szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Kyja...wszystkiego naj !!!!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
agnieszka74
2006-03-12
Email
zdaje się ze jutro Kyja będzie obchodzic imieniny ;)))) Z tej więc okazji Krysiu : W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Ci w życiu dobrze będzie.
Niech Cię dobry los obdarzy wszystkim o czym marzy serce.
Niech smutek zniknie w górskim potoku. By radość kwitła jak róża co roku.
By na Twej twarzy promyczek słońca, nigdy nie zniknął i trwał do końca.
By najpiękniejsze chwile w Twoim życiu trwały wiecznie.
życzy Aga z rodzinką :)))


agnieszka74
2006-03-19
12:31:02
Email
Sylwia nie ogladaj sie na mnie tylko działaj ...;)))))
sylwia
2006-03-19
15:25:08
Email
Ja to jeszcze troszkę poczekam, najpierw muszę zapomnieć, co to znaczy nieprzespana noc i potem cały dzień w pracy, :)))), ale wy działajcie.
Basia
2006-03-19
18:25:55
Email
Sto lat, sto lat, sto lat niechaj żyje nam. Serdeczne życzenia od Basi i Dominisi. Duża buźka.
kyja
2006-03-19
18:28:11
Email
dzięuję babeczki za miłe słowa i pamięc,Coś czuję,że najlepszym rozwiązaniem będzie większe spotkanie i uczczenie wszystkich imienin, urodzin i innych ważnych rocznic;-)Co Wy na to;-)?
kyja
2006-03-19
18:30:48
Email
Syliwa, nawiazując do córeczki-u Ciebie chyba pora najwyższa, Kubuś to juz kawał chłopa,na pewno marzy o siostrzyczce do zabawy;-)))Ewa, jak tam Alicja?pewnie dokazuje jak szalona co;-)?
Basia
2006-03-19
19:55:41
Email
Kyja ja bardzo chętnie. Szczególnie ,że jetem z Wrocławia A jeżeli dobrze mi sie wydaje to jesteśmy z tego samego miasta. Buziaczki.
ewka25
2006-03-19
20:37:03
Email
Kyja-jakbyś zgadła...Tylko nie wiem już czasem skąd znaleźć siłę, żeby się z tego cieszyć. Nocy też oczywiście nie przesypia, wstaje przed 6 rano świątek piątek:((
ewka25
2006-03-19
20:37:19
Email
Kyja-jakbyś zgadła...Tylko nie wiem już czasem skąd znaleźć siłę, żeby się z tego cieszyć. Nocy też oczywiście nie przesypia, wstaje przed 6 rano świątek piątek:((
kyja
2006-03-20
22:26:27
Email
Micho tez zrobił się rannym ptaszkiem;-))i jeszcze w nocy budzi się na cyca-tak, tak, na cyca, hihi;-))Basia, a w której części miasta mieszkasz?ja mieszkam przy Cmentarzu Grabiszyńskim;-)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum