szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - KŁUJĄCA PIERŚ


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
DOMINIKASZ
2005-07-22
Email
dZIEWCZYNY JESTEM W 29 TC I OD PARU DNI CZUJE JAK MNIE KŁUJE LEWA PIERŚ-DODAM ZE SIARA LECI MI W CIĄŻY JUZ OD 20 TC I BJE SIE ZE MOZE TAM SIE ZROBIŁ JAKIŚ STAN ZAPALNY.MIAŁYSCIE COS PODOBNEGO?
olenka77
2005-07-22
14:36:57
Email
Witam Cię. Mnie też często kłują brodawki i promieniuje do piersi,a niedługo potem leci siara.To chyba normalne.Koleżanka też tak miała.Pozdrawiam.
Julia
2005-07-22
15:11:53
Email
Dominiko to pewnie Twoje piersi przygotowują się do rozpoczęcia produkcji ;o) Nie martw się, gdybyś miała stan zapalny, to miałabyś gorączkę, a pierś byłaby zaczerwieniona i twarda.
Beth
2005-07-22
18:59:47
Email
hej. ja też to miałam. przejdzie Ci na pewno. jeśli dodatkowo czujesz swędznie sutków, pomoże Ci bepanten.
Asteria
2005-07-23
12:47:57
Email
Kobitki przyzwyczajcie sie do tego bolu. Mnie on towarzyszl juz w ciazy a kiedy zaczelam karmic stal sie normalnoscia. To dziwne uczucie jakby ktos wbijal ci w piers rozpalona igle. Ale to zupelnie normalne wiaze sie, jak pisala Julka, z produkcja mleka. Za kazdym razem gdy przystawiam malego do piersi od kilku pierwszych sekund czuje ten bol w drugiej piersi. Gdyz ssanie pobudza produkcje, a pokram splywa mi z drugiej piersi od razu jak z otwartego kranu. Pytalm oczywiscie, bo sama zastanawialam sie czy to normalne. A teraz poniewaz maly zaczyna sobie regulowac karmienia coraz bardziej w pewnych godzinach pojawia sie ten bol i mleko zaczyna uciekac jak szalone. Oczywiscie sa to godziny kiedy zbliza sie karmienie. Organizm reaguje i produkuje mleczko. Najgorsze kiedy mlody akurat ma ochote przespac ten czas, ze mnie sie leje i boli a on slodko spi i nie da ulzyc mamie ;)...Wtedy siegam po laktator. Okazal sie przydatnym urzoadzonkiem :)
kyja
2005-07-23
22:59:33
Email
Dominika, gdyby to był stan zapalny, to pierś byłaby obrzmiała i zaczerwieniona, miałabyś przy tym gorączkę-przechodziłam to parę tygodni po porodzie. Twoje piersi przygotowują się do laktacji-ja też byłam 'mleczna';-))od ok.20 tc.Przy laktacji takie kłucie w piersi-jakby w jej górnych partiach-oznacza napływ pokarmu.
Eryka
2005-07-24
15:43:18
Email
Hej Dziewczynki! Powiedzcie mi czy to normalne, że w 30 t.c. nie dzieje się nic niezwykłego z moimi piersiami. Chodzi mi tu o siarę. Nie zauważyłam żadnych zmian oprócz tego, że biust powiększył mi się z B do C. Czy będę mogła karmić piersią? Czy mleko może się nie pojawić przed porodem?
monga28
2005-07-24
22:06:59
Email
Kochana Eryko,wiesz ja tak samo jak Ty ,nie zauważałam żadnych zmian ,oprócz tego ,że moje piersi stały się bardziej tkliwe i większe.Na niedługo przed porodem zaczęła pojawiać się w niewielkich ilościach siara.Tak było w czasie mojej pierwszej ciąży (syna karmiłam rok czasu), oraz drugiej (Martynkę karmię nadal).Myślę ,że będziesz mogła karmić dziecko.Wszystko napewno będzie dobrze.Trzymaj się cieplutko Kochana ,duża buźka i ściskam mocno.Też miałam obawy co do karmienia ,a teraz w nocy jak Martyna nie budzi się na karmienie, to wkładki rano są do wyrzymania.Nie martw się ,myśl pozytywnie i dbaj o siebie.Pozdrawiam serdecznie.

ela
2005-07-26
10:29:29
Email
Droga Dominikasz mi mleczko zaczeło lecieć na początku 4 miesiąca smiałm się wtedy do gin że w mleczarni mi uszczelki puszczają i chodziłam z wkładkami , potem do roku po porodzie miałam zastoje karmiłam 3lata i 2 miesiące nie karmię półtorej roku a mleko nadal mam. Więc to zależy od twojego organizmu lepiej abyś miał mleko wcześniej niz wcale . A boli niestety i nic na to nie poradzisz okładu z mrożonej kapusty lub masaże prysznicem ciepłą wodą to pomaga pozdrawiam cię serdecznie
Eryka
2005-07-26
11:42:11
Email
Dziękuję:) Mam nadzieję, że pokarm się pojawi. Miłego dnia Wam życzę:)
olka24
2007-11-07
08:00:55
Email
hej! wczoraj znalazłam waszą stronę i mam nadzieję, że ktoś tu jescze zagląda. Otóż ja też mam kłucie w piersi prawej , dodam,że nie leci mi jescze siara, jak wiekszości z Was, a jestem 22 tygodni ciąży.. Ten ból jest nie do wytrzymania. Jak wstaję z rana to jest wszystko ok. ale wystarczy że trochę pochodzę ,trochę się poruszam i już boli. Po południu to ja śmiać się nie mogę, bo ból jest aż tak silny, a wieczorem kładąc się spać to masakra z boku na bok trudno się przewrócić.. To jest poprostu tak,jakby mi coś tam w środku uwierało, siedziało. Dziewczyny pomóżcie, czy to faktycznie moje piersi przygotowują się do laktacji, czy to może coś innego? POZDROWIONKA!!!!
olka24
2007-11-07
08:02:01
Email
hej! wczoraj znalazłam waszą stronę i mam nadzieję, że ktoś tu jescze zagląda. Otóż ja też mam kłucie w piersi prawej , dodam,że nie leci mi jescze siara, jak wiekszości z Was, a jestem 22 tygodni ciąży.. Ten ból jest nie do wytrzymania. Jak wstaję z rana to jest wszystko ok. ale wystarczy że trochę pochodzę ,trochę się poruszam i już boli. Po południu to ja śmiać się nie mogę, bo ból jest aż tak silny, a wieczorem kładąc się spać to masakra z boku na bok trudno się przewrócić.. To jest poprostu tak,jakby mi coś tam w środku uwierało, siedziało. Dziewczyny pomóżcie, czy to faktycznie moje piersi przygotowują się do laktacji, czy to może coś innego? POZDROWIONKA!!!!
pinkie
2007-11-07
10:14:32
Email
Jeżeli aż tak Ci to dokucza, to musisz powiedziec o tym Twojemu ginekologowi. Jezeli masz taką możliwość, to zadzwoń i zapytaj. Pamiętam, ze mnie tak bolały sutki gdy je pocierałam, np przy myciu, albo gdy mi było zimno, sczególnie zimą , na dworzu. Ale żeby aż tak, jak opisujesz to nie miałam
bea1978
2007-11-07
12:05:09
Email
Mni też strasznie bolały piersi a siara nie leciała. Miałam wrażenie ze ktoś mi grube igły wbija w piersi. Ale ja dawałam radę to znosic, nie było to aż tak uciążliwe.Ból był taki sam jak w późniejszym czasie(po porodzie) przy napływie pokarmu. Olka a moze nosisz zły stanik?Moze już za mały i piersi są za mocno sciśnięte. Albo chodzisz bez?to też nie ma dobrego wpływu, bo piersi robią się co raz więkrze i cieższe i potrzebują podtrzymania.
olka24
2007-11-08
09:51:43
Email
co do tego stanika, to może i trochę racja, mialam ciut za mały ale zaopatrzyłam się już w ogromny, jakby określiła to moja siostra 'namiotwaty' :-) i co tu duzo mówić ból wczoraj trochę zelżał. Dziś jestem na nogach od 7.30, po gimnastyce i jakoś nie boli, juupi! Dzięki dziewczyny!
bea1978
2007-11-08
10:55:47
Email
Olka ja kupowalam sobie na czas ciazy te sportowe wersje staniczkow(ala topiki), nie usztywniane,mieciutkie bezszwowe i piersi super sie w nich czuły - Polecam!!
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum