szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Do wszystkich PRAWDZIWYCH forumowiczek


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,
Napisano: Treść:
21Aneta
2006-03-14
Email
Kochane mamusie. Proszę Was! Nie zniechęcajcie się do tego forum tylko dlatego, że jakaś osoba zaczęła sie wtrącać i wogóle. Bo mi się wydaje, że to wszystko jedna osoba pisze, te wyzwiska i obrażanie innych - to napewno dzieło jednej osoby. W końcu jej się to znudzi a my odzyskamy nasze forum. Nie odpisujcie na zaczepki, swoje nicki znamy i wiemy kto jest kto. NIe odchodzcie stąd... bo sobie nie poradzę bez waszych miłych słów i rad. I jeszcze raz apeluje o rejestracje, a te które się już zarejestrowały niech dadzą znać. Pozdrawiam mamuski!!!
moni
2006-04-08
22:53:10
Email
No ja napewno was nie zostawię bo z kim będę sobie o dzidziusiach plotkować?
Madziarka
2006-05-02
20:52:39
Email
Ja jestem nowa na forum ale bardzo mi sie tu podoba wiec i na mnie mozna liczyc!!!!
Mapet
2006-05-05
09:02:23
Email
Ooo..muszę się tutaj dopisać:)Nie wiem jak to się stało,że dopiero teraz dojrzałam ten temat....coz trzeba będzie sprawić sobie okularki:)Pozdrawiam Małgośka.
Strona 3 - poprzednia, 1, 2, 3,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum