, ze to bylo na poziomie jak komuś nie podobaja sie wypowiedzi albo rady Kasi, Basi czy Joli to omijajcie je, ale innym są one pomocne. Nie jestem fanka nikogo, bo tu chodzi o coś innego a co do gogi to nie raz ona jako jedyna odpowiadala na niektore posty za co jej chwała za to ze miała czas i nerwy powtarzać nieraz coś pare razy bo pytania sie powtarzaly. Spotkania towarzysko - sprzeczkowe proponuje kontynuowac na innym forum. Dziewczyny przecież tu chodzi o nasze skarby a nie nasze charakterki......
waleczne serce
2006-03-14
16:00:32
Email
ciekawe, że palnięta w łeb "Jowita" spowodowała kłótnie i podziały na stojącym naprawdę na wysokim poziomie forum. Nigdy nie przypuszczałbym takiego scenariusza. Nie przypuszczałem też, że Sylwia tak nie lubi Gogi. Goga najgorszą rzeczą jaką teraz możesz zrobić to stąd odejść. Pozdrawiam wszystkich
setka
2006-03-14
17:20:09
Email
SZKODA:(((((((((((((((((((((((
sylwia
2006-03-14
19:52:20
Email
Waleczne serce, raczej podaruj sobie takie osądy, bo chyba nic nie zrozumiałes i moich p[ostów nie czytałes. Powtórka, nie mam nic do Gogi, oprócz tego, że nie powinna pisać nic do Jowity i nic o Jowicie!
Magdalenka
2006-03-14
19:55:16
Email
kochane, baaaardzo prosze, dajmy juz spokoj, proooszeee! boje sie wchodzic na forum od tego, juz mi sie dzis snilo ze wszyscy na mnie na forum naskoczyli ze to ja jestem jowita! a potem mi sie snilo ze panuje plaga smierci lozeczkowej i moje lekarka powiedzial ze wlasnie kolejne 4 niemowlaczki zmarly. obudzilam sie zlana potem! dajmy juz spokoj bo sie nerwicy nabawie!!! :-((((
Kamila
2006-03-14
20:49:51
Email
Bardzo ciekawe rzeczy tu wypisujecie... Goga pisze, że stare forumkowiczki pozbywają się nowych... no no no ciekawe.. hehe ciekawe kiedy tak się stało?? Bardzo proszę o odpowiedz droga Goga (zapewne zaraz mnie zaatakujesz..) ale to nic.. również kolejna koleżanka pisze, że jak się nie podoba to wypad... piękne słowa! Poczytajcie "nowe" Panie (jak to się określacie) archiwum tego forum, zobaczcie też proszę, czy My Wiedźy miałyśmy kiedykolwiek taką sprzeczkę... Zaglądam tu często, odpowiadam rzadko, bo tak jak Agata, Aga, Sylwia, Julia, Kyja pracuje!!! Nigdy bym nie pomyślała, że to przyjmie takie efekty.. I przyznam tu rację Sylwii i Julii, że Goga nie powinna odpowiadać na posty J. i tyle.
Julia
2006-03-14
20:56:39
Email
Dziewczyny bardzo Wam dziekuję za poparcie, bo głupio się czuję w całej tej sytuacji. Naprawde nie miałam zamiaru się nikogo pozbywać. Nie miałam też zamiaru wszczynać takiej kłótni, chociaż poniosły mnie emocje. Wybaczcie jeszcze raz. Nie chce się teraz na siłę wybielać i robić z siebie niewiniątka. Ale męczące juz to wszystko jest, nie chcę za dużo dyskutować na ten temat. Dzięki Sylwia i Kamila!
Kamila
2006-03-14
21:02:49
Email
Julia nie musisz nie wiadomo ile razy przepraszać.. wkurzyłam się i tyle.. najbardziej za to, że próbujemy wykurzyć nowe dziewczyny... NIGDY nie miałam takiego zamiaru... cieszę się, że forum się powiększa, że są nowe mamy, dzieciątka... tylko, że widać co piękne zawsze musi się skończyć..
Julia
2006-03-14
21:15:43
Email
Nie musi się kończyć. Po prostu skończmy ten cholerny temat i wróćmy do normalnego stanu rzeczy.
Kamila
2006-03-14
21:41:50
Email
"Julia rzadko tu zagląda a wydaje opinie jakby śledziła wszystkie wątki dokładnie i każdą sytuację"... Goga co mają znaczyć te słowa??? To, że nie mamy czasu tu tak często zaglądać jest spowodowane tym, że pracujemy... nie chcę się powtarzać.. ale skoro jesteś taka dobra, miła.. czemu nam ubliżasz.. a może to Ty jesteś Jowitą?? Skoro już Kalinę nią zrobiłaś?? Dobra, dobra, koleżanki mnie upominają, żeby już to skończyć.. masz rację Goga, dobrze, że jest GG i mozna tam spokojnie pogadać.. pa
Kamila
2006-03-14
22:17:06
Email
Poniosło mnie. Przepraszam.
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum