szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Julia-gdzie jesteś?


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
kyja
2006-01-15
Email
Julia! odezwij się!! co u Was? jak Bartuś??daj znaki życia!!!
MoNiSiA
2006-01-16
00:15:44
Email
Tak czasem mam wrażenie, że nasze forum staje się zapomniane i 'zapuszczone' przez stare forumowiczki :((( Wracajcie, bo polecimy po Was! :)
sylwia
2006-01-16
08:53:29
Email
Monisiu Kochana! To nie tak, poprostu stare :) forumowiczki niestety powracały juz do pracy i starcza im czasu jedynie na wskakiwanie na forum od czasu do czasu. Mam nadzieję, ze jednak o nas nie zapomniecie. Forum jest super i uzależnia:)))). A Julii rzeczywiście dawno nie było?! Kyja nalocik???
MoNiSiA
2006-01-16
11:46:47
Email
Aaaa no tak, mamy tu mnóstwo pań nauczycielek :) i wiadomo - częściej pisały w wakacje, bo nie było pracy (tej płatnej;) ). Ale praca zawsze jest - przy dzidziusiu. Ja pewnie za niedługo też na nic nie będę miała czasu, bo Julka zacznie dobrze raczkować, a potem?! Chodzić! Ale ten czas leci! Pozdrawiam
kyja
2006-01-16
22:09:15
Email
Sylwia! pewnie,że lecimy:-))Julia mieszka zdaje się w Cieszynie?kierujemy miotły na Cieszyn;-)!!!oj, to prawda,że jest mniej czasu na forum niż kiedyś, ja staram się zajrzeć codziennie na forum-bardzo uzależnia;-)))
Kamila
2006-01-17
08:58:25
Email
Czekajcie na mnie!!! Ja też lecę!!! Julia uważaj ;)
Eryka
2006-01-17
14:16:00
Email
Ja też odpalam moją "maszynę". Musimy też polecieć do Emki, Mongi, Isi i innych pań, które się dawno nie meldowały. Przydałby się jeszcze zapasik paliwa, żeby na Grecję do Asterii starczyło
Agata
2006-01-18
11:04:23
Email
No ładnie...kilka wiedźm leci....ale o mnie to zapomniały!!! Wiedźmy jedne!!!
Odpalam miotłę i zrobię nalot każdej z Was osobno.
A co do wolnego czasu to ja mam teraz 3 dni opieki nad Sarą bo jest chora i mam zamiar ponadrabiać zaległości netowe:)
Eryka
2006-01-18
23:04:35
Email
Oj Agatko! Bez Ciebie nalot kompletnie by się nie udał. Jesteś niepowtarzalną czarowniczką. Odpalaj miotłę i w drogę:))))
Agata
2006-01-19
10:41:30
Email
Już odpaliłam...i wyglądam co chwilę patrząc czy nadlatujecie?
Julia
2006-01-19
19:56:32
Email
Hej dziewczyny, jestem, jestem!! Dzięki, że pamiętacie o starej jędzy ;o) Rzeczywiscie ostatnio masa roboty, takze jak jestem w domu, to czasem po prostu nie chce mi się pisać. Czasem to smsa nawet mi się napisać nie chce ;o) Ale zaglądam do Was co parę dni. Nie martwcie się, od 28 stycznia mam 2 tygodnie ferii, to będę tyle pisała i będę się tak wymądrzać, że będziecie mnie miały dosyć ;o) Dziękuję Wam wszystkim bardzo za życzenia urodzinowe :o) Przepraszam, ale w całym moim roztargnieniu umknęło mi to. Aha... no i mimo że jednak jestem, to czekam na nalot :o)
Julia
2006-02-18
21:28:29
Email
Hej dziewczyny! No i miałam się rozpisać w ferie... i net mi siadł znowu. Cholera, tego dupka, który nam internet założył, to bym... postaram się nadrobić zaległości, właściwie już zaczęłam... wiele ciekawych tematów się pojawiło, zwłaszcza dot. spraw damsko-męskich :o) Wracam więc do lektury ;o) Pozdrówka dla wszyyyssstttkkkiiiccchhhh!!!
Eryka
2006-02-18
22:01:23
Email
Fajnie, że wróciłaś:))))))))) Jak tam pani polonistko leci w szkole? Ja już zdążyłam zapomnieć jak sie uczy;))) NIedługo wracam do pracy i zobaczymy jak to będzie. Pozdrawiam serdecznie, całuski dla Bartusia:)
Julia
2006-02-19
09:53:43
Email
Eryko dzięki za odzew, pozdrowienia i za zdjęcie Kacperka :o) Jest przeuroczy!! Co do szkoły, to leci szybko, już połowa roku szkolnego za mną, zajęć jest dużo, ale ogromnie cieszę się, że mam pracę i coś się dzieje ciekawego, a nie tylko siedzenie w domu. Na dodatek ostatnio rozmawiałam z dyrektorką i powiedziała, że zostanę w szkole i od września będę miała cały etat :o) Cieszę się strasznie, bo umowę na razie mam do sierpnia. A Ty kiedy dokładnie wracasz? Co zrobisz z Kacperkiem? Ściskam Was mocno i przesyłam całusy :o* :o)
Eryka
2006-02-19
10:18:37
Email
Oj to świetnie, że będziesz miała cały etat:)))) Super sprawa, bo i pieniążki wieksze i do lat pracy bedzie Ci sie lepiej liczyło. Co do mojego powrotu to wykorzystuje teraz zaległy urlop wypoczynkowy (wakacje), który kończy mi się 5 marca. Kacperek zostanie w domciu z moimi rodzicami (mieszkamy razem), którzy z nim przepadają. Myślę, że będzie dobrze, chociaż mam obawy dotyczące jedzonka, bo do tej pory karmiłam synka tylko piersią a od kilku dni zaczęłam wprowadzać zupki tak po pół słoiczka, żeby mały zjadał je podczas mojej nieobecności. O, mam pytanie: będę karmiła go nadal piersią i chciałam zapytać ile taki szkrab powinien dostać jedzonka (np zupki) kiedy będę w pracy - to będzie ok 4-6 godz dziennie? Dziekuję za odpowiedź i pozdrawiam serdecznie
Julia
2006-02-19
19:44:38
Email
Eryko ilość zjadanej zupki to sprawa indywidualna. Zdaj się na synka i daj mu tyle, ile będzie chciał zjeść. Sam sobie krzywdy nie zrobi. Pamiętam, że Bartek na początku zjadał po pół słoiczka (tego większego, najmniejszy to cały od razu), ale jak mu zaczęłam dawać zupki, to miał 4 miesiące. Po jakimś miesiącu wcinał już cały słoik. Sama zobaczysz, jaki Kacper będzie miał apetyt i co mu będzie najbardziej smakowało. Dziecko samo odmawia jedzenia, kiedy ma dość i chyba raczej nie je "na siłę". Pozdrówka!! Fajnie się masz z rodzicami, ja nie mam tak dobrze i musiałam trochę kombinować :o(
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum