szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Becikowe


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Ewa
2006-01-27
Email
Dziewczyny!!! Wczoraj sie dowiedziałam, ze pomimo tego, że urodziałam w listopadzie to najprawdopodobniej bedzie mi przysługiwało 1000 zł becikowego. To jest to becikowe dla kobiet, ktorych dochod przekracza 504 zl/ na osobę. Mąz rozmaiwał z babeczka z MOPR i ona mu powiedziała, ze przepis wejdzie w zycie najprawdopodobniej 09.02.2006r. i od tego momentu bedzie mozna skladac papierki. Kobiety moga ubiegać sie o te środki w ciągu trzech miesięcy od urodzenia dziecka. Czyli jesli urodziło sie po 09.11 to chyba sie załapie. Zobaczymy. Czy cos słyszałyscie o tym???>
Basia.26
2006-06-04
11:06:20
Email
było to jakoś tak, że jak złożysz wniosek do 10-tego danego miesiąca, to do końca tego miesiąca dostaniesz pieniążki, a jeżli po 10-tym, to do końca następnego miesiąca dostaniesz "wypłate" :)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum