szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - urodził się Jaś


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Nusia
2005-08-05
Email
Cześć. Chciałam się pochwalić, że 27.07. o godz 16.50 urodził się mój słodki synek. Zaczęło się od odejścia płynu owodniowego. Niestety nie dałam rady urodzić go naturalnie i zakończyło się wszystko cesarką, a potem Jaś miał infekcję - zakażenie wewnątrzmaciczne i w związku z tym 2 dni leżał pod kroplówką, następne dwa dni się naświetlał bo miał żółtaczkę i tak dopiero po 4 dniach miałam Go przy sobie. Ze szpitala wyszliśmy dopiero wczoraj bo dostawał antybiotyki. Ale już jesteśmy w domu i mam nadzieję, że już wszystko będzie dobrze.
martynika3
2005-09-14
16:09:08
Email
Gratulacje dla Was wszystkich. Miałas duzo szczescia. Moj syn takze urodzil sie z zakazeniem ale zakonczyło sie to zapaleniem opon mózgowych i o mały włos utrata zycia. Jeszcze raz wszystkiego naj, naj od małego Marcelego i jego mamy.
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum