szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - nadżerka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
danka
2005-08-22
Email
Cześć, jestem tutaj pierwszy raz, chciałabym się dowiedzieć czy któraś z was miała zabieg wypalania albo zamrażania nadżerki???? Jeśli cos wiecie na ten temat to prosze a jakieś informacje, bo nie wiem co zrobic, w Internecie jest wiele dziwnych informacji. Poradzcie co zrobić, może Jagoda mogłaby mi coś doradzić????
Amelia
2005-08-22
19:31:40
Email
Cześć Ja ostatnio miałam zamrażanie to zupełnie nic nie boli cały zabieg trwa ok 15 min. Jedyny minus to późniejsze "odmrażanie", (wypływa taka woda) paczka podpasek starczała mi na jeden dzień trwało to przez prawie dwa miesiące. W moim przpadku nie mogłam mieć wypalanki bo miałam troche problemów po porodzie. Może to lepiej bo słyszałam, że wypalanka jest bolesna. Ale na ten temat może powie Ci kto inny. Pozdrawiam Amelia
Aniś
2005-08-23
08:22:24
Email
JA NIE MIAŁAM NADŻERKI ALE MOJA SZWAGIERKA MIAŁA WYPALANKE BO NADŻERKA BYŁA MAŁA MÓWIŁA ZE PODCZAS ZABIEGU TYLKO SZCZYPAŁO ALE PO ZABIEGU PIERWSZY OKRES MIAŁA BARDZO OBFITY I BARDZO BOLESNY
karolka86
2007-03-26
11:40:15
Email
Czesc, pisze bo mam pewien problem. Ostatnio mialam usuwana nadzerke, nie mialam ani wypalania ani zamrazania tylko jakies smarowanie takim plynem.. Bylo to kilka dni temu i ostatnio zauwarzylam ze mam jakies dziwne krwawienie,. Myslalam ze to moze okres tylko ze zbyt szybko i troche nie podobne do okresu:( Blagam czy ktoras z Was tez miala taki zabieg i podobne dziwne objawy??
ciekawa
2007-03-26
11:53:23
Email
To normalne ja plamiłam miałm potworne upłąwy i goiło sie długo ale po kilku tygodniach zupełnie przszła. Acha mnie drugi zabieg-bo wymagałam dwóch-bolał-znaczy da sie zniesć ale mało to było przyjemne. Pewnie strupek ci pekł i sie odlepił-nic sie nie martw. Acha zamrazanie to własnie smaorwanie płynem.
ciekawa
2007-03-26
11:54:49
Email
choc jak masz mozliwosć to zajdz do gina jak sie nadal bedziesz niepokoić.Ja w kazdym razie teznie wspominam tego gojenia różowo.
karolka86
2007-03-26
12:02:42
Email
Mi wlasnie tez powiedziala ze mam przyjsc za miesiac powtorzyc zabieg... :( ee ale ja to chyba nie mialam zamrazanie bo pytala mnie czy chce zamrazanie, wypalanie czy wlasnie to smarowanie- dodala ze wlasnie to by mi radzila bo nadzerka jest mala. Kazała mi w aptece wykupic wlasnie ten plyn (w takiej malutkiej buteleczce)
karolka86
2007-03-26
12:11:29
Email
no i wogole jestem przerazona bo ze mnie jest straszna panikara :(
ciekawa
2007-03-26
13:01:49
Email
Ej no spokojnie to tylko mały zabieg idz na drugi to załatwisz sprawe na amen a tak to jeszcze sie nie wygoi i bedziesz sie tak bujac z tym nie wiadowmo ile;)powodzenia
karolka86
2007-03-26
13:15:06
Email
oj dziekuje za slowa otuchy:) a jeszcze male pytanka.. a jest mozliwe ze ten "strupek" moze calkiem odpasc? i jakie moga byc konsekwencje?? z gory dziekuje za odpowiedz!! pozdrawiam
ciekawa
2007-03-26
13:20:33
Email
No pewnie jednej sie złuszczy innej najpierw peknie i odpadnie w kawałkach albo w całosci. Każda inaczej to przejdzie-nic sie nie martw to nic groźnego ta nadrzerka jesli sie ja wyleczy.
karolka86
2007-03-26
13:33:38
Email
uf to dobrze.. troszke sie tym zmartwilam bo w sumie ginka mi powiedziala ze nie bedzie jakis wiekszych dolegliwosci czy tam objawow... Powiedziala tylko zeby wytrzymac 2 tyd bez stosunku zeby wlasnie ten strupek zbyt szybko nie odpadl (a tu takie objawy zalwdwie po ok 5 dniach... )
madziarka
2007-04-03
14:59:35
Email
dziewczyny mam problem. Zaczelismy sie z mezem starac o drugie dziecko ale.. no wlasnie po stosunku zaczelam krwawic! Boje sie strasznie bo wiem ze moze to byc cos powaznego chociaz nie koniecznie. Mam nadzerke i mialam ja usunac jak skoncze karmic ale nie zdazylam bo juz wyjechalam. I teraz cos takiego czy ktoras z Was cos wie na ten temat. Ide we srode do gina ale to za granica wiec nie wiem czy wszystko zrozumiem co mi powie. Naszczescie nie trwa to dlugo bo dopiero zdazylo sie w tym miesiacu ale obawy sa!!!! Pozdrawiam
ciekawa
2007-04-03
18:57:15
Email
A moze sie tylko przetarłaś? Zalezy jaka tą nadrzerke miłas, czy dużą? Dziewczyny tutaj wspominały ze im lekarze mówili aby nie wypalac przed ciąża-znaczy jakos tak blisko checi zajcia. Ale mnie nic takiego nie mówiono i ja wypaliłam w grudniu a zasłam we wrześniu. Choc pewnie będąc w ciąży wypalac jej nie bardzo-to w koncu zabieg.
Goga66
2007-04-03
20:45:04
Email
Madziarka - to może być niegroźna sprawa związana z nadzerką, może być sprawa hormonów, wydelikaconej szyjki macicy. Ja bardzo często trochę krwawiłam po stosunkach i nigdy to nic złego nie oznaczało. Może być stan zapalny. Tysiąc rzeczy więc od razu się nie przerażaj, bo w okresie jajeczkowania niektóre kobiety plamią a nawet trochę krwawią :) Główka do góry
madziarka
2007-04-04
11:57:10
Email
Dziekuje za dobre slowka! Mam nadzieje ze to nic powaznego, ale oczywiscie naczytalam sie juz w internecie na temat HPV i troszke mnie zmierzilo. Mnie to przytrafilo sie pierwszy raz wiec pewnie cos sie dzieje tylko teraz pytanie co. No coz pewnie dowiem sie za tydz , bo wlasnie wtedy mam wizyte u gina!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum