szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Brakuje mi Jagody...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Kamila
2006-03-01
Email
Tak sobie czytam wcześniejsze wpisy z zeszłego roku... brakuje mi Jagody.. była tak pomocna na naszym forum, nie tylko jako lekarz, jako mamuśka i kumpelka też.. Jagódko, zajrzyj do nas!
Eryka
2006-03-03
15:16:01
Email
Jagodka masz śliczną dzidzię:)
jagodkag
2006-03-03
15:21:37
Email
Dziekuje ci eryka uwielbiam to imie bo moj maz ma na imie eryk i jak by mi sie urodzila coreczka tak wlasnie chcialam dac jej na imie hihi
Doti
2006-03-03
15:22:41
Email
Kurcze!!!Tomasz, to zaglądasz tu czasem-fajnie tylko szkoda, że nic nam nie piszesz..często myślę o Tobie jak sobie radzisz, jak ma się Kacperek. TOMASZ TY PISZ DO NAS!!!!!!całuski dla Małego!!
Goga66
2006-03-03
16:00:12
Email
co za słodycz w bereciku :))))
Kamila
2006-03-03
18:47:30
Email
Tomasz wpadaj częściej, nie patrz na idiotyczne wpisy pewnej osoby.. wiele osób obraziła, ale my nadal jesteśmy razem :) bo świetna z nas paczka! Wiecie, zauważyłam, że byle temat nie zostaje bez odpowiedzi.. czy chodzi o kupkę, zupkę czy przepis na obiad :) to piękne, że zawsze można na Was wszystkie i wszystkich liczyć.. wiele razy się przekonałam, że osoby, których nie widziałam na oczy (ale chociaż słyszałam.. np. Agę, Sylwię czy Agatkę :))))) ZAWSZE nie odmówią jak trzeba pomóc.. jak mam doła, czy jak choćby się nudzę :) DZIĘKUJĘ WAM KOCHANE ŻE JESTEŚCIE!!! To piękne również, że płeć męska nas odwiedza choć to na razie malutkie grono :) Tomaszu - WRACAJ DO NAS!
Mała
2006-03-03
22:51:59
Email
Mi też brakuje Jagody...Wiecie cos o niej, dlaczego zniknęła?Ciekawe czy do nas zajrzy...A Ciebie Tomaszu, zapraszamy, pisz i pytaj:):)My wszystkie się tu siebie nawzajem radzimy.Nikt nie wie wsyzystkiego:)Uzupełniajmy się swoją wiedzą:)
Eryka
2006-03-04
11:37:36
Email
Marto! Jagoda napisała nam juz dobre kilka miesięcy temu, ze musi podgonić z pracą, a i Zuzia coraz starsza, więc i wiecej uwagi wymaga.
Jagoda
2006-03-06
00:10:36
Email
Zaglądam do Was, ale czasem nie mam nawet siły, by odpisać. W moim szpitalu sporo się wymaga od specjalizujących się lekarzy - a pensja nie jest za wysoka i trzeba też dorabiać poza zawodem (właśnie siedzę przy komputerze i chałturzę). Niedługo zaczynam dyżurować...
Zuzia ma tylko 5 ząbków, przeszła trzydniówkę w okolicach Sylwestra, mówi ok. 20 słów, nie chce się odzwyczaić od cyca i nie chce zasypiać sama. Ma ukochaną lalkę i ukochanego misia, a najbardziej kocha obie babcie - dziadkowie są trochę zazdrośni.
Kochane jesteście, że o mnie pamiętacie. Pozdrawiam Was wszystkie ciepło!
sylwia
2006-03-30
12:45:12
Email
Mnie tez Jagody brakuje:((
mati81
2006-04-11
17:54:30
Email
Tak przeglądam stare tematy nie tylko z działu "matki żony..." ale również te z działu ciąża i wiecie co jest chyba z 50 tematów kierowanych do naszej Jagódki:-) oj była dla nas wielkim wsparciem jestem ciekawa co u niej słychac i jak Zuzia pewnie juz duża dziewczynka:-) Jagódko jeśli czasem odwiedzasz forum to odezwij się. pozdrowionka i buziaki dla małej.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum