szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - ból jajnika w ciaży?pomozcie!!


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 1 - 1, 2, następna
Napisano: Treść:
polka
2005-06-29
Email
Dziewczyny,mam wielka prosbe o pomoc. Mianowicie, zastanawia mnie pojawiajacy sie od dluzszego czasu bol w okolicy jajnika,jak przy owulacji. 2 tygodnie temu robilam test z moczu (wynik pozytywny),a nastepnie tez hcg krwi(wynik ok.121),z tego co powiedziala laborantka moglo sugerowac 3 tydzien ciazy.usg wtedy jeszcze nic nie wykazalo,ale podobno moglo byc za wczesnie...dzis juz 46sty dzien cyklu,okresu nie ma,za to mdlosci,zmeczenie itp., i tylko mnie ten bol jajnika martwi.Spotkalyscie sie z czyms takim??troszke sie boje! dodam ze z wizyta u lekarza musze poczekac, bo jestem za granica i to niemozliwe jeszcze przez pare dni :( a tak sie martwie!poradzcie!!
Basia
2005-06-29
16:18:20
Email
Witaj! Mogę Cię tylko pocieszyć, że jak ja jeszcze nie wiedziałam, że jestem w ciąży i czekałam na miesiączkę to wszystko mnie bolało, a przede wszystkim jajniki. W pierwszych tygodniach ciązy czułam jakbym za chwilę miała dostać miesiączkę. Później wszystko przeszło. Ale jak tylko będziesz miała możliwość to odwiedź gina. Pozdrawiam!
agucha
2005-06-30
07:53:01
Email
Tak potwierdzam mnie też bolał jajnik zwłaszcza jeden myślałam nawet, że się przeziebiłam bo to była akurat zima ale później jakos przeszło i za kilka tygodni okazało sie, że jestem w ciąży i tak jest do dziś to już 7 miesiąc :))
polka
2005-06-30
08:53:34
Email
Bardzo Wam dziekuje, od razu mi ulzylo ;)) Cieplutko pozdrawiam!
Dorka
2005-06-30
21:59:19
Email
tez tak miłam bolało okropnie,a le przeszło :) dzisiaj zaczęłam 6 miesiąc.
cela
2005-10-11
07:44:07
Email
oj ja tez sie martwie..tez od paru dni odczuwam ból w lewym jajniku..jestem w 11 tygodniu ciąży ..mam tylko nadzieje, ze to nic powaznego..
bea
2005-10-24
11:55:12
Email
Jestem w 5 tygodniu, również boli mnie lewy jajnik. Podobno to normalne, macica się szykuje do nowej roli.
kaskas
2006-03-05
20:02:21
Email
NIe wiem dokladnie jak jest z tymi jajnikami dlatego potrzebuje pomocy..mimo ze jestem juz matka. Niedawno mialam okres i tydzien po jego zakonczeniu dostalam kolejny raz. Tym razem wystepuje naprawde minimalne krwawienie(juz trzeci dzien), ale bardzo boli mnie prawy jajnik. Robilam test i wyszedl negatywny, ale byc moze troche na niego za wczesnie. Zaznaczam, ze bylam miesiac temu u ginekologa i wszystko jest w najlepszym porzadku. Prosze o pomoc, czy to moze byc ciaza?????
marta0309
2006-03-21
18:22:52
Email
hej! ja jestem w 5 tygodniu ciąży i od 2 dni mam pobolewania prawego jajnika i takie kłucie....:( czy to normalne????
ilona81
2006-03-21
18:29:37
Email
Dziewczyny, kłucie w prawym boku odczuwałam przez całą ciążę, no moze tak do 8 m-ca.. podejrzewałam ze to wiazadła macicy, ale dlaczego tylko z jednej strony..hmm.. jestem po usunieciu wyrostka robaczkowego, i pomyślałam, ze moze to miejsce mi dokucza, ale zwazywszy na fakt iż prawie każda z nas odczuwa ta dolegliwość - to pewnie wiązadła.. :) koło 8 m-ca przejdzie.. potem niestety pojawiają sie kolejne :/
marta0309
2006-03-23
13:39:18
Email
i sie wyjaśniło.....takie bóle janików( czasami dwóch czasami jednego) i odczuwanie kłucia są normalne-tak stwierdził lekarz. Dokładnie to wiązadła macicy.Więc głowy do góry:)
margocha
2006-03-23
19:59:33
Email
Ja jestem w 5 tygodniu i od samego poczatku boli mnie lewy jajnik i to czasami mocno . Niby tak może byc wiec cierpie . Pozdrawiam
neg
2006-08-19
13:04:45
Email
Boje sie ze jestem w ciazy:(( Ponad tydzien temu doszlo do zblizenia pomiedzy mna a moim chlopakiem ale nie kochalismy sie.. nie doszlo do penetracji ani do wytrysku jednak doszlo do zetkniecia intymnych czesci ciala, a wiem ze wczesniejsza wydzielina wytwarzana przez mezczyzn rowniez moze posiadac plemniki.. czy to mozliwe by zajsc w ciaze gdy nie doszlo ani do wytrysku ani do 'wglebienia'? Po 5 dniach od tego zdarzenia kluja mnie jajniki boje sie bardzo;(( Prosze Kochani doradzcie mi..
kiwi
2006-08-19
13:15:59
Email
neg - istnieje taka możliwość ale jest ona nieprawdopodobnie mała. Kłucie które odczuwasz to na pewno nie efekt ciąży - raczej z nerwow. Następnym razem użyj gumki bo szybciej dostaniesz wrzodów i nerwicy niż zajdziesz w ciąże od samego miziania...;-))) pozdrawiam
didi
2007-11-28
14:19:37
Email
kochani jakieś 6 lat temu mialam silny ból z prawej strony po wizycie u ginekologa okazalo się ze jestem w ciązy misiac pozniej znalazlam sie na stole operacyjnym....pozamaciczna ciąża prawego jajowodu dwumiesięczna i w dodatku pęknięta.radzę nie lekceważyć.a nasi kochani lekarze tak właśnie nas badają...od tamtej pory staramy się oboje z mężem o maleństwo...niestety bez skutku.
misia1
2008-01-29
21:19:13
Email
metody na stwierdzenie ciąży?czy ktoś oprócz testów stwierdził to na swoim przykładzie
Strona 1 - 1, 2, następna

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum