szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - zuzanka


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
mati81
2005-06-20
Email
Witajcie kochane mamusie i brzuchatki nareszcie sie doczekałam (3tygodnie po terminie)!!!! 11.06 o 3:15 przyszła na świat moja córcia Zuzanna wazyła 4840 i miała 60 cm:) maluszek co;o)? Jestem naprawdę szczęśliwa i choć dopiero dziś wróciłam do domku (miałam komplikacje po porodzie) to czuje się świetnie i moje maleństwo też:) a moje szczęście jest podwójne, ponieważ przed wyjazdem do szpitala 8 czerwca udało mi się obronić pracę magisterska, teraz cały mój czas i uwagę mogę poświęcic mojej kruszynce. Pozdrowionka dla wszystkich!!!!!
ela
2005-06-27
12:20:28
Email
wszystkiego najlepszego dla kruszynki i dzielnej mamusi tzrymajcie się zdrowo
Kornela
2005-06-27
13:03:35
Email
Moje gratulacje dla Mamusi i córeczki. Moja córeczka urodziłą sie tego samego dnia, też 11 czerwca tylko że o 13.15
Agata
2005-06-27
23:14:13
Email
Nie wiem jak to sie stało....że ja jeszcze nie złożyłam najlepszych życzeń dla mamusi i skarbeczka. Trzymajcie się kobitki::)
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum