szukaj zwrotu:       szukaj w:
wybrano:
dział - Ciąża (zdrowie i samopoczucie w ciąży, przebieg ciąży, wątpliwości, szpitale itp.)
temat - Cud zycia


Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony głównej forum
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,
Napisano: Treść:
Asteria
2005-06-09
Email
Witam wszystkie kobietki po dluzszym okresie. 31 maja przyszedl na swiat moj synek!!! 24 dni wczesniej, ale zdrowy i caly. Wazyl 3400 i mierzy 50 cm. Oczywiscie dla mamy jest najpiekniejszym dzieckiem na ziemi. Walczylismy razem dlugo, bo az 24h. Wystraszylam sie nieziemsko kiedy maly tylko zamarudzil a nie krzykna jak nalezy. Ale lekarz od razu mnie uspokoil ze dziecko sie wymeczylo 3 miesiacami skurczow i dlugim porodem. Po 2 godzinach w inkubatorze i chwili spedzonej z tata i babciami wreszcie usciskalismy sie. I to byl najpiekniejszy moment mojego zycia. Teraz staram sie byc dobra matka. Pelna radosci szczescia ale i obaw. Jak podolac by wszystko ukladalo sie jak najlepiej. Karmienie, przebieranie, codzienne kapiele i wiele innych. Codzienne czynnosci a jakze wazne. Zakonczyl sie okres ciazy w moim zyciu. Teraz mam nadzieje przez cale zycie bedzie mi dane byc matka tego slicznego skarba!! Oczywiscie mam kilka pytan do Jagodki, ale to potem. Teraz pora konczyc. Jeszcze troszke ciezko mi usiedziec hihihi ;)
renya
2005-06-11
08:15:13
Email
Asteria! Serdeczne gratulacje! Niech maluszek chowa sie zdrowo, a Ty szybciutko wracaj do formy. Wszystkiego dobrego!
kyja
2005-06-11
10:02:52
Email
Asteria-gratulacje!!!!!!!!!!!!!
Strona 2 - poprzednia, 1, 2,

Dodaj nowy wpis      Powrót do wybranego działu      Powrót do strony gwnej forum