szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Matki, żony, kochanki (problemy z dziećmi, mężami i niemężami, teściowymi, pracą, plotki, rady, itp)
temat - Agatka:(...


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
monga28
2005-10-31
Email
Właśnie przed chwileczką skończyłam czytać o pobitej Agatce z Sosnowca.Normalnie dziewczyny jestem w szoku.To ostanio staje się chlebem powszednim.Jak można dopuścić się takiego czynu.15 miesięczne maleństwo.To jest nieludzkie.Nie potrafię sobie wyobrazić jak cierpiało to dziecko.Jak cierpią dzieci które są tak bite.To straszne ,przecież tak nie może być.Jest mi smutno i jak patrzę na Martynkę jak spokojnie śpi ,to ryczę jak wariatka myśląc o tej dziewczynce.Będę się modlić o zdrowie tej maleńkiej istotki ,o zdrowie wszystkich dzieci i spokój.To nieludzkie tak skrzywdzić dziecko.Dziewczyny uściskajcie mocno wasze maleństwa.Dużo spokoju dla was i miłości.Jak można ,nie rozumiem.......
agnieszka74
2005-10-31
08:53:11
Email
Powinny takich rodziców kastrować jak zwierzęta..tak zeby więcej nie mogli mieć dzieci, żeby nie mogli żadnego niewinnego maleństwa juz więcej skrzywdzić..:((
W takich sytuacjach mogłyby byc dopuszczalne samosądy. Wyryć im na czole co zrobili i wypuścic na ulice..
Agata
2005-10-31
10:00:56
Email
Brak słów - to nie są rodzice, nie ludzie TO BESTIE!!!!!
Na resztę życia do kamieniołomów to i tak za mała kara.
POMÓDLMY SIĘ ZA TĘ MALEŃKĄ KSIĘŻNICZKĘ
Aśka
2005-10-31
14:54:10
Email
zgadzam się z Agnieszką - samosąd w tej sytuacji to doskonały pomysł, ja osobiście jestem zwolenniczką oko za oko....
Aśka
2005-10-31
15:00:52
Email
... ale w sytuacji gdzie martretowane jest dziecko dostaję szału, nie wiem co zrobiłabym takiemu gnojowi.... lepiej jeśli nie będę pisać na ten temat jeszcze za dużo powiem....
agnieszka74
2005-10-31
15:48:35
Email
Następna tragedia dziecka : "1,5-roczny chłopiec pobity w Krakowie"........... Zabic takiego ojca (ojca..hmm..padalca !!!!) to mało !!!
Chętnie bym mu głupi ryj obiła...
Powinny wrócic sredniowieczne tortury dla takich rodziców i pedofili !!!!

Julia
2005-10-31
18:57:50
Email
Brak słów....
monga28
2005-11-02
00:10:43
Email
Śpij spokojnie aniołku(*) Nie ma słów by wyrazić co czuję:(:(:(
agnieszka74
2005-11-02
17:27:52
Email
Agatka niestety dzisiaj odeszła do grona aniołków...
Pokój jej duszy..

agnieszka74
2005-11-02
17:33:21
Email
Zastanawiam się ile dzieci jeszcze musi wycierpieć ?? Ile jeszcze straci życie przez takich zwyrodnialców ??
Do ilu musi dojsć tragedii zeby ktos wkońcu się tym porządnie zajął...

Agata
2005-11-02
19:35:55
Email
(*)(*)(*) - te światełka to dla ciebie Agatko
MoNiSiA
2005-11-02
22:12:35
Email
To straszne!!!! Kiedy słyszę takie historie wyobrażam sobie od razu jak to moja Julcia ma te 1,5 roku i taki (nie wiem jak go nazwać!) ... pastwi się nad nią! Krew mnie zalewa! Dziewczyny, tam w więzieniu się nim już zajmą, chociaż nie wiem czy jakaś kara jest w stanie złagodzić ból po stracie tak maleńkiej istoty. Zastanawiam się, co ta Agatka mogła zrobić żeby rozwścieczyć taką padlinę? To jest chore co się ostatnio dzieje w Polsce, ciągle słychać o jakimś pobiciu dziecka! DZIECKA - niewinnego człowieka! Również jestem za kastrowaniem takiej bestii.
Gosia
2005-11-03
07:44:27
Email
Mnie sie to w głowie nie miesci,ja poprostu nie moge tego pojac jak mozna znecac sie nad dzieckiem takim nieinnym malym czlowiekiem to koszmar. Ostatnio ogladalam fragment w wiadomosciach o znecaniu sie nauczycielki w tureckiej szkole nad dziecmi. Bila je kapciami i jeszcze czyms,reszte to juz slyszalam bo nie moglam na to patrzec(wszystko bylo nagrane ukryta kamera)Poplakalam sie...dla mie tacy ludzie powinni isc na stryczek!!!
renya
2005-11-03
12:39:26
Email
Kazda kara dla takiego będzie za mała... Coraz gorzej się dzieje... Jedni z utęsknieniem czekają na dziecko, inni potrafia zrobić to co on... Nie lubię ludziom życzyć źle, ale niech mu będzie jak najgorzej w więzieniu... Niech każdego zwyrodnialca zeżrą wyrzuty sumienia, bo żadna kara nie wróci życia...
Anula
2005-11-03
23:37:44
Email
Ja też od kilku dni o tym myślę. Brak mi po prost słów aby opisać co czuję. Jak to biedne dziecko musiało cierpieć? Zauważcie, że zdarza się to coraz częściej. Macie jakiś pomysł co nasz władze powinny z tym zrobić. Sądy wiadomo-ukarać, najlepiej tak jak napisała Aga74, ale co można zrobić aby zapobiec takim tragediom? Ja myslę, że nadzór nad dziećmi nie powinien ograniczac sie tylko do jednej czy dwóch wizyt położnej środowiskowej po porodzie. Powinno się nadzorować wszystkie dzieci, a te z rodzin patologicznych szczególnie co najmniej do skończenia przez nie 5 r.ż. Rozumiem brak funduszy ze strony państwa, ale może w takim razie w jakiejś formie wolnotariuszy? To takie moje rozważania...
Eryka
2005-11-05
16:16:52
Email
Straszne...
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum