szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - PIWO KARMI


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
anka74
2006-01-14
Email
wyczytałam w internecie, ze matki aby poprawić laktacje pija piwo karmi bezalkoholowe czy ono nie moze zaszkodzic dziecku przecież jest gazowane ?
Kajka
2006-12-26
12:34:23
Email
a probowalyscie nowego karmi choco? jest wpozasiu, ale mojemu mezowinie podeszo;)
noemi
2007-06-06
10:22:10
Email
dziewczyny, czy to, że karmi jest gazowane nie ma zadnego znaczenia dla dziecka? moja córcia ma 3 tygodnie, a ja ciągle odżywiam się tym samym i chciałabym nieco ożywić moje menu:) tyle ze boje się gazownaych napojów.
ciekawa
2007-06-06
11:30:01
Email
Noemi ja sie ostatnio dorwałam do karmi-testowałam smaki-pyszotka;):)Ale gazowane jest i to strasznie-mnie zarz sie odbiło na żołądku-potem to już wolałam nalać do szklanki i lekko rozgazować. Nie jestem pewna ale przy karmieniu chyba lepiej tez rozgazować bo w końcu zaleca sie np picie wody mineralnej bez gazu to i piwko tez lżejsze.
mayasun
2007-06-06
16:43:27
Email
W gazowanych napoja poza bąbelkami jest mnóstwo chemii, tak samo jak i w karmi I z tych wzgledów radzę nie sięgać po tego typu napoje gdy karmicie swoje maluszki. Niestety takie sa "uroki" karmienia piersią, że musimy sobie odmawiać mnóstwa rzeczy. Dla mnie nie była aż taka strasznie niemożność zjedzenia czegoś, co tłumaczenie mojej mamie czy teściowej, bądź gościom u których bywałam, że ja nie mogę tego czy tamtego jeść a oni patrzyli sie na mnie jak na kosmitkę. Teściowa tłumaczyła, że karmię i musze jeść i to było naprawdę męczące.
ciekawa
2007-06-06
17:50:27
Email
Oj jedno piwko nie zaszkodzi, konserwanty są wszędzie byle by nie przesadzać lub w jakieś regularne spożycie piwska nie wskoczyć;)Na szkole mówiono nam ze nawet normalne piwko można wypić jak już nie karmi się co godzinę tylko co 2-3 godziny. Oczywiście mała szklaneczkę nie zaraz całą butelkę. Ale to każdy sam zdecyduje co zje i wypije. Zdrowy rozsadek przede wszytkim.
Goga66
2007-06-13
21:55:02
Email
Karmi jest polecane na laktację przez położne. Lepiej nieco odgazować przy kolkach. Zu miała kolki ale Karmi dobrze znosiła nawet nieodgazowane. Piwo normalne też przez wielu lekarzy jest polecane nawet w ciąży, bo ma b. mało alkoholu a sporo odżywczych składników też cennych dla dziecka. W Polsce jednak nie opublikują tych badań, bo w kraju problemów alkoholowych i pewnej obsesji na ten temat to nie przejdzie. Oczywiście, co innego mala szklaneczka raz na dwa dni, co innego dwie butelki dziennie. Ale nie namawiam, bo badania też się czasem zmieniają :) Sama piłam troszkę i piję piwo
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum